Diskuse na emiminu a následné články na netu

761
4.1.21 21:29

Diskuse na emiminu a následné články na netu

Ahojky,
vsimly jste si, že většina anonymních temat tady se pak objevuje na netu? Napr na onlyyou ženy články ze života atd. Většinou na seznamu. Prijde mi to jako dost trapné trolleni nebo kradeni zdejsich temat. Jaky na to máte nazor vy ostatní?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
2042
4.1.21 21:30

Toho jsem si nikdy nevšimla :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20201
4.1.21 21:41

Párkrát jsem si toho všimla…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
761
4.1.21 21:45
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
904
4.1.21 21:48

Jojo taky sem si toho všimla. Občas si dají i práci a mírně to upraví. Je to trapný :zed:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8457
4.1.21 21:48

Tyto weby nečtu. Všechny jsou trapné a některé příběhy vymyšlené. Stačí vidět titulky. A pisálkové z těchto webů mají sotva maturitu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2042
4.1.21 21:49
@venulka1 píše:
@PeBa12 například tady a tady https://www.onlyu.cz/…-mnou-seklo/?…
@venulka1 píše:
@PeBa12 například tady a tady https://www.onlyu.cz/…-mnou-seklo/?…

Aha, tak to mě nějak minulo. Já, ale málo čtu tady ty články na seznamu. Každopádně bych se tomu nedivila. Bo kde jinde je tolik inspirace, pochybuju, že jim to někdo píše sám od sebe :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
761
4.1.21 21:58

Ono to je to az do očí bijici někdy ta podobnost kord kdyz vetsinou ani nezmění téma a ještě to obslehnou

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5166
4.1.21 22:15

Ano, a ani mě to nepřekvapuje. Tady je podezřelých věcí více.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6879
4.1.21 22:21

Ne nevšimla jsem si toho. A není to jedno? Má emimino resp. mafra nějaká autorská práva na zdejší příspěvky? Pokud ne, tak co řešit… :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9922
4.1.21 23:05

Tyhle články se „šokujícím“ titulkem nečtu, jsou to slátaniny, kde se v každém odstavci třikrát opakuje stejná věta. A v tom článku mi teda nepřijde s diskuzí nic stejného, kromě námětu. Ono v tom článku ani nic není, takže těžko porovnávat… Předpokládám, že zakladatelka diskuze asi nebyla první, která chodila s mladistvým synem své kamarádky.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat