Dioptrické brýle - bazén a čím je fixovat

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Voltiček
Ukecaná baba ;) 1349 příspěvků 10.04.18 13:15
Dioptrické brýle - bazén a čím je fixovat

Ahoj, všechny moc zdravím. Mám dioptrické brýle a bez nich vidím špatně. Vždy, když jdeme do bazénu, tak si je fixuji zezadu provázkem, ale nevypadá to vzhledně. Je něco, čím bych je mohla zafixovat a jít bez starostí do vody? nějaký pásek, gumka,…V optice jsem se neptala. Díky moc :kytka:

Reklama

Reakce:

Adelka951
Ukecaná baba ;) 1253 příspěvků 17 inzerátů 10.04.18 13:23

Řeším to kontaktními čočkami a přes to plavecké brýle(musí být kvalitní a dobře sedět), aby do nich netekla voda. Neumím si moc představit plavat s klasickými brylemi.

LaEllaX
Kecalka 347 příspěvků 10.04.18 13:24

A co čočky? Já je na bazén normálně nosím. Vlastně je nosím téměř pořád, brýle jen výjimečně. Ale na ten koupak si brýle moc představit neumím… mně by vadilo, kdybych je měla jen zacakane vodou a musela koukat přes kapky :D

Kikulele
Zasloužilá kecalka 502 příspěvků 10.04.18 13:25

Pritel taky do bazenu a na kolo nosi kontaktni cocky, jen na doma a do auta ma bryle.

kuchle
Zasloužilá kecalka 900 příspěvků 41 inzerátů 10.04.18 13:27

@Voltiček Taky chodím plavat s kontaktními čočkami jako všichni, co psali přede mnou. Normálně používám čočky měsíční, do bazénu používám jednodenní - po bazénu je vyhodím… Pokud nevyhovují čočky, dají se nechat udělat i plavecké brýle s dioptrickými skly

hapolda
Zasloužilá kecalka 756 příspěvků 10.04.18 13:31

Chodim do bazenu zasadne s cockama, klasickyma mesicnima, jen je pak vyracham v roztoku. Jinak existuje takova guma na bryle co nosi deti, asi bude i pro dospelaky :think:

nozu
Extra třída :D 11054 příspěvků 10.04.18 13:33

Ja chodim do bazenu s brylema a nemam potrebu je fixovat. na to moje placani to neni potreba. stejne tak v mori. kontaktní čočky nesnesu.

iziwolvie
Kecalka 335 příspěvků 10.04.18 13:37

Já chodím plavat s dětmi a nosím kontaktní čočky, takže je mám i do toho bazénu. Ale viděla jsem několik maminek, které plavou normálně s dioptrickými brýlemi. I se s nimi potápí a nemají je nijak přivázané nebo něco takového. A zatím je ani jedna maminka neutopila. :mrgreen:

kuchle
Zasloužilá kecalka 900 příspěvků 41 inzerátů 10.04.18 13:37

@hapolda já dřív také nosila ty měsíční, ale po bazénu mi vadily v oku i když jsem je vyráchála v roztoku nebo je dala je pár hodin do roztoku čistit.

Fikta
Extra třída :D 13885 příspěvků 10.04.18 14:14

Nikdy jsem brýle do bazénu nefixovala a to jsem v nich jezdila na tobogánu, plavala, potápěla se… A teď nevím, jestli je výhodou nebo výhodou to, že mám poměrně těžké brýle :D Malé děti mívají spojené nožičky takovou gumou, zkus se zeptat v optice.

Voltiček
Ukecaná baba ;) 1349 příspěvků 10.04.18 15:45

Holky, děkuji, čočky nesnesu, zkoušela jsem. Zkusím se zeptat v optice na tu gumu :)

Fiducia
Generální žvanilka 22766 příspěvků 10.04.18 20:06

Pásek na brýle :palec:

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Počítání peněz, samota i blýskání na lepší časy. Jak se žije maminkám samoživitelkám z eMimina?

Byla to láska jako trám, ale po svatbě se z něj stal jiný člověk. Nezměnil se... číst dále >

Jak si sbalit tašku do porodnice a nezbláznit se

Jmenuju se Laura a čekám druhé dítě. A možná to znáte taky – to si takhle... číst dále >

Články z Expres.cz

Mareš má přemožitele! Prvenství mu vzal kluk, kterého dosud nikdo neznal

Ještě před měsícem o jeho existenci téměř nikdo nevěděl, dnes je z něj... číst dále >

Pošťák Ondra se změnil k lepšímu, nechal si narůst vousy a zmužněl

S krátkou pauzou již třináct let pomáhá Ester Janečková prostřednictvím svého... číst dále >

Články z Ona Dnes

Čtyři účesy, které vás udělají mladší, než ve skutečnosti jste

Jako mladé holky si můžeme dovolit experimentovat nejen s oblečením, ale také... číst dále >

Pohádkovým šatům Meghan Markle vévodily jednoduché linie a dlouhý závoj

Konec spekulacím. Nejočekávanější módní kousek letošního roku pochází od... číst dále >

Reklama