Diťe má zkažené mléčné zuby

18.4.21 22:47

Diťe má zkažené mléčné zuby

Zdravim, mám problém moje dcera má cele horní zuby zkažené :( naše zubařka řekla že když jsou to mléčné zuby tak stím nic dělat nebude prý vypadnou samy
Dolní zuby má krásné :nevim: 8o
Ale bojím se že když ji stim teď zubařka nic dělat nebude tak druhé zuby bude mít taky škarede :( :(

• Nahlásit

Téma je zamknuté a nelze do něj již dále přispívat

Reakce:

Velikost písma:
18.4.21 22:49

????

Zubařka má vždy asi pravdu ne?

• Nahlásit
18.4.21 22:56

.

Můj syn má podobný problém boji se zubaře nejde tam myslela jsem si že bych taky čekala až se začnou kyvat ale nevím nevím :(

• Nahlásit
7472
18.4.21 22:58

:mrgreen: Dobrý pokus. :mrgreen:

• Nahlásit
968
18.4.21 22:59

Troll

• Nahlásit
18.4.21 23:00

..

@Kipa22
Zanedbaná péče to slečno není :)
Jen jsem byla prdlá a malá měla dudlík do 4 let a sladké ji taky moc nepomohlo

• Nahlásit
60
18.4.21 23:01

Změnit zubarku. Bolí to dceru? Kolik je dceři? Je to už v takovém stadiu, ze to půjde asi jen v narkoze. Řešíme teď také, ale né v takovém rozsahu. Jinak z doslechu určitě nedoporučuji motol.

• Nahlásit
Anonymní
18.4.21 23:02
@Kipa22 píše:
A ty čekáš na co? Až jí ty zuby shnijou? Když stojí zubařka za velké kulové, tak zvedni zadek a najdi jinou. Za to, že jsi to nechala dojít do takovéhoto stádia, bys zasloužila nakopat. Existuje řada klinik, kde mléčné zuby opravují. A co kdo udělá se zuby v takovémto stádiu, to netuším. Samozřejmě, že takto zkažené mléčné zuby jsou mor pro ty založené stálé. Ztvé strany to je těžce zanedbaná péče.

Znám dvě děti, které měly hodně zkažené mlécne zuby a stále zuby mají krásné bez kazu. Moje dítě má kazy na mléčných zubech - vše řešíme u zubaře, většinou to spravuje. A už má kazy i na stálých zubech. :,( Docistuji, čistím mezizubní prostory. :,(

• Nahlásit
10615

@Sluncee krmis trolla, který si sám odpovídá :mavam:

• Nahlásit
Anonymní

Synobec ma dva mlecne zoubky zkazene, a zubař jim také řekl, že pokud ho to nebolí u mléčných to taky neřeší. Jen kdyby to bolelo. Chodí pravidelně od 1 roku k zubaři.

• Nahlásit
26201

Víš, že anonymní uživatel má aby se rozlišil každý svoji kytku? :think:

• Nahlásit

.

@Sluncee 4 roky má dcera
Zubařka hledáme furt v našem KRAJI není nikde :(

Ale docela ve bojím té narkozy

• Nahlásit
4982

Proč si sama odpovídáš?

• Nahlásit
968
18.4.21 23:03

Zbytečně jsem psala, je to troll.

• Nahlásit
18.4.21 23:04

Tohle snad musí být troll s divně upravenou fotkou, to snad není možné, aby to nechal někdo zajít takhle daleko. :poblion:

• Nahlásit

Téma je zamknuté a nelze do něj již dále přispívat

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat