Digitální tt Clearblue nebo dr. Max?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Dragonflyy
Stálice 53 příspěvků 10.09.18 18:46
Digitální tt Clearblue nebo dr. Max?

Ahoj holky, dělala jsem si dnes ráno digitální test Clearblue, který vyšel pozitivně a chtěla jsem si případné, těhotenství, ověřit testem od dr. Max a ten pro změnu vyšel negativně :nevim: Jsem z toho docela zmatená. Bohužel jsem tento cyklus neměřila bt, takže kdy proběhla ovulace můžu jen hádat. Obvykle mám cykly mezi 28-30 dní, teď už jsem 34. den cyklu a MS nikde a testy říkají každý něco jiného. Vím, že nejste vědmy, ale i přesto… který z testů je spolehlivější dle vašich zkušeností? ;)

Reakce:
monzaj
Ukecaná baba ;) 1898 příspěvků 10.09.18 18:52

A oba testy ze stejný moci - první ranní? S clearblue nemám zkušenost jen s Dr Maxem. Zkus zítra ráno -pokud vydržíš tak do pozítří a mělo by být jasno :) držím palce ať to dopadne jak si přeješ…

vertunka
Závislačka 4738 příspěvků 10.09.18 18:53

Já dělala v obou tehotenstvich dr.max a vždy ukázal dobrý výsledek.

Uživatel je onlineOliverka28
Zasloužilá kecalka 591 příspěvků 10.09.18 19:05

Ja používala dr Max, pozitivní test se mi objevil az když jsem opravdu byla těhotná,takze za mě s nim špatné zkušenosti nemam.Prislo mi zbytecne vyhazovat penize za digi testy.

Lainaire8
Ukecaná baba ;) 1957 příspěvků 10.09.18 19:06

Za mě dr.Max a Mamatest dobrý. To tam nebyl ani duch? :nevim: Clearblue jsem vždy brala jako drahý a spolehlivý, tak by snad neměl takhle blbnout, byla to jasná čárka nebo + a týdny? Kdyžtak hoď foto toho dr.Maxe

Denny97
Kecalka 299 příspěvků 10.09.18 20:35

Já si při obou těhotenstvích dělala obyčejný test a jak se mi na něm objevil duch nebo druhá čárka tak jsem hned sáhla po clearblue na potvrzení a nebo aby mi ujasnil ducha a vždy naprosto super. Bohužel průběh těhotenství už tak super nebyl … ale to na to test už neměl vliv :) držím ti palečky

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Budou obědy ve školkách a školách zdarma?

Obědy pro všechny děti zdarma? S tímto návrhem přišla bývalá ministryně... číst dále >

Atopický ekzém: Jde to i bez škrábání?

Atopický ekzém trápí 30 % světové populace. Z toho je téměř 20 % kojenců a... číst dále >

Články z Expres.cz

Je to vůbec ona? Premiérku Mayovou semlely dohady o brexitu, vypadá hrozivě

Brexit se nezadržitelně blíží a představitelé Velké Británie usilovně... číst dále >

Volný z SPD označil Havla za vlastizrádce a strhla se mela. „Je to můj názor!“

Z facebookového a twitterového profilu člena SPD Lubomíra Volného (45) se... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pelíšky už asi nepřebiji, říká filmová Jindřiška

Před dvaceti lety jí popularita filmu Pelíšky byla dost nepříjemná, s... číst dále >

Vážila skoro metrák a nevěděla, co na sebe. Po proměně se málem nepoznala

Velký váhový skok během těhotenství se podepsal na vizáži sympatické Aleny... číst dále >