Distanční výuka, zkušenosti se známkováním

Anonymní
4.2.21 01:16

Distanční výuka, zkusenosti

Holky. Je normalni, aby ucitelka rozdala deckam známky „jen, tak“?
Syn je v 8 tride a na vysvedceni ted zalezi, zkratka ucitelka mu dala 3 z VV a vubec nic distancne nekreslili, nema zadnou známku, netusim proc to udelala, ale samozrejme mu zkazila prumer vysvedceni. :think:
Nevim, jestli se mam ozvat, aby si na nej nejak nezasedla.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1939
4.2.21 01:30

Silne pochybuji, ze “jen tak”. Mozna by bylo lepsi nerozvijet teorie na netu, ale ucitelky se slusne zeptat. Treba kolik vykresu hosik neodevzdal :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
34236
4.2.21 01:50

Nevěřím tomu. Dostat trojku z výchovy není normální ani za standartni situace. Je to troll, aby ještě víc rozviril vody na podobná témata :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12765
4.2.21 06:48

Jen tak to asi nebude :think:. @Pears206 U nas byly trojky z VV normalni, meli jsme caklou ucu, se kterou jsme psali pisemky z dejin vytvarneho umeni a z toho dostat 5 nebylo vubec tezke, to pak mohl clovek kreslit jako Buh a treba ani na tu 2 nedosahl :nevim:.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8903
4.2.21 07:05

Já bych se slušně ozvala a zeptala. Ale tipuji to na neodevzdané práce, u nás páťáci doma kreslili a scanovali ;) I když z některých starších pedagogů a jejich IT dovedností jsem také nebyla nadšená, práci zadávali, kam jim to zrovna šlo. Stylem když neumím s bakaláři, pošlu to na mail, nebo to tam zadám tak blbě, že konec je dnešní datum a od dalšího dne se to dítěti nezobrazuje, protože je to ukončené :zed: Dcera málem takto také prošvihla seminárku ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
4.2.21 07:21

Tak jen tak to určitě nebylo. 8) Na naší škole zadáváme Hv a VV 1× za dva týdny A ano. Kdo neposílal nafocené práce, dostal horší známku.
Ve vašem případě nejprve ověřte ve škole, že opravdu nic zadáno neměl.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
4.2.21 07:26

@Aliik to ma mít škola nastavené v jedné platformě. My máme všechny úkoly po třídách na webu školy, ať si to mohou zkontrolovat rodiče a děti pak pracují a odevzdávájí v Microsoft office a v Teamsech.
A měli jsme i čtyřky z informatiky za neodevzdané práce.

• Citovat
  • Nahlásit
53449
4.2.21 08:24

To je nesmysl. Musel zazdit ukol.
Dcera dostala tesne pred uzavrenim znamek ukol do HV (vyplnit pracovni list). Meli na to tyden. Kdo neodevzdal, tak nedostal jednicku.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
34236
4.2.21 13:48
@Hobitka píše:
Jen tak to asi nebude :think:. @Pears206 U nas byly trojky z VV normalni, meli jsme caklou ucu, se kterou jsme psali pisemky z dejin vytvarneho umeni a z toho dostat 5 nebylo vubec tezke, to pak mohl clovek kreslit jako Buh a treba ani na tu 2 nedosahl :nevim:.

Pokud nemam staré informace, podle klasifikačního řadu nikdo nemůže dostat z výchovy horsi známku než trojku :nevim:

Syn je na gymplu, výchovy má v angličtině a taky píšou písemky i z teorie a dějin-v angličtině. Jestli platí i tam, co jsem výše napsala, nevím :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21672
4.2.21 14:03
@Pears206 píše:
Pokud nemam staré informace, podle klasifikačního řadu nikdo nemůže dostat z výchovy horsi známku než trojku :nevim:Syn je na gymplu, výchovy má v angličtině a taky píšou písemky i z teorie a dějin-v angličtině. Jestli platí i tam, co jsem výše napsala, nevím :nevim:

a proč by žák nemohl dostat horší známku z výchovy než trojku? Samozřejmě, že může. Pokud se na předmět vybodne, klidně může z výchovy i propadnout.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12765
4.2.21 14:09

@Pears206 Tak on u nas nikdy nikdo nic horsiho nez 3 nedostal, protoze za vytvarne prace byly vesmes 1. Ale 5 a 1 se tak nejak na 3 zprumerovaly. A par kluku melo jeden rok 3 z TV, to meli takoveho ambiciozniho ucitele, co daval znamky podle vykonu a tam nekteri byli na propadnuti a 3 dostali za snahu…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2578
4.2.21 20:05

Kolegyně dala na 2. stupni 4 z TV.
Druhačka se bezdůvodně nezúčastňovala plavání (neměla zdravotní důvod od lékaře) Prostě buď nebyla ten den ve škole, nebo neměla plavky. Tak regulérně na konci roku dělala reparát.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10.2.21 08:32

Distanční výuka

Dobrý den mám dotaz potřebují poradit distanční výuka syn 7 třída ZŠ. ucitelka na němčinu mi včera sdělila že syn bude mít zkoušky z NJ.fajn akceptuji ptám se jak je to možné na onlinovky se připojuje v čem je problém a ona no od září mi neposlal ani jednu domácí práci chápu můj email jak je možné že září řešit v únoru pokud se zpozdí nebo nevypracuje dú tak mi jiný učitele dají vědět já od vás nemám ani jeden email že nemáte domácí úkoly od září jak je to možné k čemu je rodičovský bakalář a teď chcete aby šel na zkoušky tak jsme hledali učivo aby mohl dodělat a víte co v dokumentech v bakaláři je jedna doplňovačka je na syna zasedla protože ho blokla na onlinovky byla jsem toho svědkem jinak bych synovi nevěřila v pátek jdu do řiditelny četla zákony ohledně distanční výuky syna chyba to je přiznávám ale ona mi měla dát vědět že nic neposílá už mě to nebaví kvůli tomu týdeník dovolená v práci no nevím čeho se mám chytit v řiditelně děkuji

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
34236
10.2.21 08:52

@Ajenka2503 Rozumím tomu tak, že mu nebyla uzavřena známka v pololetí a vy jste to zjistila až teď, týden po tom, co měly být známky oznámeny rodičům?

Tam bude asi chyba v komunikaci na obou stranách. Pokud nezletilé dítě neplní své povinnosti v rámci distanční výuky, učitel by měl dát včas vědět i rodičům, i kdyby chodilo na střední školu.

Ten text je zmatený. Čeho se chytit-pokud Vás prokazatelně neinformovala, je chyba na straně učitelky. Pokud Vám dala vědět přes mail, bakaláře nebo jiným předem avizovaným způsobem komunikace s rodiči, Vy jste si to jen nepřečetla, je chyba na Vaší straně.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8105
10.2.21 08:55

Bezdůvodně by mu 3 nedala.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu