Digitální test negativní, papírkový test pozitivní

Anonymní
11.8.20 12:11

Digitalni test negativni a papirkovi pozitivni

Ahoj chci se zeptat jestli to nekdo nemel podobne :) na 1 papirkovim testu sem mela slabouckou 2 carku (delala jsem ho odpoledne) a na druhem papirkovem ltery jsem delala druhy den rano byla taky 2 carka ale sla lip videt a kdyz jsem delala dnes digitalni tak ten byl negativni. Mela to nektera z vas stejne a byli jste tehu?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
5032
11.8.20 12:36

Citlivost testu?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
31373
11.8.20 12:39

No a jak dlouho jsi po vynechání MS? Přestaň honit duchy a prostě pár dní počkej. Byly tu i expertky, které ten digitální rozebraly a na tom papíru, který v tom plastu je, byla slabá druhá čárka :lol: Ale jestli byly doopravdy těhotné si už nepamatuji. Každopádně mi to přišlo hodně ujeté :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
11.8.20 13:06

@Jana206 ono na tom papirkovim na tom druhem ani duch nebyl :D to slo videt hned este to ani neuschlo ale byla o hodne slabsi jak ta testovaci manzel nikdy duchy nevidel kdyz jsem mela ale tentokrat to slo videt pekne ze to videl i on.. Dnes je to 3ti den co sem to mela dostat tak sem se jen chtela zeptat jestli to mel nekdo stejne :D minuly mesic ta ms byla takova zvlastni to sem mela jen 2 dny takovy lehky spineni a trosku krve ale jinak nic a tento mesic se mi to spozdilo a to vetsinou mam presne ms :D

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
11.8.20 13:08

@Jana206 pockam a uvidim jak se to vyvrbi :D jen me zajimalo jestli to mel nekdo stejne :D

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
11.8.20 13:09

@Salorka jak papirkovy tak i digitalni citlivost 25 s mensi citlivosti ted nemeli tak pak koupim s mensi

• Citovat
  • Nahlásit
7734
11.8.20 13:20

Hod sem fotky.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
843
11.8.20 13:38

Taky bych chtěla být těhotná :-) včera odpo jsem měla ducha na testu s citlivostí 25 a dnes ráno negativní výsledek na testu 10. Menstruace asi začíná, vždy jsem tady ty lovkyně duchů nechápala a teď jsem to samé! Možná ještě horší, neboť co jsem počůrala testů za poslední dva cykly to ne za celý život. Mám už dvě děti a teď při touze po posledňátku mi asi úplně hráblo, omlouvám se za výlev a můj názor je, že pokud jsi po vynechání MS a digitální test byl z ranní moči negativní, tak pravděpodobně těhotná nebudeš. Jinak ty vyčuměné druhé čárky jsem měla i minulý cyklus Petra

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
60165
11.8.20 14:31
@Anonymní píše:
Ahoj chci se zeptat jestli to nekdo nemel podobne :) na 1 papirkovim testu sem mela slabouckou 2 carku (delala jsem ho odpoledne) a na druhem papirkovem ltery jsem delala druhy den rano byla taky 2 carka ale sla lip videt a kdyz jsem delala dnes digitalni tak ten byl negativni. Mela to nektera z vas stejne a byli jste tehu?

Zkus obyc test 10, jsou nejlepší.. Mě digi nikdy nic neukázal :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
11.8.20 20:04

@Petkaelik ja sem tam fakt ani nic lovit nemusela jak sem to pocurala tak okamzite se tam ta druha carka ukazala ale slaba oproti te testovaci a tak sem to mela na obou testech.. Fotky nemam bohuzel :D

• Citovat
  • Nahlásit
11490
12.8.20 08:17

Jde i o to kdy ho děláš jaký děláš atd…
Těchto dotazu je tady opravdu spousta a není tak těžké na to dojít proč ten digital je negativní…
Citlivost 10 je nejcitlivější takže by měl ukázat nejdříve..
Pokud máš slabé duchy na nejcitlivějším testu je jasné že citlivost 25 bude negativní ještě pokud si ho dělala třeba odpoledne ( až na nějaké výjimky někdo má silnější testy přes den )
Takže dělat testy stejné značky a ve stejnou dobu a nejdříve tak obden tam pak vidíš skok nebo pokud to vydržíš tak až třeba za 4 dny

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
451
13.8.20 11:17
@Anonymní píše:
Ahoj chci se zeptat jestli to nekdo nemel podobne :) na 1 papirkovim testu sem mela slabouckou 2 carku (delala jsem ho odpoledne) a na druhem papirkovem ltery jsem delala druhy den rano byla taky 2 carka ale sla lip videt a kdyz jsem delala dnes digitalni tak ten byl negativni. Mela to nektera z vas stejne a byli jste tehu?

Ahoj, já jsem to tak měla :) ten digitální je méně citlivý, takže u něj pár dní trvá, než HCG rozpozná. Jeden den jsem měla moc hezkou čárku na mamatestu, tak jsem si říkal, že i digi mi určitě ukáže plusko a týdny. a ono nic. zkusila jsem pak za 2 dny později a už to tam bylo :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama