Díry na teplácích - jak je to možný?

26100
22.2.16 17:53

Díry na teplácích - jak je to možný?

Při třídění věcí u mladšího raubíře ve skříni mě napadlo, jak je možný, že staršího prcka 90% tepláků přežilo bez úhony, ale mladší mrňous je schopnej vyrobit díru na teplácích na počkání? :think: Značky kupuju stejný, opotřebením materiálu to taky není, protože prcek trhá jak fungl nový tepláky, tak i ty po bráchovi ve stejným poměru… :think: :mrgreen:

A tak mě napadá, jak je to sakra možný? :pocitac: :mrgreen: A ano, napadlo mě to ve chvíli, kdy jsem půlku tepláků kvůli prodření a dírám vyřadila z jeho „šatníku“, takže za chvilku nebude mít v čem chodit do školky… :think: :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

3876
22.2.16 17:57

Haha :mrgreen: :mrgreen: U nás byl starší trhan, díry dělal taky na počkání. Vypozorovala jsem, že nejčastěji vznikají, když se při hře s autíčky točí na kolenách dokola. Radu nemám, buď mu zakázat jakýkoliv pohyb nebo nasadit kolenní chrániče 8) :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12088
22.2.16 17:57

To netusim, nicmene ja zas nechapu, jak je mozne, ze kdyz ve skolce vsechny teplaky prezily bez sebemensi direcky, ve skole rusi pravidelne vsechny kalhoty a to takovym zpusobem, ze ma diry pres cely kolena 8o :zed:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
26100
22.2.16 17:58
@Koty píše:
Haha :mrgreen: :mrgreen: U nás byl starší trhan, díry dělal taky na počkání. Vypozorovala jsem, že nejčastěji vznikají, když se při hře s autíčky točí na kolenách dokola. Radu nemám, buď mu zakázat jakýkoliv pohyb nebo nasadit kolenní chrániče 8) :lol:

Jo, takhle zlikvidoval na svatbě kalhoty od obleku… :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3876
22.2.16 17:59
@kate02 píše:
Jo, takhle zlikvidoval na svatbě kalhoty od obleku… :roll:
:mrgreen: :mrgreen: ještěže se Ti neprotočil na šatech 8)
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2745
22.2.16 18:00

Já mám za to, že kvalita oblečení všech značek se rok od roku horší :-( používá se čím dál méně bavlny ( i když na visačkách uvádějí často něco jiného) a ta je ještě nižší kvality.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
26389
22.2.16 18:04

U nás ničí kluci tepláky, když se honí po kolenou. Teda tepláky to ještě dávají, ale punčocháče letos padají ve velkém.
A tepláky to chce z počesané 100% bavlny, ty jsou k neroztrhání. Ty jedou u nás a vydrží opravdu hodně.

@Alyss píše:
To netusim, nicmene ja zas nechapu, jak je mozne, ze kdyz ve skolce vsechny teplaky prezily bez sebemensi direcky, ve skole rusi pravidelne vsechny kalhoty a to takovym zpusobem, ze ma diry pres cely kolena 8o :zed:

Ve školce mají koberce a třeba u nás ve škole jsou parkety a na nich kalhoty trpí o 100% víc.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13505
22.2.16 18:05
@Alyss píše:
To netusim, nicmene ja zas nechapu, jak je mozne, ze kdyz ve skolce vsechny teplaky prezily bez sebemensi direcky, ve skole rusi pravidelne vsechny kalhoty a to takovym zpusobem, ze ma diry pres cely kolena 8o :zed:

Kloužou se ve třídách po linu a v družině po trávě.
U nás pomohlo (dítě bylo v té době ve 3. třídě) že pokud si kalhoty tímto způsobem zničí (do družiny má možnost si převlékat tepláky), sám si z kapesného bude kupovat nové. Platil si je pouze jednou, od té doby to jako zázrakem přestalo. :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9855
22.2.16 18:05

Prostě leze víc po čtyřech. :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12088
22.2.16 18:08

@Billi praveze v druzine maji koberec a ve tride taky - vzadu za lavicemi, kde si hraji…Mladsi nosi i na teplacich ze skolky, ale starsi nikdy, az ted ve skole :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
133
22.2.16 18:16

Ahoj, u nás teda tepláky drží, ale malej mi ostrouhal úplně nové boty při jízdě na motorce na školkovském dvorečku, nechala jsem to zalepit, udělal to znovu, byly to termoboty z tchiba, trochu mě to naštvalo…No ted se oteplilo.Tak dostal nové tenisky do školky, že jako už jarní, a přišel dnes a co myslíte. Ostrouhané. A to jsem specielně vybrala takové s gumou přes špici. Tak nevim.Boty přece jen něco stojí. Věc se má tak, že oni ve školce mají motorky pro děti velikosti 2,což je pro čtyrletý prostě malinký a oni jak brzdí, tak strouhají boty :-/ Mají jich tam takhle asi 10,takže nemůžu apelovat na to, aby nakoupili aspon 4ky. Mám zase koupit staré tenisky za stovku a holt neřešit, že bude ve školce za trhana? :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12088
22.2.16 18:16

@Talitha To uz jsem mu taky rikala…ted uu je to celkem dobry, ale v ty prvni tride zrusil tak desatery kalhoty :cert: Od travy je teda nemel nikdy, jen ty obri diry :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9855
22.2.16 18:18

@Blackjackie Že vy chodíte s námi do třídy :mrgreen: Každej měsíc leze mladýmu palec. Drahý boty, levný boty, kluk kouká za chvíli ven :P

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
26100
22.2.16 18:22
@Blackjackie píše:
Ahoj, u nás teda tepláky drží, ale malej mi ostrouhal úplně nové boty při jízdě na motorce na školkovském dvorečku, nechala jsem to zalepit, udělal to znovu, byly to termoboty z tchiba, trochu mě to naštvalo…No ted se oteplilo.Tak dostal nové tenisky do školky, že jako už jarní, a přišel dnes a co myslíte. Ostrouhané. A to jsem specielně vybrala takové s gumou přes špici. Tak nevim.Boty přece jen něco stojí. Věc se má tak, že oni ve školce mají motorky pro děti velikosti 2,což je pro čtyrletý prostě malinký a oni jak brzdí, tak strouhají boty :-/ Mají jich tam takhle asi 10,takže nemůžu apelovat na to, aby nakoupili aspon 4ky. Mám zase koupit staré tenisky za stovku a holt neřešit, že bude ve školce za trhana? :nevim:

Zlatý tepláky… :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8793
22.2.16 18:24

Je to vahou dítěte, jakmile se přehoupne přes 20 kg, materiál už to nevydrží :mrgreen: znám to dost dobře, starší synáček umí prodřít i softshell

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama