Digitální teploměr TRUELIFE CARE Q7

27303
14.6.15 11:24

Digitální teploměr TRUELIFE CARE Q7

Dobrý den,
máte někdo zkušenost přesně s tímto teploměrem? Hlavně mě zajímá přesnost měření. Našla jsem pouze pět recenzí, což je malý vzorek.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

7.7.15 11:01

odpověď

Čauky, já tento teploměr mám už nějaký ten měsíc a zatim všechno OK, jak je slibováno tak teplotu změří okamžitě, jen přiložíš k děťátku a teplotu máš změřenou v podstatě ihned. Jinak je ještě podsvícený, což je taky dobrý. Já jsem s nim plně spokojená :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14.7.15 11:17

Čauky, tenhle teploměr mám od pátku a prostě super, měří rychle a přesně, jednoduše se ovládá a podsvícený displej v noci je taky super :).

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
27303
14.7.15 13:21

Ahoj, my ho nakonec koupili a žalostně mě zklamal. Nakalibrovali jsme ho na prcka, tomu měří teplotu dobře, ale neměří už nás, rozdíly jsou až stupeň. Jak kdyby byl nastavený jako osobní teploměr pro jednoho člověka :-(
Nakalibrovali jsme ho na manžela a zas neměřil ani mně, ani synovi. Tak nevím, kde děláme chybu :-(( nechala jsem ho nastavený na dítě, ale štve mě to.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15.7.15 14:36

Ahoj, taky jsem s tím měla problém u teploměru jiné značky, ale když jsem se zmínila u doktorky, že jsem koupila teploměr a dělal tohle stejné co tobě, tak mi řekla, že prý děťátko jinak vyzařuje teplo než dospelý člověk (teplo jde přes hlavičku). Ideálně tedy překalibrovávat. U větších dětí už s tím problém není.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
27303
15.7.15 14:49
@eliskanovotova píše:
Ahoj, taky jsem s tím měla problém u teploměru jiné značky, ale když jsem se zmínila u doktorky, že jsem koupila teploměr a dělal tohle stejné co tobě, tak mi řekla, že prý děťátko jinak vyzařuje teplo než dospelý člověk (teplo jde přes hlavičku). Ideálně tedy překalibrovávat. U větších dětí už s tím problém není.

no prckovi bude v listopadu šest let… :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
bartulice
29.7.15 12:48

Ahoj, dostali jsme teploměr od Ježíška. Zatím funguje dobře, občas měří s odchylkou, ale asi jen o desetinu stupně. Např. digitál ukázal 38,2 a tento 38,3. Jsme spokojení.

• Nahlásit
  • Citovat
Sisska
2.8.15 10:13

Pořizovala jsem teploměr po dlouhém váhání. První zkouška bylo hrozné zklamání, nakonec jsem zjistila, že špatně měřil náš starý :D Také jsem spokojená.

• Nahlásit
  • Citovat
Karlikova
2.8.15 11:05

Měří dobře, navíc nemusím budit děti, teplota hned naměřená, vidím na to i v noci. Nejdřív mě odrazovala cena, ale nelituji.

• Nahlásit
  • Citovat
11.8.15 10:29

Taky jsem spokojená, nejvíc se nám s manželem líbi ten podsvícený displej, nemusíme při měření rozsvěcet a budit přitom malýho.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
lindalindaa
9.9.15 09:10

Ahoj, zkoušeli jste s ním měřit teplotu zvířatům? Mám churavějící fenku, tak by se to hodilo. Děkuji.

• Nahlásit
  • Citovat
16.10.15 14:35

Iveta

Jj, normálně tím změříč i domácí zvíře…jenom teploměr namíříš na nechlupatou část

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
29.9.16 22:00

Tqk jsme koupili tento teploměr truelife q7 a nevim si rady.. :( udelali jsme nastavení teploměru dle návodu uz snad 50×.. nastavení se uloží, teploměr se vypne a pak chci tedy zkusit měřit a vzdy to napíše LO… sem tam se i sekne a jen svítí a nereaguje na tlačítka 8o..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
27.1.17 16:55

Ahoj, oživuji diskuzi. Jde u tohoto teploměru vypnout zvuková signalizace? Predem děkuji za odpověď.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama