Dirka po piercingu v oboci

Anonymní
10.4.20 20:32

Dirka po piercingu v oboci

Zdravim, chci se zeptat jestli nekdo mate zkusenost s chirurgickym odstranenim direk po piercingu? Nebo jestli mate zkusenost, ze by dirky zarostly? Mam piercing v oboci 8 let, dirky jsou docela velke a nevzhledne. Dekuji za odpovedi.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
64546
10.4.20 20:48
@Anonymní píše:
Zdravim, chci se zeptat jestli nekdo mate zkusenost s chirurgickym odstranenim direk po piercingu? Nebo jestli mate zkusenost, ze by dirky zarostly? Mam piercing v oboci 8 let, dirky jsou docela velke a nevzhledne. Dekuji za odpovedi.

Nejspíš nezaroste.. Ne úplně.. Mám jednu starou 20 let a je vidět stále.. Nos, pusa, vše zarostlo, obočí ne..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
25010
10.4.20 21:06
@martina.se píše:
Nejspíš nezaroste.. Ne úplně.. Mám jednu starou 20 let a je vidět stále.. Nos, pusa, vše zarostlo, obočí ne..

tys byla „zamlada“ asi dost divoká, co? :P

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1518
10.4.20 21:30

Úplně nazaroste. Bohužel. Taky ji mám stále videt.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8470
10.4.20 21:37

Taky mám 20 let starou dírku v pupíku, stále nezarostla
chirurgické odstranění myslíš, že by Ti jí stehem stáhli?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
10.4.20 21:55

@bublinek Pry se to da chirurgicky, ze to nariznou, tu dirku musi “zkrvavit” aby to opet srostlo a zasiji.. Ale zustane jizvicka

• Citovat
  • Nahlásit
8470
10.4.20 21:56
@Anonymní píše:
@bublinek Pry se to da chirurgicky, ze to nariznou, tu dirku musi “zkrvavit” aby to opet srostlo a zasiji.. Ale zustane jizvicka

Aha, asi to bude dělat nějaká plastický chirurg a ti umí i nenápadné stehy
poptala bych se :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5461
10.4.20 22:16
@Anonymní píše:

Za blbost se plati, mela jsi piercing fajn, takze dan za to je derave oboci.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
64546
11.4.20 08:29
@pe-terka píše:
tys byla „zamlada“ asi dost divoká, co? :P

Ani ne.. Ve 14 js si pichla první Pierce, pak postupně dalších 17, v 18 jsem si trefila nerv, musela vše sundat.. Pierce jsem obnovila relativně nedávno, teď už jich mam jen 9 - uši, obočí, pusa.. Plus kery..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
64546
11.4.20 08:30
@Anonymní píše:

Musí nějak odstranit i ten vnitřek, ne? Jinak bude uvnitř bulka 🤔

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
25010
11.4.20 08:49
@martina.se píše:
Ani ne.. Ve 14 js si pichla první Pierce, pak postupně dalších 17, v 18 jsem si trefila nerv, musela vše sundat.. Pierce jsem obnovila relativně nedávno, teď už jich mam jen 9 - uši, obočí, pusa.. Plus kery..

a jak se jí s pearsingem ve rtech? Já teda nechápu, když je v nose, to smrkání musí být dost bolavé a nechutné…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
64546
11.4.20 08:52
@pe-terka píše:
a jak se jí s pearsingem ve rtech? Já teda nechápu, když je v nose, to smrkání musí být dost bolavé a nechutné…

Blbost.. Mám v hubě teď jen 2 ks a úplně v klidu, hlavně úplně normálně.. Teď mám pecky, ani nwm, že je mám. Když nosím hroty, musím dávat bacha při jistých praktikách při sexu :mrgreen: v nose to samé.. Kruh fajn, při rýmě pecka.. Nic nebolí, je to zahojene :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat