Diskrétní gynekoložka Praha

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
20.1.22 20:42

Diskrétní gynekoložka Praha

Ahoj, hledám opravdu diskrétní gynekoložku v Praze.. mám velký blok z gynekologie a zanedbávám kvůli tomu prohlídky což bych teď chtěla změnit.. nemáte tip na doktorku ženu, která je velmi empatická a pochopí tu situaci a hned mě nesjede, nebude mě vyšetřovat v průchoďáku, budu zakrytá a bude to trvat co nejkratší možnou dobu? moc děkuji, je to pro mě důležité

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
476
20.1.22 21:03

Kdyby se nikdo neozval, tak já můžu doporučit doktora… Vím, že chceš doktorku, jenom kdyby náhodou :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9336
20.1.22 21:09

Sranda je, ze az na jednu vyjimku vsechny zensky gynekolozky, ktery jsem potkala, byly oproti chlapum gynekologum surovy. Neco ve stylu „mam ji taky, tak jakypak s tim strachy“…Hrozne hodnej gynekolog, uplne gentleman, je Konstatnin Inkov. Delal tady u nas v okresni nemocnici ale odesel do Prahy. Ja prisla na kontrolu po sestinedeli az ve trech letech ditete :D..ani nahodou mi nevynadal, jeste rekl, ze me chape.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
476
20.1.22 21:13
@Tarjei píše:
Sranda je, ze az na jednu vyjimku vsechny zensky gynekolozky, ktery jsem potkala, byly oproti chlapum gynekologum surovy. Neco ve stylu „mam ji taky, tak jakypak s tim strachy“…Hrozne hodnej gynekolog, uplne gentleman, je Konstatnin Inkov. Delal tady u nas v okresni nemocnici ale odesel do Prahy. Ja prisla na kontrolu po sestinedeli az ve trech letech ditete :D..ani nahodou mi nevynadal, jeste rekl, ze me chape.

Souhlas, za mě také lepší chlap.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17409
20.1.22 21:19

Ja mela chlapa a ted mam zenskou a taky hlasuji, ze chlapi jsou lepsi. I v porodnici to tak bylo :think:.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
20.1.22 21:19

Rozumím, díky.. já ale kvůli studu chlapa nezvládnu :(

• Citovat
  • Nahlásit
3692
20.1.22 21:22

Taky lobuju jedině za doktory - chlapy :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3087
20.1.22 21:35
@Anonymní píše:
Rozumím, díky.. já ale kvůli studu chlapa nezvládnu :(

Je Ti 15 nebo jsi malinko na hlavu 8o?
Ono všechno má svoje meze a opravdu neškodí se občas trochu „pochlapit“.
Nad „rozcapeností“ dnešního světa kolikrát nestačím žasnout :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
20.1.22 21:38
@prokr píše:
Je Ti 15 nebo jsi malinko na hlavu 8o?
Ono všechno má svoje meze a opravdu neškodí se občas trochu „pochlapit“.
Nad „rozcapeností“ dnešního světa kolikrát nestačím žasnout :roll:

můžeš se uklidnit? každý máme nějaké potřeby a preference a podle toho si pro sebe hledáme možnosti, já jsem za možnost volby velmi vděčná a ráda ji využiji kde se dá, tvůj komentář je naprosto zbytečný, měj se

• Citovat
  • Nahlásit
6501
20.1.22 21:48
@Anonymní píše:
Ahoj, hledám opravdu diskrétní gynekoložku v Praze.. mám velký blok z gynekologie a zanedbávám kvůli tomu prohlídky což bych teď chtěla změnit.. nemáte tip na doktorku ženu, která je velmi empatická a pochopí tu situaci a hned mě nesjede, nebude mě vyšetřovat v průchoďáku, budu zakrytá a bude to trvat co nejkratší možnou dobu? moc děkuji, je to pro mě důležité

Jenom mohu se zeptat kde zakryta? 8o Chodim k super gynekolog.ale zajryta nikde nejsem ani nevim kdy bych mela byt a nejkratsi mozna doba? Myslim si, ze zadny gynekolog se v prohlizeni nevyziva a dela to tak dlouho jak je nutne.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1300
20.1.22 21:59

Vaginální vyšetření spolu se stěrem z děložního čípku trvá jak dlouho? 2 minuty? Plus ultrazvuk dělohy a vaječníků přes břicho - další minuta. To jsou 3 minuty ROČNĚ. To snad dospělá ženská, byť třeba stydlivá, zvládne ne? Pokud ne, asi bych vyhledala raději i psychologickou pomoc…
A popravdě ani nerozumím pojmu “diskrétní gynekoložka” - co si pod tím představit? :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
31114
20.1.22 22:07
@Anonymní píše:

Vždyť ukážeš jen spodek. Nebudeš nahá při vyšetření.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
31114
20.1.22 22:09
@Thomassss píše:
Vaginální vyšetření spolu se stěrem z děložního čípku trvá jak dlouho? 2 minuty? Plus ultrazvuk dělohy a vaječníků přes břicho - další minuta. To jsou 3 minuty ROČNĚ. To snad dospělá ženská, byť třeba stydlivá, zvládne ne? Pokud ne, asi bych vyhledala raději i psychologickou pomoc…
A popravdě ani nerozumím pojmu “diskrétní gynekoložka” - co si pod tím představit? :nevim:

Můj lékař ještě udělá i vaginální ultrazvuk.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1734
20.1.22 22:11

Můžu doporučit dr. Rozsypalovou. Vygůglíš. Zakrytá můžeš být, jak chceš, je hodná a chápavá.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1734
20.1.22 22:15

Jestli nebere, najdi si soukromou kliniku, kde je více lékařů a domluv se, že chceš k lékařce. Dnes si zaplatíš i slušné chování a jednou za rok to peněženka unese.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat