Dítě (5 let) nechce chodit kakat na velký zachod

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 04.06.19 04:57
Dítě (5 let) nechce chodit kakat na velký zachod

Už 2 roky zkouším vse. Nějakou odměnu, plakáty na záchodě. Nechce tam sedět, prý to moc dlouho trvá a žé spadne do záchoda. Ve školce chodí normálně. Nemáte pro mě nějaký typ, jsem zoufalý.

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Russet
Neúnavná pisatelka 16541 příspěvků 04.06.19 05:02

Na nočník chodí, na zácpu netrpí. Tak proč zoufalost? Do puberty to dělat nebude :nevim:

Kazimíra Olejovka
Zasloužilá kecalka 532 příspěvků 04.06.19 05:03

Predpokladam, ze pro radu u detske psycholozky jsi uz byl, kdyz jsi zkousel vse… :nevim:

Uživatel je online1mila2
Zasloužilá kecalka 976 příspěvků 04.06.19 05:36

Pouzivate tu redukci? S tou by nemel mit strach, ze tam spadne :think:

Venesí
Zasloužilá kecalka 682 příspěvků 04.06.19 05:40

Prkynko na zachod a tablet :lol: Jinak už mě docela vytaci ze v každé druhe diskuzi by se všichni posílali k psycholozce… fakt lidi zdegenerovany :roll:

Uživatel je online1mila2
Zasloužilá kecalka 976 příspěvků 04.06.19 05:45
@Venesí píše:
Prkynko na zachod a tablet :lol: Jinak už mě docela vytaci ze v každé druhe diskuzi by se všichni posílali k psycholozce… fakt lidi zdegenerovany :roll:

No, doby kdy nas kvuli vsemu rodice ztriskali jsou uz pryc :lol:

ladai
Závislačka 3684 příspěvků 04.06.19 06:05
@Anonymní píše:
Už 2 roky zkouším vse. Nějakou odměnu, plakáty na záchodě. Nechce tam sedět, prý to moc dlouho trvá a žé spadne do záchoda. Ve školce chodí normálně. Nemáte pro mě nějaký typ, jsem zoufalý.

Dejte mu tam dětské prkýnko

Peťa 2013
Nováček 1 příspěvek 04.06.19 06:20

Ten tablet zkusím, to je dobrý nápad. Prkýnko a schodek má taky. U psycholožky jsme už byli kvůli čurání, a čůrat chodí normálně. Na nočník nechtěl a nechce, že je to pro miminka.

Russet
Neúnavná pisatelka 16541 příspěvků 04.06.19 06:22
@Venesí píše:
Prkynko na zachod a tablet :lol: Jinak už mě docela vytaci ze v každé druhe diskuzi by se všichni posílali k psycholozce… fakt lidi zdegenerovany :roll:

Ja jsem u babičky jako dítě chodila na nočník, protože měli sucháč. A tam teda spadnout :roll: A dneska používám WC.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 04.06.19 06:25

Ten tablet zkusím, to je dobrý nápad. Prkýnko a schodek má taky. U psycholožky jsme už byli kvůli čurání, a čůrat chodí normálně. Na nočník nechtěl a nechce, že je to pro miminka.

Kriss Tina
Extra třída :D 10719 příspěvků 04.06.19 06:47

Náš 4 leťák tam taky nechce, ale on je malinký a i když má stoupatko tak jak si sedne má nohy ve vzduchu a tak se nevykadí. Takže čůrat chodí na normální záchod a na velkou holt zatím na nočník. Ve školce je to jiné tam mají ty pidizáchůdky. Musí ještě trochu povyrůst. A kam tvoje dítě teda chodí na velkou? Jestli by nešlo mu sebrat všechno kam jinak chodí, že by mu nezbyla jiná možnost než ten záchod :think:

dana.dv
Zasloužilá kecalka 890 příspěvků 04.06.19 06:47

Z podobneho zoufalstvi jsme na Aliexpressu objednali „osvetleni wc misy“. Meni to barvy. Zkratka prisernost :), ale jsme bez nocniku :)

Uživatel je online1mila2
Zasloužilá kecalka 976 příspěvků 04.06.19 06:52
@Peťa 2013 píše:

Promin, ale kam teda kadi? Myslela jsem, ze do nocniku, kdyz ne do zachodu :think: nebo chodi jen ve skolce?

Alyss1
Závislačka 3125 příspěvků 04.06.19 07:36

Kam tedy chodi?!?

Uživatel je onlinestinga
Kelišová 7182 příspěvků 04.06.19 08:03

@1mila2 @Alyss1 zakladatel šel asi do práce nebo spíš je to troll

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama