DIS potřeba, trojhránek na tužku.

Anonymní
22.4.21 10:53

DIS potřeba, trojhránek na tužku.

Prosím radu. Paní učitelka nám doporučila,,trojhránek na tužku", prý se dá koupit v DYS potřebách. Pátrala jsem na netu a je toho hodně. Kluk drží blbě pero a když píše, tak se zastavuje po každém písmenku, taky na pero tlačí…
Nemůžete mi poslat někdo odkaz, nebo fotku, co mám vlastně koupit?
Ať mu to můžu objednat. Děkuji.
Prosím anonym.

Příspěvek upraven 22.04.21 v 23:44

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1516
22.4.21 10:57

Google znáš?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1011
22.4.21 11:02
  • dys. Jinak to sezenes i v papirnictvich. Pripadne popros pani ucitelku, at zi posle co primo myslela ne?
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
34237
22.4.21 11:22

Jde to koupit v běžných papírnictvích a je toho několik druhů.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
917
22.4.21 11:26

Syn to měl taky, docela to pomohlo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1746
22.4.21 11:42

Kupuju primo trojhranne tuzky. A pero stabilo. Stokrat lepsi nez trojhranky.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
678
22.4.21 11:52

Souhlasím s perem Stabilo, syn teď začal psát v první třídě perem a pořídili jsme Stabilo a to prostě jinak než správně nechytne

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
34237
22.4.21 11:57

Taky máme dobré zkušenosti se systémem Stabilo u dětí se spec. potřebami, plus moje děti mají taky doma komplet sadu. Ale ve škole mých dětí to nechtějí, chtějí jen gumovací pera. Stabilo je zvlášť pro praváky a leváky.
Další problém je, že ne každý rodič je ochotný Stabilo koupit, je to dost drahé(pero, tužky, pastelky).
Ta gumová násada mým dětem padala. Prostě to šlo stačit podle potřeby a intenzivním tlakem dolů, že to dítě stejně drželo špatně.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1391
22.4.21 14:09

Máme doma úplně to stejne, co Blanka. Akorát teda zatím nepozoruju žádné pozitivní účinky. Syn umí tužku správně držet jen s tím, bez toho ne. Tak jsem zvědavá, jestli to do školy zvládne, zatím to tak vůbec nevypadá. Koupili jsme v papírnictví.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
22.4.21 23:42

Vsem vam holky dekuji za napady, ale asi budu stejne muset napsat ucitelce. Nechtela jsem ji s tim otravovat, ma toho fakt hodne…

@NinaU. píše:
Google znáš?

Ano, mila damo, Google znam, ale vyhodilo mi to techto pomucek nepreberne mnozstvi, proto jsem se zeptala tady.
Od toho eMimino je, ne? Ale vy jste mi vasi odpovedi zrovna moc nepomohla.

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat