Diky vsem emiminkum a emiminackam

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

barbarossa
Zasloužilá kecalka 755 příspěvků 26.02.17 17:46
diky vsem emiminkum a emiminackam

Chtela bych podekovat vsem uzivatelum a uzivatelkam emimina, at uz tem vice ci mene empatickym a prijemym, adminum, novackum, proste vsem, kteri maji s emiminem cokoliv co do cineni, za to, ze tento server je. Ze Vam nejen poradi, ale i Vas serve na dve doby i ve chvili, kdy to becekate a nechcete. Ze si tu muzete zanadavat na kohokoliv a cokoliv, odat inzerat, abyste neco prodali ci sehnali, najit si kaarady pro sebe ci pro deti…Proste DIKY za to, ze jste. VSICHNI. Chcete take komukoliv podekovat? Pridejte se a zninte ho zde!

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:

jahuhudka
Extra třída :D 10998 příspěvků 26.02.17 18:20

:lol: pockej az te nekdo sejme

sandra001
Ukecaná baba ;) 1182 příspěvků 26.02.17 18:22
@jahuhudka píše: :lol: pockej az te nekdo sejme

Taky si říkám :mrgreen:

vokishka
Extra třída :D 12775 příspěvků 26.02.17 18:31

A pro jjistotu dvakrát, ať to stojí za to :lol: :mrgreen:

blabla123 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.02.17 18:31

Proč by jí někdo měl sejmout?

jahuhudka
Extra třída :D 10998 příspěvků 26.02.17 18:36
@blabla123 píše:
Proč by jí někdo měl sejmout?
:lol: kazdej je tady driv nebo pozdeji sejmutej :lol: neber to tak vazne, byl to vtip

barbarossa
Zasloužilá kecalka 755 příspěvků 26.02.17 18:38

To si myslite, ze me tu nikdy nikdo nesejmul? To bylo tolikrat a za takove blbiny, ze to ani pocitat nebudu. Ale i za to diky.

blabla123 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.02.17 18:44
@jahuhudka píše: :lol: kazdej je tady driv nebo pozdeji sejmutej :lol: neber to tak vazne, byl to vtip

Já jsem dneska zabedněná :D :mrgreen: :lol:

Doe_Jane 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.02.17 18:48

:mrgreen: jejej

onajeblond
Ukecaná baba ;) 1490 příspěvků 5 inzerátů 26.02.17 18:53

Já se tu kolikrát dost pobavím, to je tu asi nejlepší, ale rad tu člověk najde poměrně dost, i přeto že se tu občas rejpne a tak, si myslím že je to tu super :)

barbarossa
Zasloužilá kecalka 755 příspěvků 26.02.17 18:59

@onajeblond no, myslim, ze se tu stalo modou, vynadat vsem za vse, ale i tak, trebaze jsem chtela x-krat odejit, jsem to nedokazala. Proste to tu ma neco do sebe. A co si budeme povidat, clovek cas od casu potrebuje i poradne vynadat. Od kohokoliv.

Komteska80
Echt Kelišová 9965 příspěvků 26.02.17 19:55

@barbarossa
A kvůli tomu zakládáš diskuzi?
No jsi vůbec normální?
Co si od toho vlastně slibuješ!?
Kdyby jsi radši dělala něco užitečnýho a smysluplnějšího!
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Tak jsem se tě teda snažila sejmout, ať to tu neni jen samá děkovačka :pankac: :mrgreen: :mavam:

onajeblond
Ukecaná baba ;) 1490 příspěvků 5 inzerátů 26.02.17 20:08
@barbarossa píše:
@onajeblond no, myslim, ze se tu stalo modou, vynadat vsem za vse, ale i tak, trebaze jsem chtela x-krat odejit, jsem to nedokazala. Proste to tu ma neco do sebe. A co si budeme povidat, clovek cas od casu potrebuje i poradne vynadat. Od kohokoliv.

jojo to jo, tam jde o to, kdo si co a jak vezme k srdci no :D

barbarossa
Zasloužilá kecalka 755 příspěvků 26.02.17 20:36
@Komteska80 píše:
@barbarossa
A kvůli tomu zakládáš diskuzi?
No jsi vůbec normální?
Co si od toho vlastně slibuješ!?
Kdyby jsi radši dělala něco užitečnýho a smysluplnějšího! :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Tak jsem se tě teda snažila sejmout, ať to tu neni jen samá děkovačka :pankac: :mrgreen: :mavam:

Diky, to jsem potrebovala!!! Diskuzi zakladam prave kvuli tomu!

Komteska80
Echt Kelišová 9965 příspěvků 26.02.17 20:44
@barbarossa píše:
Diky, to jsem potrebovala!!! Diskuzi zakladam prave kvuli tomu!

Rádo se stalo :*
Až zase budeš potřebovat sprďana, klíďo se ozvi :mrgreen:

Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Seriál o motorickém vývoji: Co se děje ve třetím roce?

Děti ve třetím roce života své okolí baví rozpustilostí. Rády tančí, zpívají... číst dále >

Video: Vlastnoručně vyrobeným adventním kalendářem zpříjemníte dětem čekání na Ježíška

Děti začínají být natěšené na vánoční dárky, tak jim to netrpělivé čekání... číst dále >

Články z Expres.cz

Řepkova čtvrtá kniha: Z honoráře se vám protočí panenky, není to ale málo?

Klesla cena Tomáše Řepky na trhu? Vypadá to tak. Podle informací Expresu... číst dále >

Všechny 4 děti musely do karantény, popsala domácí lazaret Abbasová

Zvládnout čtyři děti, z nichž jednomu je něco málo přes rok a dvojčata se... číst dále >

Články z Ona Dnes

Nejčastější chyby při čištění zubů, které mohou za zničený chrup

Téměř každý se za svůj život setká se zubním kazem. Na vině je podle lékařů... číst dále >

Když táta zemřel, neměl ani šedesát kilo, vzpomíná dcera Michala Tučného

Táta Michaely Tučné je dodnes ikonou české country music. Báječná ženská,... číst dále >