Digitální test ukázal 1-2tt ale menstruace dorazila

Anonymní
24.8.21 20:38

Digitální test ukázal 1-2tt ale menstruace dorazila

Ahojky holky dělala jsme si test 5 dni před ms a vyšli // čárky další dny též pak jsem si dělala test den před ms digitální test ukázal 1-2t ale za další dva dny menstruace dorazila není tak silná ale i tak.. dnes jsme si test koupila zas ze bude negativní.. ale opět 1-2t tak nevím je možnost ze se mimi udrželo jaký mate na to názor?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1263
24.8.21 20:58

Můj názor je, netestovat před menstruací. ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4225
24.8.21 20:59

Nic naději bych tomu nedávala… I ten Digi test by uz přece musel ukázat víc než 1-2 TT, ne? Vypadá to spíš, že to bohužel odešlo s menstruaci… Počkej pár dní, klidně tyden a zkus si udělat obyčejný test a uvidíš, jestli tam něco bude…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
318
24.8.21 21:33

Test se děla PO vynechání menstruace, ne před. Důvodem je přesně toto, pak následuje stres, obavy a smutek.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18247
25.8.21 12:02
@Anonymní píše:
Ahojky holky dělala jsme si test 5 dni před ms a vyšli // čárky další dny též pak jsem si dělala test den před ms digitální test ukázal 1-2t ale za další dva dny menstruace dorazila není tak silná ale i tak.. dnes jsme si test koupila zas ze bude negativní.. ale opět 1-2t tak nevím je možnost ze se mimi udrželo jaký mate na to názor?

Udělala bych stejný “papírkový” test, pokud budou // silnější než byly, může být vše na dobré cestě… Spousta žen má ms na začátku tehotenstvi.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat