Reklama

Dítě 1,5 se bojí vlastního stínu

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Karvaz22
Stálice 85 příspěvků 15.09.18 22:24
Dite 1,5 se boji vlastniho stinu

Maminky 3ti den se mi mala boji vlastniho stinu. Do ted nic. Zadny problem. Snazime se vysvetlit ze to nic neni. Ale marne. Mela jste nektera take?

Reklama

Reakce:

Ou
Kelišová 5088 příspěvků 15.09.18 22:27

https://www.rozhlas.cz/…iny--1425452

vono to zase přejde.

Případně zkuste co to udělá, když budete společně vytvíářet stínová zvířátka.

Veru1987
Zasloužilá kecalka 668 příspěvků 15.09.18 22:33

Ono to přejde a pak příjde zase něco jiného. Dcera má 2roky a nechce jít sama do pokoje svého. Jak ji tam odvedu a tak pak si tam hraje i hodinu. Na usínání najednou potřebuje lampičku. Taky doufám že to nějak zase přejde.

Karvaz22
Stálice 85 příspěvků 15.09.18 22:54
@Ou píše:
https://www.rozhlas.cz/…iny--1425452

vono to zase přejde.

Případně zkuste co to udělá, když budete společně vytvíářet stínová zvířátka.

Bohužel ani to nepomohlo. Když ji držím a koukáme a mavame je to trochu ok. Ale jak stojí a vidí nohy myslím stín, je to konečná.

Karvaz22
Stálice 85 příspěvků 15.09.18 22:55
@Veru1987 píše:
Ono to přejde a pak příjde zase něco jiného. Dcera má 2roky a nechce jít sama do pokoje svého. Jak ji tam odvedu a tak pak si tam hraje i hodinu. Na usínání najednou potřebuje lampičku. Taky doufám že to nějak zase přejde.

No já jsem hotová. Celou dobu nic, a teď toto. Ani hrát si nechce.

Veru1987
Zasloužilá kecalka 668 příspěvků 15.09.18 22:58
@Karvaz22 píše:
No já jsem hotová. Celou dobu nic, a teď toto. Ani hrát si nechce.

Nám to příšlo najednou ze dne na den. Večer začala šílené plakat že nechce spinkat v pokoji, že se boji. Pomohla lampička.

Karvaz22
Stálice 85 příspěvků 15.09.18 23:09
@Veru1987 píše:
Nám to příšlo najednou ze dne na den. Večer začala šílené plakat že nechce spinkat v pokoji, že se boji. Pomohla lampička.

No u nás právě také. Prisla jsem domu a manžel mi říká že začala z ničeho nic plakat a od té doby to je pořád. Když vidí stín ihned hrozny pláč a křik a volá jen bojím bojím. Doufám že jí to brzo přejde.

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Dojímáte se, že Meghan vzdala hold lady Dianě? Dojímáte se úplně zbytečně

Od té doby, co Kensingtonský palác oficiálně potvrdil těhotenství vévodkyně... číst dále >

Kult i česká milenka Richarda Hammonda z Top Gearu. To je Škoda Rapid

Překoná někdy nová, právě představená škodovácká Scala popularitu Rapidu? Pro... číst dále >

Články z Ona Dnes

Trhám si vlasy a ochlupení, protože mi to dělá dobře, říká nemocná žena

Osmadvacetiletá Sara Meucii z Itálie trpí poruchou zvanou trichotilománie.... číst dále >

Kvůli extrémní chuti k jídlu váží roční holčička čtyřiadvacet kilo

Chahat Kumarová z Indie váží v pouhých šestnácti měsících neuvěřitelných... číst dále >