Dírka v horním patře

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

iiiv
Extra třída :D 10532 příspěvků 03.03.18 19:56
Dírka v horním patře

Ahoj holky, nedávno se mi na horním patře udělala boule, která po dvou dnech praskla a vytekl z ní hnis s krví. A dnes jsem si všimla, že tam mám malou dírku, takže když třeba se snažím polknout více slin, piji brčkem, tak cítím, že mi tou dírkou proudí vzduch. Zaroste to?

Reklama

Reakce:

annasmyc
Kecalka 108 příspěvků 03.03.18 20:18

Tchyni se to stalo, nakonec skončila na stomatochirurgii na zákroku, kde ji to sešili (měla tam i zánět, tak dostala antibiotika)…radši bych si s tím někde zašla

Bábrdl
Generální žvanilka 20117 příspěvků 03.03.18 21:23
@iiiv píše:
Ahoj holky, nedávno se mi na horním patře udělala boule, která po dvou dnech praskla a vytekl z ní hnis s krví. A dnes jsem si všimla, že tam mám malou dírku, takže když třeba se snažím polknout více slin, piji brčkem, tak cítím, že mi tou dírkou proudí vzduch. Zaroste to?

Nezaroste. Je to píštěl. Musí se to zašít.

iiiv
Extra třída :D 10532 příspěvků 03.03.18 21:26

@Bábrdl paráda, je to asi ve velikosti dírky po jehle. Když se to nezašije, je nějaký riziko?

Lama Lama
Hvězda diskuse 46522 příspěvků 1 inzerát 03.03.18 23:04

Hele, ja zadnej hnis nemela, proste jsem najednou pri smrkani ohcas citila, ze mi fouka do pusy. Videt nic nebylo. Bylo to jen sem tam.
Zubar nic nevidel, ale hledal v dobe, kdy zrovna nefoukalo. Pak to foukat prestalo

dana.dv
Zasloužilá kecalka 664 příspěvků 04.03.18 07:18

Mela jsem dirku mezi hornim patrem a nosem po extrakci osmicky (pila jsem brckem a byl tam podtlak a trhlo se to), chodila jsem 2 tydny denne k zubari. Mazal mi to nejakou vodickou (rozleptaval) a podporoval tak granulaci (rust nove kuze). Zacelilo se to. Jinak by me pry musel poslat na plastiku patra.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

7 tipů na snadné cestování s dětmi: Autem, autobusem i letadlem bez křiku a pláče

Chystáte se na letní dovolenou s dětmi a hrozíte se dlouhé cesty? Bohužel ji... číst dále >

Klíšťata jen v lese? Je to mýtus, často číhají na zahradě

Klíšťová encefalitida nás neohrožuje pouze v lese nebo na louce. Vystaveni jí... číst dále >

Články z Expres.cz

Dáda Patrasová pověsila rudé trenky a s nimi na šibenici i češtinu!

Dáda Patrasová (62) sdílela na sociální síti fotku červených trenek neznámého... číst dále >

Otřesné video: Chůva surově zbila dítě ve výtahu. Čím víc chlapec plakal, tím víc dostal

V jednom apartmánu v Číně si chůva přišla vyzvednout malého chlapečka, jehož... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Emy: Už tři roky jsem doma s dětmi, mateřskou nenávidím

Mám fajn manžela a dvě krásné děti. Když jsem otěhotněla poprvé, těšila jsem... číst dále >

Přecházel jsem tři týdny nachlazení, pak jsem upadl do bezvědomí

Tři týdny jsem přecházel nachlazení, pak se mi udělalo špatně, upadl jsem do... číst dále >

Reklama