Reklama

Digitální tt Clearblue nebo dr. Max?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Dragonflyy
Povídálka 43 příspěvků 10.09.18 18:46
Digitální tt Clearblue nebo dr. Max?

Ahoj holky, dělala jsem si dnes ráno digitální test Clearblue, který vyšel pozitivně a chtěla jsem si případné, těhotenství, ověřit testem od dr. Max a ten pro změnu vyšel negativně :nevim: Jsem z toho docela zmatená. Bohužel jsem tento cyklus neměřila bt, takže kdy proběhla ovulace můžu jen hádat. Obvykle mám cykly mezi 28-30 dní, teď už jsem 34. den cyklu a MS nikde a testy říkají každý něco jiného. Vím, že nejste vědmy, ale i přesto… který z testů je spolehlivější dle vašich zkušeností? ;)

Reklama

Reakce:

monzaj
Ukecaná baba ;) 1705 příspěvků 10.09.18 18:52

A oba testy ze stejný moci - první ranní? S clearblue nemám zkušenost jen s Dr Maxem. Zkus zítra ráno -pokud vydržíš tak do pozítří a mělo by být jasno :) držím palce ať to dopadne jak si přeješ…

vertunka
Závislačka 4623 příspěvků 10.09.18 18:53

Já dělala v obou tehotenstvich dr.max a vždy ukázal dobrý výsledek.

Oliverka28
Zasloužilá kecalka 530 příspěvků 10.09.18 19:05

Ja používala dr Max, pozitivní test se mi objevil az když jsem opravdu byla těhotná,takze za mě s nim špatné zkušenosti nemam.Prislo mi zbytecne vyhazovat penize za digi testy.

Lainaire8
Ukecaná baba ;) 1503 příspěvků 10.09.18 19:06

Za mě dr.Max a Mamatest dobrý. To tam nebyl ani duch? :nevim: Clearblue jsem vždy brala jako drahý a spolehlivý, tak by snad neměl takhle blbnout, byla to jasná čárka nebo + a týdny? Kdyžtak hoď foto toho dr.Maxe

Denny97
Kecalka 299 příspěvků 10.09.18 20:35

Já si při obou těhotenstvích dělala obyčejný test a jak se mi na něm objevil duch nebo druhá čárka tak jsem hned sáhla po clearblue na potvrzení a nebo aby mi ujasnil ducha a vždy naprosto super. Bohužel průběh těhotenství už tak super nebyl … ale to na to test už neměl vliv :) držím ti palečky

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Jak probíhala stavba rodinného domu na klíč pro čtyřčlennou rodinu?

Čtyřčlenná rodina pana Nového toužila vyměnit byt v panelovém domě za vlastní... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Zdravá budoucnost před námi

Všechno jednou končí... Nebo začíná? V posledním díle naší výzvy Do plavek s... číst dále >

Články z Expres.cz

„Církev a LGBT? Prohraná bitva, snad gayové povstanou,“ říká církevní teolog

O Istanbulské úmluvě veřejně nikdo moc nemluvil, téměř bez povšimnutí zůstalo... číst dále >

Britové mají nový idol. Proč Harry s Meghan nahradili Williama a Kate?

Od svatby prince Harryho a Meghan Markle neřeší Britové nic jiného než tuhle... číst dále >

Články z Ona Dnes

OBRAZEM: Třiašedesátiletá žena chtěla vypadat na pětadvacet. Povedlo se?

Manželka ruského moderátora Gauguina Solnceva by mohla být jeho matkou. Dělí... číst dále >

Husákovy manželky: první mu byla nevěrná, druhá nepřežila pád vrtulníku

Poslední komunistický prezident Gustáv Husák byl chladným mužem, který... číst dále >