Dítě možná snědlo Stikeez (gumovou hračku)

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
LenkaLinka
Kecalka 275 příspěvků 23.04.19 21:41
Dítě možná snědlo Stikeez ( gumovou hračku)

Ahoj, nestalo se někomu něco podobného? Náš syn necelé 3 roky, pravděpodobně snědl Stikeez malou gumovou hračku, bylo to v neděli, každý bobek prohlížím a nic. Nevíme na sto pro, zda to snědl, bylo by to vidět na RTG? :(

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Andrea.Tom
Ukecaná baba ;) 1776 příspěvků 23.04.19 21:50

Počkej, Tříleté dítě? to opravdu? 8o Podle mě, pokud se to opravdu stalo, tak by vyšel ven „druhou“ cestou.. Je to guma žádné ostré hrany nic.. Ale měli byste syna poučit,, že se nic krom jídla nejí a nebo mu to nedávat ke hraní..

Aspera
Generální žvanilka 21966 příspěvků 23.04.19 21:52

@LenkaLinka spíš bych tipla, že se někde časem objeví (pod gaučem, pod lednici (2 roky tam byla tyčka do zatloukačky)atd.) Vždyť je to celkem velké, na to aby to polknul.

Luclic
Stálice 62 příspěvků 23.04.19 21:57

Na RTG se plast obvykle nezobrazuje, takže ten je zbytečný. To projde, jen to může trvat. Ale, taky mi přijde pravděpodobnější, že někam zapadl a najdete ho :lol:

Elen8
Extra třída :D 13030 příspěvků 23.04.19 21:57

A dítě říká, co? :)

LenkaLinka
Kecalka 275 příspěvků 23.04.19 22:02

Doma bylo uklizeno, vyluxovano, nebylo nic na zemi, těch malých věcí se bojím, ale přišel starší syn 6lety a přinesl si od babičky tyhle stikeez, řekla jsem mu, at si to uklidí někam nahoru, vždy si to uklízí a pak jsem byla v kuchyni a za pár vteřin malej začal foukat, poplakavat a v puse měl dva prsty, jako by opravdu něco snědl a překvapilo ho to, pak vytahoval tričko a koukal na pupík. Když jsem se ho ptala, tak řekl, že snědl Šmolu a ptala jsem se staršího, kolik jich bylo, říkal že 8 a po přepočítání bylo 7, tak nevím. Asi zítra zajedeme k doktorce. Já to zkoušela dát sama do pusy a je to hladké, krásně by to snědl. Náš Sebík strčí do pusy všechno, davám velký pozor, nic malého tu nenecháváme, ale bohužel jsem neuhlídala, jak přinesl starší syn. Kdybych tak věděla, zda to opravdu snědl :(

LenkaLinka
Kecalka 275 příspěvků 23.04.19 22:03

Oprava ne foukat, ale fnukat

LenkaLinka
Kecalka 275 příspěvků 23.04.19 22:04

Oprava ne foukat, ale fnukat

tini
Ukecaná baba ;) 1579 příspěvků 23.04.19 22:17

Ja bych asi jeste pockala, podle mne vyjde. A kdyz jste mu ukazovali ty ostatni stikeeze, jestli to je to co snedl, tak souhlasil? Babi nevi, kolik jich bylo?

Maui52
Ukecaná baba ;) 1860 příspěvků 23.04.19 22:19

@LenkaLinka no tak když rikal, ze snědl smoulu a jeden Šmoula chybí, tak to bych mu asi věřila. Ale ohledně postupu bych se okamžitě poradila s doktorkou. Přijde mi to teda uz dost velké, aby to jen tak prošlo samo.

AnastazieB
Echt Kelišová 8667 příspěvků 23.04.19 22:26

Myslím, že to projde, vydržela bych ještě do zítra. Doktorka s ním nic stejně neudělá, jestli mu není špatně, nemá zácpu nebo ho nebolí bříško, tak stejně budete čekat, až vyjde.

Lucius08
Zasloužilá kecalka 837 příspěvků 23.04.19 22:39

@AnastazieB přesně tak. Byla jsem nedavno se synem na pohotovosti ale teda měl necelý rok, polknul kousek ostrého plastu. Já věci zabalené, že si nás tam nechají, histerka největší… A tam mi řekli ať hlídám bobky a dávám najíst hodně tuhé kaše. Prej dospělý člověk je schopný vykadit jehlu :nevim:. Tělo si s tím prej poradí. Jako děcko jsem byla hospitalizována kvůli alergické reakci a na pokoji jsem měla holku co snědla 5kc, omylem… ( bylo ji sice tak 10) ale taky vyšla…

blumen
Hvězda diskuse 49889 příspěvků 23.04.19 22:41

@LenkaLinka na rentgenu to videt nepujde. Ale je to mekke a vyjde to. Kdyztak bych zvysila prijem vlakniny a jeste pockala.

S.maya
Závislačka 4446 příspěvků 23.04.19 22:44

Já nedávno četla kazuistiku, kdy pes snědl stikeez a ucpalo mu to střevo. Já bych za doktorkou radši zašla.

Alyss1
Závislačka 3098 příspěvků 1 inzerát 24.04.19 06:53

Tak na rtg to nebude videt to je jasny. Rika se ze “bez problemu” vyjde mince do velikosti stare petikoruny. A to je pekne velkej kus. Proti stickeez to by melo jit hned. Ale taky jsem nekde cetla ze mensi plastove veci uz nikdy nevyjdou - ze je sezere kyseliny v zaludku. Neplasila bych. Hlidala bobky, sledovala stav, cpala ho vlakninou. Tot vse.

Jako navstevou doktorky se neda nic zkazit, ale aby ony neco poznala tak bx musel mit ucpany streva a to zas poznas uz i ty ne?!

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama