Dite knuci,nehraje si,ze by dalsi zub?

5648
2.3.08 11:22

Dite knuci,nehraje si,ze by dalsi zub?

Maminy,poradte!Mam 8 mesicniho kloucka,kteremu rostou zuby od 4mesicu.Posledni mu vyrostl zac. unora.Celkem jich ma 8.Pak mel 14 dni klid.Hral si sam,v noci spinkal docela pekne.Ted ma zase obdobi 3 tydnu,kdy u niceho nevydrzi,nehraje si.Porad by po me lezl,knuci.V noci se budi vic nez kdy jindy.Nebreci,ale nechce usnout a spat dal.Myslite,ze by mu mohl,tak dlouho rust dalsi zub.Nejdriv mel boulicku na dasni v miste spicaku.Ted uz nikde nic a stale knuci.Mam strach,aby to nebylo neco horsiho,ale byli jsme ve ctvrtek na KO u dr. a vse OK.Tak snad opravdu zub.Melo nektere vase dite v 8 mesicich driv spicaky nez stolicky?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

106
2.3.08 11:59

Loudalko - sice si nepamatuju přesně v jakém pořadí vyrostly Markétce zuby, ale teď s Deniskou je to úplně to stejné jak popisuješ. Zuby jí taky začaly ve 4 měsících a teď jich má 8. A můžu ti říct, že 3 poslední jí vylezly sice během týdne, ale dobře měsíc měla dásinky nateklý. Už taky docela pěkně spala, ale teď kojím i 4× za noc :? Tu špatnou náladu připisuju spíš počasí, protože už 3 den se nedá nikam jít a oni se doma prostě nudí.
U mě je to tak, že jsem úplně natěšená na jaro a když je takhle hnusně tak jsem sama sobě protivná 8) a oni to prostě vycítí. Uvidíš, že až budete víc venku, že se to zlepší :wink: Zatím vydrž

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5648
2.3.08 12:08

CATE,mas pravdu.I my jsme uz 3.den doma a kdyz vyrazime nekam mezi deti atd.,tak je uplne hodnouckej.I ja se uz mooooc tesim na slunicko a na jaro.DIKY za podporu

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2.3.08 20:46

Ahoj.
Hanička má teprve 6 zubů (první se objevil v 9 měsících) a s každým jsem na nervy, protože je 3 týdny dopředu protivná, slintá jak bernardýn, cpe všechno do pusy a dlouho nic… Člověk fakt neví. Je pravda, že v posledních 2 případech rostly zuby po 2. U Radima jsem nic takového nezažila… to jsme o zubech ani nevěděli.

Beruška :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5648
3.3.08 10:50

Berusko,to je jak kdybys mluvila o nas.Dneska se bouchl pusinkou o moji hlavu,tak jsem myslela ze si rozrazil ret,kousl se do jazyka.Ale nikde nic (kdyz spal prozkoumala jsem mu pusinku),tak nevim,co to bylo.Teklo mu z pusinky krve jak z vola.Tak jestli mel nekde nejaky vacek :-(.Jsem z toho uz unavena.V pusince nic natekle nema,tak fakt uz neviiiim.Asi jsem protivna a on ze me taky :-).Jááá chciiiiiii jaroooo :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
106
3.3.08 13:59

Loudalko, tak co, jak to u vás vypadá :wink: Tady zase katastrofa, ale dneska Deniska aspoň hodinu a půl spí 8O (jinak v průměru spí asi 45 minut za celý den). Těšila jsem se, že dnes půjdem ven, ale ono zase pršííííííí :twisted: . Já už to tak nenávidím, taky chciiiiiiiii sluníčko nebo mě to zničí :cry:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5648
3.3.08 19:39

ahojky cate,no dneska rano hruza.Tomik po me neustale lezl,kdyz jsem myla nadobi,tak me tahal za nohavice a porad knucel.V 10 jsem mu chtela dat oblibenou aktivii s presnidavkou.Snedl 3 lzicky a tim to skoncilo.Jedine,co druhy den ji je UM.Pred dopol. spinkanim jsem mu udelala homeo (2× davku) a sel spinkat. A svete div se 8O 8O,spal 1,5 hod. U nas je norma 30-45 min. Jo a jeste nez sel spat,tak se mnou delal blbosti a zacal mi muchlovat hlavu a jak nadskocil,tak se bouchnul pusinkou o moji hlavu.Zacal plakat,ale jenom malinkou chvilinku (5s) na to,co jsem videla potom.Mel v koutku trosicku krve.Tak jsme to dosli umyt,kdyz jsme prisli,tak v tom samem koutku vytryskl gejzir krve.Byla jsem z toho vedle,ale utreli to a kdyz sel spinkat,tak jsem mu prosla pusinku.Nikde zadna pamatka po rozkousnutem rtu,jazyku apod. Tak me napadlo,ze jsem nekde cetla,ze se muze detem udelat takovy nejaky vacek (cista ci neco podobneho) a to boli,kdyz to praskne je po bolesti a zub venku.Kdyz se vzbudil,byl jak milius.Snedl par lzicek masozel. prikrmu.I pres dest jsme sli chvilinku venku,tam spal zase 45 min. Odpoledne jsem mu dala UM a ted vecer snedl trochu kase a zaplacl to 250 ml mlicka.Tak uvidim,co rano.Ted v klidu spinka.Jinak u nas bylo pocasi taky hnus fialovej.VSEM VAM POSILAM ASPON SLUNICKO,nebojte dockame se :-)

http://sirmi.ic.cz/slunce/26.gif

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama