Digitání hodinky s podsvícením ale bez zvuku (alarmu) a levně ?

Fotoalbum tématu (2) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Black Sea
Stálice 91 příspěvků 09.09.19 15:36
Digitání hodinky s podsvícením ale bez zvuku (alarmu) a levně ?

Dobrý den,

prosím nemá někdo tip na digitální hodinky v černé barvě, co mají podsvícení displeje, ale nevydávaji nikdy žádný zvuk ( tedy nemají budík, alarm atd) a ani nevybrují. Vím, že se u spousty hodinek dá budík nenastavit atd ale o to mi nejde, jde mi o to, aby ty hodinky zvuk vydávat neuměli a to jakýkoliv…musí být jen digitální, černé, s podsvícením a BEZ ZVUKU! ideálně ještě levné, potřebuju jen na jednu věc…

Projela jsem heureku, alzu, mall atd… i prošla tržnici atd ale prostě všechny hodinky vydávají zvuk nebo spíš umí vydávat zvuk… nebo pokud někdo má doma nějaké funčkní starší a prodal by…
děkuji moc

Reakce:
Milis666
Kecalka 230 příspěvků 09.09.19 16:17

Koukni na Aliexpress, mám odsud a fungují parádně. Zvuky se dají v mobilní aplikaci vypnout. Budíky i alarm mají, ale když je nenastavím neobtěžují mě. Dala jsem za ně 18$, ale mají i levnější.

Black Sea
Stálice 91 příspěvků 10.09.19 16:06
@Milis666 píše:
Koukni na Aliexpress, mám odsud a fungují parádně. Zvuky se dají v mobilní aplikaci vypnout. Budíky i alarm mají, ale když je nenastavím neobtěžují mě. Dala jsem za ně 18$, ale mají i levnější.

zto je právě to co píšu…chci totálně bez zvuku…

Mikeni
Nováček 10 příspěvků 10.09.19 16:14

Akoze ked mas na mysli take tie naramkove, ktore spojis s telefonom, tak prave som si jedne kupil. Huawei Band 3 Pro.. Ale rovnako dobre, ale ovela lacnejsie su XIaOMI a vyslo to aj v testoch , kde som vyberal len maju vymenene obrazkytych hodiniek. Huaweia XIAOMI su naopak :D nevadi.. na alze zvyknu aj byt dobre zlavy, tak ked vychytas dobru cenu, mozes mat fakt kvalitne hodinky za dobru cenu

Black Sea
Stálice 91 příspěvků 16.09.19 09:25
@Mikeni píše:
Akoze ked mas na mysli take tie naramkove, ktore spojis s telefonom, tak prave som si jedne kupil. Huawei Band 3 Pro.. Ale rovnako dobre, ale ovela lacnejsie su XIaOMI a vyslo to aj v testoch , kde som vyberal len maju vymenene obrazkytych hodiniek. Huaweia XIAOMI su naopak :D nevadi.. na alze zvyknu aj byt dobre zlavy, tak ked vychytas dobru cenu, mozes mat fakt kvalitne hodinky za dobru cenu

nemám na mysli náramkové… mám na mysli obyčejné digi hodinky co neumíá vydávat zvuk…

Mikeni
Nováček 10 příspěvků 16.09.19 18:38

Aha, tak CASIO su dobre, nevydavaju zvuk, na ruke mam fitness naramok, tiez dobry huawei

Black Sea
Stálice 91 příspěvků 17.09.19 09:44
@Mikeni píše:
Aha, tak CASIO su dobre, nevydavaju zvuk, na ruke mam fitness naramok, tiez dobry huawei

ježiš panebože já nepotřebuji fitness náramek ale hodinky bez zvuku… ne kde se dá zvuk vypnout ale kde ani zvuk není…

Black Sea
@Mikeni píše:
Aha, tak CASIO su dobre, nevydavaju zvuk, na ruke mam fitness naramok, tiez dobry huawei

ježiš panebože já nepotřebuji fitness náramek ale hodinky bez zvuku… ne kde se dá zvuk vypnout ale kde ani zvuk není…

Black Sea
@Mikeni píše:

Váš příspěvek
Reklama