Disciplíny na soutěž rodičů proti dětem

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Líza14
Povídálka 38 příspěvků 21.06.19 12:30
Disciplíny na soutěž rodičů proti dětem

Ahoj, vymýšlím disciplíny na soutěž rodičů proti dětem a docházejí mi nápady. Mám kreslení podle instrukcí, Kimovu hru, poznávání přírodnin, skákání v pytli. Nehráli jste někdy něco podobného? Jaké disciplíny by se Vám líbili? ;)

Reakce:
klamonožka
Ukecaná baba ;) 2455 příspěvků 21.06.19 12:41

Schazování plechovek míčkem, trefování balonků nebo badmintonových míčků do košíku či kyblíku, prolézání opičí dráhy (to je zas něco, kde mají děti výhodu), poznávání věcí (koření) po čichu se zavázanýma očima, čtení na dálku, pokud už jsou to děti, které umí číst (text přilepený na stromě a od něj mety v určitých vzdálenostech, začíná se nejdál a přibližují se, dokud to nepřečtou), skládání vlaštovky a její házení do dálky, dostávání provázku s bombonem na konci do pusy bez pomoci rukou… Je toho milion. Doporučuju stránky hranostaj. cz :)

Z.jev
Závislačka 3370 příspěvků 21.06.19 12:43

@Líza14 V tomhle počasí třeba vodní bitvu. Kolik vás bude a jak velké děti?

Líza14
Povídálka 38 příspěvků 21.06.19 13:03

@klamonožka Díky, stránky znám, jen jsem sháněla něco, kde dospělí nemají takovou výhodu.
@Z.jev To by mi rodiče asi moc nepoděkovali :D Bude asi 20 dětí + rodiče, ale každý rodič by měl soutěžit se svým dítětem, tak je to jedno. Děti 6-15, takže široké spektrum.

Premek_Orac
Kelišová 5236 příspěvků 21.06.19 13:37

Psani velkych psacich pismen. Deti vyhrajou, pokud jsou to skolaci.

Váš příspěvek
Reklama