Dítě 2 roky závislák chtělo jít spát k cizí tetě

6
25.5.18 23:11

Dítě 2roky závislák chtělo jít spát k cizí tetě

Ahoj holky, no jsem v háji, můj dvouletý kluk chtěl jít asi spát k „tetě“,kterou viděl cca třikrát! a myslel to asi i vážně, protože ji popostrkoval ať už jdou, nepomohlo ani otočit se a kousek jít s pá pá. Ještě kojim a je to trochu maman, no jsem z toho v háji, probíhají myšlenky, že jsem špatná máma a nechce být s námi, a byl u toho i táta a tomu taky říkal pá pá.. :(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
9511
25.5.18 23:13

Prosím tě, uklidni se, je to dvouleté dítě :roll:. Ty vyvádíš, jak kdyby ti odešel manžel. To opravdu nemáš ani kousek mateřského sebevědomí, že se necháš vykolejit takovou blbinou?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19827
25.5.18 23:22

@placenka mohli jste si užít klidnou noc ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6
25.5.18 23:26

@AnastazieB nenapadlo by mě, že by klidně odešel s cizí osobou, kdyby chtěl jít s babí nebo někým koho vídá častěji, tak ok, no dostalo mě to, je to špatné?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6
25.5.18 23:27

@ka2ka tak to bych vážně ráda, jen asi v jiné situaci… :) díky za pobavení

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6
25.5.18 23:30

@AnastazieB taky díky, že jsi mě trochu tou rázností probrala, už to neberu tak šíleně, díky a a dobrou :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2740
25.5.18 23:38

KLIIIID, JÁ SI MYSLÍM, ŽE NEJPOZDĚJI VENKU PŘED BARÁKEM BY ZAČAL ŘVÁT, ŽE NIKAM NEJDE :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
511
25.5.18 23:39

Tak toto bych ani neřešila, je to malé dítě, s tím jestli tě má rád nebo ne to nemá co dělat. Tak bud v klídku :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6
26.5.18 00:04

Jsem cíťa-rak, díky holky za uklidnění :hug:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4922
26.5.18 02:32

Ja bych platila zlatem, kdyby me nekdo na jednu noc zbavil dvouletacky :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1895
26.5.18 04:12

Tak teď je trochu otazka, kdo je vetsi zavislak :jazyk:
Neboj, dcera má dva roky a jezdí pravidelně na víkendy k babičce, kde si na nás ani nevzpomene, ale jak se vrátí, tak je to zase maminčina holčička, odpočinem si od sebe a je to fajn.

Jinak jednou se v obchodě chytla cizích lidí, zakřičela ahoj, cau a uz si to mastila pryc.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5732
26.5.18 07:40
@placenka píše:
Jsem cíťa-rak, díky holky za uklidnění :hug:

Nepanikař, mě chtěl kluk ve dvou a půl letech odejít s nějakým cizím pánem v obchoďáku a to je na mě hodně fixovaný. Pán se strašně lekl a prosil mě, ať si dítě vezmu, jinak ho obviní z pedofílie a zabásnou ho, že tam loví malé děti :mrgreen: Před pár lety dávali v Tv dokument, jak jsou tihle špunti schopní odejít s kýmkoliv.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10430
26.5.18 08:20
@vertunka píše:
Ja bych platila zlatem, kdyby me nekdo na jednu noc zbavil dvouletacky :lol:
:mrgreen: :mrgreen: :palec:
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6
26.5.18 09:01

Aha tak to nejsem sama komu chtějí prchat děti :) uf no lekla sem se, ještě k tomu před spaním by šel, asi viděl větší prsa a myslel že víc poteče(už končím s kojenim a není mlíko) :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama