Dilema ve výběru porodnice: Motol, Apolinář (Podolí)

Napsat příspěvek
Anonymní
13.4.17 12:00
@makarka píše:
Pokud jde o sekci jako takovou-o to vlastni provedeni operacniho zakroku… to vyberem porodnice neovlivnis…to ovlivnis pouze vyberem operatera… musela bys mit nekoho zaplaceneho
V kazde z tehle porodnic te muze operovat nekdo velezkuseny i uplny zacatecnik…

Jako fakt??:/// tak to je blbe… ja hlavne asi kvuli cs se budu rozhodovat. A motol mam teda nejbliz. Protivna sestra mi ze vseho vadi nejmene…jen nehci dalsi zpackany porod :/

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
13.4.17 13:01
@Anonymní píše:
Jako fakt??:/// tak to je blbe… ja hlavne asi kvuli cs se budu rozhodovat. A motol mam teda nejbliz. Protivna sestra mi ze vseho vadi nejmene…jen nehci dalsi zpackany porod :/

no a co sis myslela? že mladí doktoři k operacím nechodí? kde by se to naučili? já šla na jistotu a lékaře si zaplatila.

• Nahlásit
  • Citovat
5782
13.4.17 13:21

Hele já jsem si třeba jistá, že obojí mi dělali zkušení operatéři - první akutku proto, co to bylo za zákrok a druhý proto, že jsem byla u toho :-)
A prostě ta jizva je pokaždé jinak šitá (jako jiným způsobem), teď na podruhé mi to přijde lepší (=že ta jizva bude hezčí). ALe uvidíme až s časem.
A třeba tentokrát ta doktorka říkala, že nějaký její kolega šije zase jinak (nějak jinak sešívá ty vnitřní vrstvy, či co).
A „mladí“ mi tam asistovali - jak při cs, tak i anesteziolog měl doktorku na zaučenou.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
223
13.4.17 13:24

Motol, plánovaný CS a vše perfektní.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
637
13.4.17 13:48

No samozrejme..vsude v nemocnicich pracuji jak zkuseni lekari, tak mladi, co se teprve zaucuji… na tom neni nic divneho ne?
Jen tak pod carou tedy dodavam, ze ve zdravotnictvi pracuji 15 let a za tu dobu se jejich pomer v nemocnici otocil - u nas byli ve sluzbe o vikendu drive 3 atestovani a k nim 1 neatestovany benjaminek ktery se od nich ucil..no a dnes 1 atestovany a 3 absolventi, ktere ten starsi samozrejme nemuze nonstop vsechny hlidat… starsi doktori odchazi zcasti do zahranici a hlavne tedy do ambulantni sfery, kde maji stejne nebo vetsi penize a pritom v noci, o vikendech a o svatcich maji na rozdil od nemocnic volno..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
637
13.4.17 13:49

@Ornwen myslim ze zakladatelce slo hlavne o tu jizvu na deloze

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5782
13.4.17 13:52

@makarka no jasně, ale když různě šije vnějšek, tak vnitřek dost pravděpodobně taky.

A jako pacient dost těžko zhodnotim jizvu na děloze. Za a) tam nevidíš :-) za b) tam hraje spoustu jiných faktorů, co se s tím pak stane a ovlivnit se to podle mě nedá

edit: a mně jí třeba za celé druhé těhotenství nikdo nekontorloval. Ani gyn, ani pak v porodnici.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
637
13.4.17 13:57

@Ornwen tak o tom muzu vypravet…kozni jizvu jsem mela 3 mesice nadhernou a pote se z ni stal hnusny keloid :zed:
No, to clovek proste neovlivni :?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12124
13.4.17 14:00

Nečetla jsem diskuzi. Jednoznacne apolinar. Neonatologie nejlepsi, rozhodne lepsi nez podoli, tam bych sla v nouzi posledni. Komfort je na nadstandardu, vetsina po 2 a 2 pokoje jsou jednoluzaky - mela jsem a super. Pece, pristup vse. Ale jak rikam, jednak z vlastni zkusenosti a jednak mam v rodine lekare (ne jednoho) a vsichni doporucili apolinare.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
13.4.17 23:49

Takze opet pade na pade :/

• Nahlásit
  • Citovat
637
14.4.17 11:36

No ja to taky porad desne resila…a zpetne si myslim, ze on to clovek proste moc „nevymysli“… je tolik faktoru, ktere proste stejnak neovlivnis…na koho tam zrovna narazis.. prehnane se tim netrap
Leda by ses rozhodla zaplatit si konkretniho Mudr. Jinak je to stejnak loterie.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
637
14.4.17 11:38

Jeste dodavam…jsem zdravotnik a katastroficke pribehy znam jak z Podoli tak od Apolinare.. proste stat se muze cokoli kdekoli ale nejvetsi pravdepodobnost je ta, ze to vsechno dopadne dobre tam i tam :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
14.4.17 11:51

To se mam rozhodovat podle zachodku nakonec? :)

a kde vam to prislo celkove tedy takove privetivejsi, milejsi, lepsi?

plus tu byl jeden nazor uzivatelky ktera ma v rodine nekolik lekaru a ti vsichni zas naopak byli pro Apolinare

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
14.4.17 11:53

@saadet diky.

a kvuli cemu podoli urcite ne.

a i z hlediska cs myslis ze Apolinar? zas Motol bych mela bliz a jsou tam hezci pokoje :))

• Nahlásit
  • Citovat
12124
14.4.17 12:12
@Anonymní píše:
@saadet diky.

a kvuli cemu podoli urcite ne.

a i z hlediska cs myslis ze Apolinar? zas Motol bych mela bliz a jsou tam hezci pokoje :))

Kuli cemu nemuzu psat verejne samozrejme mi nemusis verit. Proste vim o nekolika pripadech co tam opravdu nezvladli. Samozrejme prusvih se muze stat vsude. Nicmene pokud nastane problem u Apolinare si s nim poradi nejlepe. Tot muj nazor. Kazdopadne pokud je fyz porod bez problemu tak podoli ma asi vetsi komfort pro matku, ale to pro me nebylo a neni podstatne. Planovany cs bude myslim ok, akutni Lepe u apo. A jestli se opravdu tak bojis a chces mit „jistotu“ zaplat si opravdu dobreho operatera :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama