Dítě má puchýřek na jazýčku

9.5.20 20:04

Dítě má puchýřek na jazýčku.

2 letý syn mi vypil malinko vody s šamponem a poté po dlouhé době se mu na jazyku objevil malý puchýřek nebo co to je nevím jestli to může být z toho nebo jestli je to z něčeho jiného? A neměla bych jet na pohotovost? :(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
900
9.5.20 20:18

Jestli toho bylo malinko, tak pochybuji, že bude mít nějaký velký problém. Ideální je zavolat na https://www.tis-cz.cz , jsou hodní, vyhodnotí rizika a zavaznost situace, doporučí postup.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17122
9.5.20 20:19
@Anonym123456789123 píše:
2 letý syn mi vypil malinko vody s šamponem a poté po dlouhé době se mu na jazyku objevil malý puchýřek nebo co to je nevím jestli to může být z toho nebo jestli je to z něčeho jiného? A neměla bych jet na pohotovost? :(

Po jak dlouhe dobe se to objevilo?
Neni to aft? :?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1777
9.5.20 20:25

@cecetka taky mě napadl aft, Google pomůže.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9.5.20 20:28

@cecetka po hodině plus mínus a není to aft je to takový jakoby vypálený nebo jak to říct jako by takovej strup tet předtím to byli puchýř jsem z toho dost v šoku nevím co mám dělat hrozně se o něj bojím ale zase trochu šamponu nemůže uškodit né :zed: :zed:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2643
9.5.20 20:37

Ne, nebude to ze šamponu

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4
9.5.20 20:42

Bude to určitě v pořádku, zkuste hřebíčkový olej od biooo.cz, mě a celé rodině moc pomáhá. Stačí jednou denně potřít a je to do pár dní v pohodě :). Mimochodem nakupuju přes podpořit. cz, který má na instagramu hodně slev každý týden ??]> podívejte se a uvidíte, navíc zadarmo pomáháte lidem, co víc? https://podporit.cz/

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
127
9.5.20 21:54

Malý pláče? Bolí ho to? Má horečku nebo zvrací? Zda se vam neklidný?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5.6.20 23:32

@marlin11 né on je víc v klidu než já :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie