Dítě chce, ale svatbu raději ne

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
2.10.21 15:42

Dite chce, svatbu zatim ne

Ahoj, vim ze to tu bylo asi 100000000000X ale s pritelem jsme dva roky, je nam pres 30.
Bydlime spolu.
Bavime se o diteti a to je ready na to vlitnout na jare, ale svatbu pry o neco pozdeji.
Ze by svatba byla ok klidne malá treba s 10lidma jsem mu řekla.
Tvrdí, že si mě vzít chce, ale že asi nebude ready v té době kdy budeme pracovat na diteti…
JAK MUZE BYT CHLAP PRIPRAVENEJ NA DITE ALE SVATBU NE?
Ja tuhle debi..litu nechápu.

Totálně mě to zklamalo… mě by fakt stačila svatba ve dvou…takže o prachách to není.
:pocitac: :zed: :zed: :zed:

Vim, že se i ženit chce… i jsme si probírali nějaká místa poslední měsíc i mi řekl že mám na nějaká napsat a zeptat se na cenu.

Když si přece chci někoho vzít tak co pomůže pár měsíců to odkládat.
Ja neodsuzuju lidi co se nechtějí brát a mají děti..to vůbec..jen prostě asi nechápu tuhle logiku chlapů. Jsem znechucená :D

Nooo řekla jsem mu že nejdřív svatba (klidně malá)..ale jsem asi smutná, že by dopustil abych byla těhotná a nezval si mě a počkal třeba rok..jako rok na co???, :roll: Kdyby nebyl ještě připravenej na dítě ani svatbu davalo by mi to větší logiku než že na dítě se těší ale svatbu později.

Asi nehledám ani radu ale chtěla jsem si zanadávat.
Prosím anonym citlivé téma

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
7239
2.10.21 15:48

Řekni mu, že v tom případě trváš na tom, aby dítě mělo příjmení po tobě. Působí to na mě, že žádnou svatbu nechce, protože ten jeho důvod je naprosto uhozenej. Je to chlap, safra, nebo nějaká labilní slečinka?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
2.10.21 15:52

@Denisa56
tady zakl.

Jsem uplně znechucená… 8o chce se mi brečet a udržela jsem se. Navíc jsem už ve věku kdy s dítětem nemůžu moc otálet..ale v tu chvíli asi převzala vedení „důstojnost“ a řekla jsem že takto ne… když bychom počali díte za půl roku…jaky ma smysl čekat na svatbu dalšího půl roku? dyt to už je jedno ne? :cert:
Navíc mlel před pár týdny něco s žádostí o ruku do konce roku.

• Citovat
  • Nahlásit
12635
2.10.21 15:53
@Anonymní píše:
Ahoj, vim ze to tu bylo asi 100000000000X ale s pritelem jsme dva roky, je nam pres 30.
Bydlime spolu.
Bavime se o diteti a to je ready na to vlitnout na jare, ale svatbu pry o neco pozdeji.
Ze by svatba byla ok klidne malá treba s 10lidma jsem mu řekla.
Tvrdí, že si mě vzít chce, ale že asi nebude ready v té době kdy budeme pracovat na diteti…
JAK MUZE BYT CHLAP PRIPRAVENEJ NA DITE ALE SVATBU NE?
Ja tuhle debi..litu nechápu.

Totálně mě to zklamalo… mě by fakt stačila svatba ve dvou…takže o prachách to není.
:pocitac: :zed: :zed: :zed:

Vim, že se i ženit chce… i jsme si probírali nějaká místa poslední měsíc i mi řekl že mám na nějaká napsat a zeptat se na cenu.

Když si přece chci někoho vzít tak co pomůže pár měsíců to odkládat.
Ja neodsuzuju lidi co se nechtějí brát a mají děti..to vůbec..jen prostě asi nechápu tuhle logiku chlapů. Jsem znechucená :D

Nooo řekla jsem mu že nejdřív svatba (klidně malá)..ale jsem asi smutná, že by dopustil abych byla těhotná a nezval si mě a počkal třeba rok..jako rok na co???, :roll: Kdyby nebyl ještě připravenej na dítě ani svatbu davalo by mi to větší logiku než že na dítě se těší ale svatbu později.

Asi nehledám ani radu ale chtěla jsem si zanadávat.
Prosím anonym citlivé téma

Takových, co říkali že svatba bude, ale až někdy příště už bylo… Napsala jsi na ty místa, a zeptala se na tu cenu?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3792
2.10.21 15:54

Až bych si skoro myslela, jestli jsi mu nevědomky nepřekazila žádost o ruku :-)

Nevím, ty důvody mi přijdou malicherné, řekni mu, že teda s dítětem počkáte, až potom, co se rozhoupe. že to je pro tebe tak důležité, že přes to vlak ani dítě nejede no a uvidíš..

Třeba si pak najde holku, která na svatbě nelpí, nebo tě požádá o ruku :-)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12635
2.10.21 15:55
@Anonymní píše:
@Denisa56
tady zakl.Jsem uplně znechucená… 8o chce se mi brečet a udržela jsem se. Navíc jsem už ve věku kdy s dítětem nemůžu moc otálet..ale v tu chvíli asi převzala vedení „důstojnost“ a řekla jsem že takto ne… když bychom počali díte za půl roku…jaky ma smysl čekat na svatbu dalšího půl roku? dyt to už je jedno ne? :cert:
Navíc mlel před pár týdny něco s žádostí o ruku do konce roku.

Vidíš to, to se ale nemusíš dočkat. Tak zavolej na ty místa, domluvte si termín a vyřešeno. K čemu čekat ještě na žádost o ruku?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
620
2.10.21 15:56

Nebyla bych si vůbec jistá tím, že svatbu opravdu chce.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
2.10.21 15:56
@welovefashion píše:
Až bych si skoro myslela, jestli jsi mu nevědomky nepřekazila žádost o ruku :-)

Nevím, ty důvody mi přijdou malicherné, řekni mu, že teda s dítětem počkáte, až potom, co se rozhoupe. že to je pro tebe tak důležité, že přes to vlak ani dítě nejede no a uvidíš..

Třeba si pak najde holku, která na svatbě nelpí, nebo tě požádá o ruku :-)

zakl.

:D hele taky me to napadlo…ale pak jak mi řekl, že si myslel že dítě nejdřív..a svatba pak…a nejaky takovy ty klasicky vymulvy..tak sem se docela zarazila a řekla si že sem možná fantazírovala.

ja mu řekla že s dítětem počkáme teda, ale že nejdřív žádost-svatba a pak dítě…že mu nechci dávat ultimáta, ale že radši počkám…

• Citovat
  • Nahlásit
419
2.10.21 15:58

A proč ty chceš svatbu, když ti stačí jen svatba „ve dvou lidech“? Ja asi chápu ty, kteří to mají jako nějaký rituál, pak na to musí být ale oba naladění, jinak to asi nemá cenu, tak nevím, proč bys ho do toho chtěla nutit. Pak jsou ti, kteri to vidí spis prakticky, a tam asi není problém počkat. Pokud s tebou chce dítě, tak mi to přijde jako větší důkaz toho, že s tebou chce zůstat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
2.10.21 15:59
@arinecka píše:
Takových, co říkali že svatba bude, ale až někdy příště už bylo… Napsala jsi na ty místa, a zeptala se na tu cenu?

no právě…to vůbec neberu vpotaz po dnešku nějaký kecy..on jak jsme minulé dva týdny hledali ta svatební místa a tak (to že dítě na jaře..teda snažení se..máme takhle nastavené už dýl…tam se necuká) a příšel mi takovej otevřenej a at tam napíšu..otevřeně jsme řešili kostel nebo civilní atd…tak mě ani nenapadlo že přemýšlí až pak..podraždil mě dneska hrozně.

Napsala..ještě ze všech neodepsali :zed: jen asi ze dvou..jedno docela finančně ujde…druhý je šíleně drahý…ale místo je mi asi tak trošku jedno no, když bude pěkný a líbit se oběma…

• Citovat
  • Nahlásit
855
2.10.21 16:04

Já jsem stará škola…nejdřív svatba, pak dítě, hezky popořádku. Úplně tě chápu. :hug: Neustupuj z toho, když to tak cítíš.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
2.10.21 16:05
@Nikolxx píše:
A proč ty chceš svatbu, když ti stačí jen svatba „ve dvou lidech“? Ja asi chápu ty, kteří to mají jako nějaký rituál, pak na to musí být ale oba naladění, jinak to asi nemá cenu, tak nevím, proč bys ho do toho chtěla nutit. Pak jsou ti, kteri to vidí spis prakticky, a tam asi není problém počkat. Pokud s tebou chce dítě, tak mi to přijde jako větší důkaz toho, že s tebou chce zůstat.

ja ho nenutím..řekla jsem že teda pokud svatbu chce a on tvrdí že ano..že jí chci před dítětem. On neříká že svatbu nechce vůbec to by byla jiná story..jen chce dřív to dítě a víme jak to pak dopadá.

ve dvou by to byl kompromis kdybychom řešili peníze…pro mě ideál 10-20 lidí (s tím souhlasí a vídí to stejně.)

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
2.10.21 16:06
@arinecka píše:
Vidíš to, to se ale nemusíš dočkat. Tak zavolej na ty místa, domluvte si termín a vyřešeno. K čemu čekat ještě na žádost o ruku?

to jsem chtěla ale dnes mi vzal vítr z plache když řekl svatba po dítěti

• Citovat
  • Nahlásit
54896
2.10.21 16:07

Já tuhle logiku taky nepobírám.
Zcela akceptuji, že jsou lidi, co pro ně není svatba důležitá, když jim to tak oběma vyhovuje, tak super.
Ale že někomu přijde svatba jako větší závazek než dítě, to opravdu nechápu :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18642
2.10.21 16:08

Ja to pred mnoha lety zabalila, kdyz jsem poslouchala reci typu joooo svatba nekdy za 10 let. Necekal, ze se seberu a odejdu :?
Ono i ty reci o diteti na jare muzou byt jen reci. Slibem nezarmoutis :?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat