Dítě 1,5 se bojí vlastního stínu

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Karvaz22
Stálice 85 příspěvků 15.09.18 22:24
Dite 1,5 se boji vlastniho stinu

Maminky 3ti den se mi mala boji vlastniho stinu. Do ted nic. Zadny problem. Snazime se vysvetlit ze to nic neni. Ale marne. Mela jste nektera take?

Reakce:
Ou
Kelišová 5408 příspěvků 15.09.18 22:27

https://www.rozhlas.cz/…iny--1425452

vono to zase přejde.

Případně zkuste co to udělá, když budete společně vytvíářet stínová zvířátka.

Veru1987
Zasloužilá kecalka 863 příspěvků 15.09.18 22:33

Ono to přejde a pak příjde zase něco jiného. Dcera má 2roky a nechce jít sama do pokoje svého. Jak ji tam odvedu a tak pak si tam hraje i hodinu. Na usínání najednou potřebuje lampičku. Taky doufám že to nějak zase přejde.

Karvaz22
Stálice 85 příspěvků 15.09.18 22:54
@Ou píše:
https://www.rozhlas.cz/…iny--1425452

vono to zase přejde.

Případně zkuste co to udělá, když budete společně vytvíářet stínová zvířátka.

Bohužel ani to nepomohlo. Když ji držím a koukáme a mavame je to trochu ok. Ale jak stojí a vidí nohy myslím stín, je to konečná.

Karvaz22
Stálice 85 příspěvků 15.09.18 22:55
@Veru1987 píše:
Ono to přejde a pak příjde zase něco jiného. Dcera má 2roky a nechce jít sama do pokoje svého. Jak ji tam odvedu a tak pak si tam hraje i hodinu. Na usínání najednou potřebuje lampičku. Taky doufám že to nějak zase přejde.

No já jsem hotová. Celou dobu nic, a teď toto. Ani hrát si nechce.

Veru1987
Zasloužilá kecalka 863 příspěvků 15.09.18 22:58
@Karvaz22 píše:
No já jsem hotová. Celou dobu nic, a teď toto. Ani hrát si nechce.

Nám to příšlo najednou ze dne na den. Večer začala šílené plakat že nechce spinkat v pokoji, že se boji. Pomohla lampička.

Karvaz22
Stálice 85 příspěvků 15.09.18 23:09
@Veru1987 píše:
Nám to příšlo najednou ze dne na den. Večer začala šílené plakat že nechce spinkat v pokoji, že se boji. Pomohla lampička.

No u nás právě také. Prisla jsem domu a manžel mi říká že začala z ničeho nic plakat a od té doby to je pořád. Když vidí stín ihned hrozny pláč a křik a volá jen bojím bojím. Doufám že jí to brzo přejde.

saraha1
Nováček 2 příspěvky 11.12.18 16:21

@Karvaz22 muzu se zeptat, jestli se vyřešilo?
dcerka (17m) si pred dvema dny vsimla sveho stinu. Byl cerny ostry, fakt strasidelny, byla hysterie. Ani nemohla usnout ten vecer. Ted hleda sve stiny vsude. Chvilku si hraje, ale vetsinu dne chovam, prtoze se boji. Xkrat za den ukazujeme, ze to jsou nase ruce, nohy, hlavy, delame se stiny legraci. Ale zatim to nezvlada. Doufam, ze to brzy pochopi, nemuzu skoro nic udelat doma.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Jan Tuna hledá svědky napadení v SaSaZu: Byl holohlavý a mlátil mi hlavou o zeď!

Hodně živo je v posledních dnech kolem moderátora Jana Tuny (45). Bývalý... číst dále >

Štrasburk, Bamberk nebo Kypr: Hrozí adventní běsnění radikálů i v Česku?

Vkusně vyzdobená města, tradiční trhy, vůně svařeného vína a pečených... číst dále >

Články z Ona Dnes

Proměna Gábiny, která je opět single. Změnila účes i šatník

Před nedávnem se rozešla s přítelem, přesto Gábina nechce truchlit. Do nového... číst dále >

Žena se po porodu dva týdny mazlila s předčasně narozenou mrtvou dcerou

Emma Woodhouseová musela podstoupit akutní císařský řez kvůli poškozené... číst dále >