Dítě mého partnera mě bezdůvodně nesnáší

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
13.5.22 09:36

Dítě mého partnera mě bezdůvodně nesnasi

Ahoj, zajímá mě, zda některá z vas bojovala někdy s tím, ze vas děti vašeho partnera či manžela neměly od začátku bez důvodně rádi, škodily vám, neprijmuly vas a proste celkově ten vztah byl na hov. o? Prochazim si teď tím samým a je to na psychiku celkem náročný. Partner má dítě z bývalého manželství, jezdí k němu 1× za 14 dni na prodlouženy víkend, je to dívka v pubertalnim věku na základní škole. Nevím, zda to resit s nim, protože ho nechci stavět na stranu “partnerka vs. Jeho dítě. Se mnou se to dítě vůbec nebaví, jen před nim na oko, když u toho partner není, je na mě hnusna, odsekava, pomlouva mě u tchýně, a když přijede moje rodina k nám na návštěvu, děla na moji rodinu hrozny ksichty aby jim dala najevo, jak strasne je na návštěvě nechce…Když přijede na návštěvu jeho rodina, je na všechny strany strasne milá, všechny objímá pusinkuje a schválně predemnou říká, jak je šťastná ze prijeli… a je toho mnohem a mnohem více…Už jsem to s nim jednou řešila, dopadlo to tak, ze si s ni promluvil, nafoukla se a nechtěla jezdit… Pak byl chvíli klid, a teď je to zas jak na novo, s nim to resit nechci protože se zas bojím, ze sem jezdit nebude a on z toho bude jak tělo bez duše…

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
2505
13.5.22 09:41

Prostě holka v pubertě, no… Moje nejlepší kamarádka taky nesnášela macechu v tomto věku, dnes je nám 27 a jsou nejlepší kamarádky :lol:. Ale pamatuju si tu nenávist, řešila to se mnou každý den ve škole, bylo nám tak 13.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
74249
13.5.22 09:46
@Anonymní píše:
Ahoj, zajímá mě, zda některá z vas bojovala někdy s tím, ze vas děti vašeho partnera či manžela neměly od začátku bez důvodně rádi, škodily vám, neprijmuly vas a proste celkově ten vztah byl na hov. o? Prochazim si teď tím samým a je to na psychiku celkem náročný. Partner má dítě z bývalého manželství, jezdí k němu 1× za 14 dni na prodlouženy víkend, je to dívka v pubertalnim věku na základní škole. Nevím, zda to resit s nim, protože ho nechci stavět na stranu “partnerka vs. Jeho dítě. Se mnou se to dítě vůbec nebaví, jen před nim na oko, když u toho partner není, je na mě hnusna, odsekava, pomlouva mě u tchýně, a když přijede moje rodina k nám na návštěvu, děla na moji rodinu hrozny ksichty aby jim dala najevo, jak strasne je na návštěvě nechce…Když přijede na návštěvu jeho rodina, je na všechny strany strasne milá, všechny objímá pusinkuje a schválně predemnou říká, jak je šťastná ze prijeli… a je toho mnohem a mnohem více…Už jsem to s nim jednou řešila, dopadlo to tak, ze si s ni promluvil, nafoukla se a nechtěla jezdit… Pak byl chvíli klid, a teď je to zas jak na novo, s nim to resit nechci protože se zas bojím, ze sem jezdit nebude a on z toho bude jak tělo bez duše…

Ale tak ono to nemusí být úplně bezdůvodné. Nicméně nikdo není povinný tě mít rád. Ona si tě nevybrala. Hlídej si, aby neškodila. Ale jinak je to fuk, ne? že tě nemá ráda puboška, kterou vidíš jednou za 14 dní Prostě se stáhni, víkend si udělej pro sebe, ono se to nějak vyvrbí. Větší šance, že to bude v tom dobrém směru je spíše tehdy, když se nebude vnucovat a řešit to, už vůbec ne na sílu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
780
13.5.22 09:49

Tak se do ní vžij. Rodina se jí rozpadla a asi by vedle svého tatinka měla svoji maminku. Navíc je v pubertě. To musí být náročný.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
27647

Tak s ní jednoduše nebuď sama ne? Nemáš povinnost hlídat partnerovo dítě. Na víkend jezdí k němu, ne k tobě. Jinak je to ale normální chování puberťačky, tvoje děti jednou nebudou o moc jiné 8)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní

Je nasr… Na celý svět. Rodiče spolu být nechtějí a ona hledá viníka. Nutně potřebuje ukázat že (asi) je 5o tvoje chyba. Možná by trochu pomohlo vyrazit někam všichni, uspořádat zahradní hry holky verzus kluci. Občas stát na její straně, dát jí za pravdu. Nebo opak. Já jsem tady doma, já chci aby to tak bylo a ty to budeš muset prostě jrespektovat. Taky by asi měl zakročit její otec. Pokud matka není úplná k… Tak vy taky mohla nastavit nějaký pravidla. Budeš tam a budeš se chovat slušně. Osobně by se mi nelíbilo kdyby se moje dcera k někomu chovala viditelné hnusné. Ať už by to byla druhá žena mého muže nebo ne. Třetí osoba co řekne manželovi že je holka taková a taková by možná taky pohnulo.

• Citovat
  • Nahlásit
1151

Když víš, že nesnáší tvou rodinu, tak proč plánujete jejich návštěvu má dobu, kdy je holka u vás?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
13.5.22 09:51

@Pitaya1 no třeba že je tam doma a katy součást rodiny. To, že se rozešli rodiče ještě neznamená! že budou všichni skákat podle puberťačka. 8o

• Citovat
  • Nahlásit
27647
13.5.22 09:53
@Anonymní píše:
@Pitaya1 no třeba že je tam doma a katy součást rodiny. To, že se rozešli rodiče ještě neznamená! že budou všichni skákat podle puberťačka. 8o

Její otec jí vidí jednou za 14 dní o víkendu. Pardon, ale měl by se jí věnovat a ne si zvát na návštěvu někoho, o koho ona nestojí a není to JEJÍ rodina.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
43158
13.5.22 09:54
@Anonymní píše:
Ahoj, zajímá mě, zda některá z vas bojovala někdy s tím, ze vas děti vašeho partnera či manžela neměly od začátku bez důvodně rádi, škodily vám, neprijmuly vas a proste celkově ten vztah byl na hov. o? Prochazim si teď tím samým a je to na psychiku celkem náročný. Partner má dítě z bývalého manželství, jezdí k němu 1× za 14 dni na prodlouženy víkend, je to dívka v pubertalnim věku na základní škole. Nevím, zda to resit s nim, protože ho nechci stavět na stranu “partnerka vs. Jeho dítě. Se mnou se to dítě vůbec nebaví, jen před nim na oko, když u toho partner není, je na mě hnusna, odsekava, pomlouva mě u tchýně, a když přijede moje rodina k nám na návštěvu, děla na moji rodinu hrozny ksichty aby jim dala najevo, jak strasne je na návštěvě nechce…Když přijede na návštěvu jeho rodina, je na všechny strany strasne milá, všechny objímá pusinkuje a schválně predemnou říká, jak je šťastná ze prijeli… a je toho mnohem a mnohem více…Už jsem to s nim jednou řešila, dopadlo to tak, ze si s ni promluvil, nafoukla se a nechtěla jezdit… Pak byl chvíli klid, a teď je to zas jak na novo, s nim to resit nechci protože se zas bojím, ze sem jezdit nebude a on z toho bude jak tělo bez duše…

Kdyby si můj milovaný tatíneček našel jinou ženu a já byla nucena do jejich hnízdečka dojíždět, taky bych jí to v pubertě osladila.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1151
13.5.22 09:56
@Anonymní píše:
@Pitaya1 no třeba že je tam doma a katy součást rodiny. To, že se rozešli rodiče ještě neznamená! že budou všichni skákat podle puberťačka. 8o

Otec jí vídá málo. Má právo na to, aby s ním v klidu trávila čas. Není snad takový problém návštěvu své rodiny odložit o týden. Kdyby zakladatelka měla dceru přítele ráda a chtěla s ní mít dobrý vztah, tak by takovýhle ústupek zvládnout mohla.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
260
13.5.22 09:57

A musíš nutně být u partnera v době, kdy je tam ona? A ještě s celou rodinou? To nedokážeš ustoupit? Nebo si s ní partner nemůže udělat jednou za 14 dní program jinde?

Příspěvek upraven 13.05.22 v 09:58

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
74249
13.5.22 09:58
@Anonymní píše:

Možná už ten důvod vím :mrgreen:
NO tak je pozvi a pak si nestěžuj, že se ksichtí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
27647
13.5.22 10:00
@Lama Lama píše:
Možná už ten důvod vím :mrgreen:
NO tak je pozvi a pak si nestěžuj, že se ksichtí.

To není zakladatelka, alespoň tedy ne podle té kytky ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4338
13.5.22 10:01

Nebud s ni sama a svou rodinu si zvi, kdyz tam dcera neni. Nebo si zarid na jeji vikend treba wellness, chod cvicit. Nikdo te nenuti s ni dychat stejny vzduch.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat