Dítě není vidět na UTZ 27tt

Anonymní
30.1.20 15:28

Dite neni videt na UTZ 27tt

Jak vsechny vime k lekari se chodi jednou za 4 tydny. Kazda maminka dostane krasnou fotku sveho miminka, jasna ruka, jasna noha a ja? Pani doktorka mi temer kazdou kontrolu rekne, ze moje dite je neprizpusobivy a kolikrat ho ani ultrazvuk nenajde, jsou videt jen zada kdyz se postesti. Mela to taky tak nektera? Me uz je z toho docela smutno, protoze si pomalu nemam co nalepit do ty miminkovsky knizky na pamatku.

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

18099
30.1.20 15:30

Tak si někde uz zaplat budou se snažit udělat pořádný fotky

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
30.1.20 15:32

@ka2ka to lze? A kde? :D

• Nahlásit
  • Citovat
340
30.1.20 15:34
@Anonymní píše:
Jak vsechny vime k lekari se chodi jednou za 4 tydny. Kazda maminka dostane krasnou fotku sveho miminka, jasna ruka, jasna noha a ja? Pani doktorka mi temer kazdou kontrolu rekne, ze moje dite je neprizpusobivy a kolikrat ho ani ultrazvuk nenajde, jsou videt jen zada kdyz se postesti. Mela to taky tak nektera? Me uz je z toho docela smutno, protoze si pomalu nemam co nalepit do ty miminkovsky knizky na pamatku.

Mám to taky stejně, vlastně jediná hezká fotka je z 13 tydnu. Jinak nic, nechávám si tisknout i ty kde vypadá jak ufoun nebo tam má záda, aby jednou videl jak už v břichu zlobil (vtip) :lol: :lol: :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2029

Jj od prvniho dite taky nemam skoro žádnou pořádnou fotku, doktorovi to taky moc nešlo zachytit a čím je to dítě větší tak je to horší a horší. Od druhyho mám 6 fotek, ale taky to není nic moc. Asi se nechcou fotit jako já.

Příspěvek upraven 30.01.20 v 15:34

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
688

No jako aby byly videt zada, kdyz se postesti, to je blbost ne? Ve 27tt jde to dite videt uz krasne preci

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
30.1.20 15:40

@Kolarkaa hele ona sama na me otacela tu obrazovku a nebylo videt opravdu vubec nic, obcas prosvitla pater a pak se dite na chvilku otocilo oblicejem, mavlo rukou a otocilo se zpatky. Takze nic :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
30.1.20 15:42

@alena1995 ja mam z 13tt z toho velkeho 3D ultrazvuku fotku a vypada to jako kdyz vybuchuje sopka, obcas se takhle desim co ze me vyleze :mrgreen: :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
30.1.20 15:43

A pak samozrejme prohlizim fotky z netu nebo co si davaj lidi na instagram a tam je to mimco jak malovany… :zed:

• Nahlásit
  • Citovat
18099
30.1.20 15:45
@Anonymní píše:
@ka2ka to lze? A kde? :D

kdekoliv u nás to dělají jak soukromý mudr tak i v nemocnici

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
49163
30.1.20 15:46

Tak podstatné je, zda je mimčo OK :-)
U mého prvého mám poslední foto z 9.tt, pak př prvo a druhotrim. screeningu jsem byla tak nějak pod dojmem událostí a štěstí ze zdravého miminka, že jsem si o tu fotku neřekla, no a pak už nebylo pořádně vidět.
U druhého mám fotek víc, ale tam jsem v prvé řadě řešila to, že je OK, beztak mi ty utz fotky přijdou všechny stejné a vlastní dítě bych na nich nepoznala. Do miminkovských knížek jim lepím fotky po porodu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
18099
30.1.20 15:46
@Anonymní píše:
A pak samozrejme prohlizim fotky z netu nebo co si davaj lidi na instagram a tam je to mimco jak malovany… :zed:

tak právě proto se tím chlubí protože se povedla jedna fotka z milionu

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10202
30.1.20 16:18

Jo měla jsme za celé tehu 2 fotky…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2538
30.1.20 16:22
@Anonymní píše:

Ja mam fotku z 9, 10, 13 (screening)a pak 20 tt ve 3D ze screeningu. Jdyž jsem byla v 18tt na normalnim utz už to byl spíš máznutý flek. Od te doby na nirmalnim utz sice jde neco videt, jako hlava, tělo, ale do záběru se už taky moc nevleze a fotka z toho žádná nebyla. Doktorka říkala že už je na to velkej, a leda ten 3D. Ale mě to nevadí, mám ty 3 normální a 1 3D obličeje, myslím že to stačí.
Kamarádla jich má sice asi 10 :mrgreen: ale polovina je máznutá, v takovém stavu, kdy já bych si je vytisknout nenechala. ( obvzlášť za 100kč. Ona plati 50.)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
30.1.20 16:23

@Kolarkaa naopak cim je větší tim muze byt ruzne natoceny a ultrazvuk uz ho vely nevezme nejlepsi fotky jsou kolem 13. Tydne kdy je mimco jeste videt cele

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama