Díra místo stehu po šití

Anonymní
30.12.19 15:49

Díra místo stehu po siti

Ahoj, prosím anonym za trapnej dotaz. Jsem 16 dní po porodu, a malej mě potrhal z obouch stran u postevacku. Jakoby od zhora dolu. V porodnici se mi jeden malej steh rozjel, ukazovala jsem to sestře, prý to na šíti není. No teď jsem na to koukala a stehy vypadli. Vše vypadá dobře, ale jako dírka tam furt je.. To tam jako zůstane? :mrgreen: :think: na šíti už mě nikdo nedostane :zed:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1104
30.12.19 15:55
@Anonymní píše:
Ahoj, prosím anonym za trapnej dotaz. Jsem 16 dní po porodu, a malej mě potrhal z obouch stran u postevacku. Jakoby od zhora dolu. V porodnici se mi jeden malej steh rozjel, ukazovala jsem to sestře, prý to na šíti není. No teď jsem na to koukala a stehy vypadli. Vše vypadá dobře, ale jako dírka tam furt je.. To tam jako zůstane? :mrgreen: :think: na šíti už mě nikdo nedostane :zed:

Dírka je v poho, já tam mám díru a to mě dvakrát přešívali :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
30.12.19 17:35

@Lilith_S a to jako zůstane? :mrgreen: ono to úplně vidět nejde.. Je to v záhybu, ale stejně.. :roll:

• Citovat
  • Nahlásit
1104
30.12.19 17:42
@Anonymní píše:
@Lilith_S a to jako zůstane? :mrgreen: ono to úplně vidět nejde.. Je to v záhybu, ale stejně.. :roll:

U mě jsme se dohodli, že ano, zůstane, protože plánujeme ještě jedno. Jestli je to jen “dírka”, tak se to nejspíš zahojí samo, jen tam bude třeba hrubší jizva. Pokud nechceš znovu na šití, tak moc možností stejně není :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat