Reklama

Dítě má donést 100 kč na uprchlíky!

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.09.18 17:16
Dítě má donést 100kc na uprchlíky!

Zdravím tě vás, předem bych chtěla říct, aby jste v tomto nehledali nic špatného, jen mě zajímá váš názor. Dcera mi před týdnem donesla v deníčku že má donést 100kc na uprchlicky tábor v Egypte. Tak jsem si řekla no Ne nic prostě dávat nebude. Protože posíláme peníze českým dětem, nemocným.. Prostě posíláme ale jen tu u nás.. Tak jsem řekla dceři ať řekne že ne. Dneska mi učitelka napsala že Veronika nic ještě nedonesla a tři vykricniky!!! :pocitac:.. Tak a poprosím vás je někde ve školském řadu napsané, že dítě musí donést a podporovat takové dary? Jasně je to jen blbá stovka.. A nejsem xenofobní člověk, ale mám na to svůj názor. No tak mi řekněte jak by jste postupovali vy.. Děkuji za rady

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 Další »

Reklama

Reakce:

Issabell28
Kecalka 413 příspěvků 24.09.18 17:19

8o Já bych za paní učitelkou došla osobně a vyříkala si to. Peníze bych také nedala.

Zuzanice011
Závislačka 2974 příspěvků 24.09.18 17:19

Zavolala bych učitelce, že přispívat nebude, určitě není nikde psané, že je to povinné. Ja bych teda taky nic nedala..

Zelnicka
Stálice 94 příspěvků 24.09.18 17:20

České školství mě nepřestane nikdy udivovat… už jsem zažila, kde jaké požadavky, ale tohle je jeden z těch TOP.

Zřejmě to nevymyslela učitelka, ale vedení…

jahuhudka
Extra třída :D 10668 příspěvků 24.09.18 17:21

8o no napsala bych do denicku svoje a hned potom pisemnou stiznost zrizovateli 8o

Helileli
Závislačka 2849 příspěvků 24.09.18 17:22

:lol: To je ten vtip ne, že Pepíček má přinést 30,– na Afriku. A tatínek do notýsku napíše: Kluk zlobil, nikam nepojede. :mrgreen:

Čistě pro formu, samozřejmě že nemá nikdo ve škole právo si něco vynucovat, veškeré akce jsou nepovinné, pokud rodič nechce, tak jde dítě buď do jiné třídy či skupiny v družině.
Ale já myslím, že jsi troll.

Zelnicka
Stálice 94 příspěvků 24.09.18 17:22

a také bych nezaplatila - nejdříve bych napsala slušné vysvětlení… pokud by nepomohlo a opět by dítě přineslo něco se třemi vykřičníky, obrátila bych se na vedení

_0812_
Zasloužilá kecalka 571 příspěvků 24.09.18 17:23

Odepsala bych učitelce, až bude třeba donést peníze pro nemocné děti, seniory nebo opuštěná zvířata, tak Veronika těch stovek donese klidně pět. Nikdo nemá právo někoho nutit poskytovat finance na něco, s čím nesouhlasí. To je to samé jako třeba lyžák. Chceš, aby dítě jelo, tak zaplatíš. Nechceš, tak nezaplatíš a nejede. Také bych nedala byť ani dvacetikorunu na něco, s čím nesouhlasím. Normálně jí tam odepiš nedosnesla a ani nedonese.

PaníBovaryová
Závislačka 3883 příspěvků 24.09.18 17:23

I moje učitelka byla stejné povahy :lol: :roll: No, když nedoneseš, „vyřídí“ si to s tvým dítětem, pěkně ho podusí přede všemi - zažila jsem na vlastní kůži. :pocitac: Hodně štěstí :mavam:

neumisa
Neúnavná pisatelka 19288 příspěvků 24.09.18 17:24

nejsi povinna toto platit. osobně bych napsala už pod první žádost, že přispívat nebudu.

PaníBovaryová
Závislačka 3883 příspěvků 24.09.18 17:24
@Helileli píše: :lol: To je ten vtip ne, že Pepíček má přinést 30,– na Afriku. A tatínek do notýsku napíše: Kluk zlobil, nikam nepojede. :mrgreen:Čistě pro formu, samozřejmě že nemá nikdo ve škole právo si něco vynucovat, veškeré akce jsou nepovinné, pokud rodič nechce, tak jde dítě buď do jiné třídy či skupiny v družině.
Ale já myslím, že jsi troll.

to je taky možné

Zelnicka
Stálice 94 příspěvků 24.09.18 17:25
@Anonymní píše:
Zdravím tě vás, předem bych chtěla říct, aby jste v tomto nehledali nic špatného, jen mě zajímá váš názor. Dcera mi před týdnem donesla v deníčku že má donést 100kc na uprchlicky tábor v Egypte. Tak jsem si řekla no Ne nic prostě dávat nebude. Protože posíláme peníze českým dětem, nemocným.. Prostě posíláme ale jen tu u nás.. Tak jsem řekla dceři ať řekne že ne. Dneska mi učitelka napsala že Veronika nic ještě nedonesla a tři vykricniky!!! :pocitac:.. Tak a poprosím vás je někde ve školském řadu napsané, že dítě musí donést a podporovat takové dary? Jasně je to jen blbá stovka.. A nejsem xenofobní člověk, ale mám na to svůj názor. No tak mi řekněte jak by jste postupovali vy.. Děkuji za rady

lze zjistit od dcery, zda ostatní děti to opravdu přinesly? o kterou se jedná třídu?

Luucanam123
Stálice 83 příspěvků 24.09.18 17:26

To ja taky ne, taky nejsem xenofob, rasista atd, ale mam na to svuj nazor. Bych se pani ucitelky zeptala, jestli je nekde napsane, ze to co rekne, tak se musi splnit. To nevim, kdo ji na tohle dal pravo. Jeste ty vykricniky. Muj muz na to … a taky nic neprinese !!! :mrgreen:

Mrs.bloud
Kecalka 158 příspěvků 24.09.18 17:29
@Anonymní píše:
Zdravím tě vás, předem bych chtěla říct, aby jste v tomto nehledali nic špatného, jen mě zajímá váš názor. Dcera mi před týdnem donesla v deníčku že má donést 100kc na uprchlicky tábor v Egypte. Tak jsem si řekla no Ne nic prostě dávat nebude. Protože posíláme peníze českým dětem, nemocným.. Prostě posíláme ale jen tu u nás.. Tak jsem řekla dceři ať řekne že ne. Dneska mi učitelka napsala že Veronika nic ještě nedonesla a tři vykricniky!!! :pocitac:.. Tak a poprosím vás je někde ve školském řadu napsané, že dítě musí donést a podporovat takové dary? Jasně je to jen blbá stovka.. A nejsem xenofobní člověk, ale mám na to svůj názor. No tak mi řekněte jak by jste postupovali vy.. Děkuji za rady

Sama jsem pedagog a neco takoveho neni mozne. Mohla by ses prosim odtajnit, nejedna se o nic, kvuli cemu bys musela zustat v anonymite, pokud je to pravda. Rada bych si overila, ze nejde o predvolebni manipulaci s volici.

Mrs.bloud
Kecalka 158 příspěvků 24.09.18 17:31
@Luucanam123 píše:
To ja taky ne, taky nejsem xenofob, rasista atd, ale mam na to svuj nazor. Bych se pani ucitelky zeptala, jestli je nekde napsane, ze to co rekne, tak se musi splnit. To nevim, kdo ji na tohle dal pravo. Jeste ty vykricniky. Muj muz na to … a taky nic neprinese !!! :mrgreen:

Ja tomu neverim.

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 Další »

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Mileniálové u kormidla: Skončí tahle generace jako Titanic, nebo ví, co dělá?

S moderními technologiemi jsou srostlí jak siamská dvojčata. Chtějí být... číst dále >

Proč dítě Meghan Markle a prince Harryho nebude princ ani princezna?

Těhotenství Meghan Markle (37) oslavuje celá Británie, neboť je to událost,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Jak se nalíčit a učesat před kameru? Podívejte se na proměnu moderátorky

Moderátorka iDNES.cz Eliška Malínská se obvykle líčí pouze decentně a na... číst dále >

Jsi prase, kráva a smrdíš, dozvěděla se ve Výměně manželek mladá maminka

Tereze vadí, že na ni ani na její dvouletou dceru Elišku nemá přítel Marek... číst dále >