Dilema - Azub Jerry Plus nebo Croozer Kid For 2?

28414
18.6.11 11:40

Dilema- Azub jerry plus nebo Croozer kid for 2 ?

Ahoj :wink:

Vybíráme vozík za kolo, už mám dva favority. Buď Azub jerry (ten mám teď na víkend půjčený) a nebo Croozer kid for 2?
http://www.okolokola.cz/…RMA-DOPRAVNE

http://shop.dveplusdve.cz/…r-2-p-9.html

Prosím o vaše zkušenosti, děkuji :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

7576
18.6.11 11:56

Ahoj, my zvolili Croozera. Hlavně ze dvou důvodů: odpružení od Fialy je pro dítě nejlepší, co trh ve vozících nabízí a má obří úložný prostor (vejde se mi tam jídlo, pití, oblečení na celý den pro 3 lidi a in-liny k tomu). Navíc má boční větrání, což je super, za kolem odlétávají kamínky a tou síťkou v parnu tolik nefouká a odendat ji nemůžeš. Myslím, že je i uvnitř širší. Nevím, jestli má Azub i otočné kolečko a sadu s předním kolečkem, to využívám taky hodně. To, že se mi Croozer jako jediný vozík líbí se vším všudy, je subjektivní věc, to má každý jinak. Tak ať vyberete dobře :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
28414
18.6.11 12:03

Děkuji za odpověď.
Odpružení nechci, protože se tím rozšíří rozptyl kol na 86cm a s tím se již nesmí na silnici, navíc pak se s tím odpružením nedá jezdit s tou kočárkovou verzí. Takže odpružení bych stejně nechtěla (kdyby jo, manžel mi to vyrobí doma).
Azub má taky ve výbavě to kočárkové kolečko (u obou stejná cena 7990 i s kočákovým kolečkem, dvěma úchyty na kolo, tažnou tyčí, Croozer má navíc jogger kolečko).
Jinak se mi taky víc líbí Croozer (má navíc ten spodní rám), zatím se k němu přikláním víc :wink:

Včera jsem jela s tím Azubem a taky super :wink: Ale asi vemem toho Croozera, ještě počkám na nějaké reakce :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7576
18.6.11 12:18

Jani, :palec: vyzkoušejte a uvidíte, co vám sedne líp. S kočárkovou verzí jsme jeli všehovšudy asi 2×. Není to moc šikovné, je to nezvyk proti kočárku a kdo by to na cestách montoval :mrgreen: Raději sundáme vozík z kola, popojedem po zadních kolečkách a tyč opřem třeba o pařez nebo lavičku.

PS: jezdíme fakt hodně a nikdy jsem se nesetkala s policajtem, který by měřil vozíky. Pro dítě je to drncání nepříjemné, budí se a je nebezpečné i ohledně neurologického hlediska (stejný princip, proč se nesmí přejíždět kočárkem přes prahy). Tak my raději risknem pokutu, než vydrncat dítko.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
28414
18.6.11 12:19

http://detizakolem.cz/…r_kolo_2.jpg

Vypůjčila jsem si na webu fotku Croozera. Má hezky oddělené sedačky :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
28414
18.6.11 12:23

Jasně, to odpružení my úplně nezavrhujem. Zkusíme to bez něj a mám šikovného muže, tak mi to vyrobí doma když budem potřebovat, nemusím to kupovat. A tu kočárkovou variantu já určitě využiju. Prodala jsem velký kočár, pořídila golfky. Takže třeba do lesa (po cestě), nebo třeba dnes na pouť (přejíždění po trávě a přes obrubníky), v zimě ve troše sněhu, atd. ho určitě využijem, toho se nebojím :wink: Už teď si myslím, že to bude náš velký oblíbenec :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
28414
18.6.11 12:25

Jo a ještě jsem se chtěla zeptat. To kočárkové kolečko jde někam přichytit? Jako třeba k boku vozíku, nebo tak? Kdyby ne, tak určitě jde dát do úložného prostoru, jen se ptám pro informaci :wink:
Já třeba včera jsem jela k mámě, vozík jsem od kola odpojila a nasadila kolečko a jela jsem u ní tak :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
28414
18.6.11 12:28
Háta_x píše:
S kočárkovou verzí jsme jeli všehovšudy asi 2×. Není to moc šikovné, je to nezvyk proti kočárku

Hele, já jsem z dvojčatového zvyklá, pro mě to bude stejné :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7576
18.6.11 12:30

Jj, Croozer má v zavazedelníku kapsičku, tohle kolečko jsem tam dávali, než skončilo ve sklepě :mrgreen: Akorát jsem nikdy neslyšela, že by se kočárková verze nedala použít současně při odpružení :think: Odpružení je na zadních kolech na každém zvlášť a kočárkové kolečko se dává vespod upředu a nijak nesouvisí se zadními koly..
PS: náš je to oblíbenec téměř každodenní, mám kde jezdit na in-linech i kole hned od baráku. Za nás - úžasná věc.

janinkaz píše:
Jo a ještě jsem se chtěla zeptat. To kočárkové kolečko jde někam přichytit? Jako třeba k boku vozíku, nebo tak? Kdyby ne, tak určitě jde dát do úložného prostoru, jen se ptám pro informaci :wink:
Já třeba včera jsem jela k mámě, vozík jsem od kola odpojila a nasadila kolečko a jela jsem u ní tak :wink:
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
28414
18.6.11 12:36

Tak ono tam nijak nepřekáží, jen to prý hrozně houpe, nebo nadskakuje, nebo jak to mám popsat. Prý je to fakt u kočárku nepraktické. Kamarádka taky měla na holky croozer, už jsou velké na něj, ale jezdí dál na kola, tak mi říkala že jejich známí to maj a u kočárkové verze to s tím moc nejde :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
685
18.6.11 15:24

Tak my máme Croozer Chariot CTS Cougar 1. A nic lepšího a hezčího jsem neviděla. Tehdy jsme si ho vyhlídli a na veletrhu v Brně prohlídli a bylo jasno. Odpružení je super jezdíme po cestě i po polní no všude a malá je v tom spokojená. Přes den si do něho vleze a křičí, že chce jet.Mám i kolečka kočárková měla jsem je nasazená asi 2× no a přichytit jdou na vozíku. Pak mám velké kolo a tyč. Jo a ještě máme s mužem na každém kole ten držák, aby jsme si mohli vozík zapříhnout i za jeho kolo a ne jen za moje. Jestli chceš poslala bych Ti i nějaké foto.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
28414
18.6.11 22:31

Jsi moc hodná, děkuji, ale asi je to jiný model ne? Taky vememe ten Croozer, ale kid for 2. Jinak taky má ve výbavě ty dva držáky, můžem si je prohazovat :wink:

Jinak fota klidně, napíšu ti email na SZ :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama