Dítě pres injekční strikacku

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní  30.03.18 08:34
Dítě pres injekční strikacku

Dobrý den,
Mam dotaz otehotnela jste některá pres injekční stříkačku? Ze si do ni zavedete sama stříkačku s ovsahem? Povedlo se nekomu? Je mi 38 let a dite uz bych si přála hodiny biji na poplach. Pritele nemam. Mam „milence“ ale ten o dítěti nechce ani slyset. HA neberu. Nic po nem chtít nebudu. Dekuju a blbí komentáře si nechte dekuji. ;) ;)

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 16 Další »

Reklama

Reakce:

LennyL1
Kecalka 281 příspěvků 30.03.18 08:45

Já jsem byla dva roky Au-pair v Londýně, a po příjezdu hned u první večeře mi moje zaměstnavatelka oznámila, že tatínek se v domě nevyskytuje, že čeká dítě se svým kamarádem gayem, a počali na první pokus přes stříkačku. Měla už přes 40, tak se takto rozhodli.
A Ty chceš jako na tajno použít jeho sperma? No nevím teda, ale asi víš že to není vůči němu fér.

misuled
Kecalka 272 příspěvků 30.03.18 09:03

Je to bezna L praxe, problem v tom neni. Jen bych nasla darce, ktery to dela vedome.

lachtanice86
Kelišová 5235 příspěvků 30.03.18 09:08

To je dost hnusný, když dítě nechce.

Mgree
Kecalka 437 příspěvků 30.03.18 09:10
@Anonymní píše:
Dobrý den,
Mam dotaz otehotnela jste některá pres injekční stříkačku? Ze si do ni zavedete sama stříkačku s ovsahem? Povedlo se nekomu? Je mi 38 let a dite uz bych si přála hodiny biji na poplach. Pritele nemam. Mam „milence“ ale ten o dítěti nechce ani slyset. HA neberu. Nic po nem chtít nebudu. Dekuju a blbí komentáře si nechte dekuji. ;) ;)

Na netu je katalog dárců spermatu. :mrgreen:

Anonymní  30.03.18 09:21
@Anonymní píše:
Dobrý den,
Mam dotaz otehotnela jste některá pres injekční stříkačku? Ze si do ni zavedete sama stříkačku s ovsahem? Povedlo se nekomu? Je mi 38 let a dite uz bych si přála hodiny biji na poplach. Pritele nemam. Mam „milence“ ale ten o dítěti nechce ani slyset. HA neberu. Nic po nem chtít nebudu. Dekuju a blbí komentáře si nechte dekuji. ;) ;)

Otěhotněla jsem takhle dvakrát. Vůbec to není problém, ale musí mít kvalitní materiál. A radeji ještě použij gel na podporu početí. Ty to chceš nabrat z kondomu?

Anonymní  30.03.18 09:24

@Mgree To ano. Ale stojí jedna dávka skoro 20 tisíc. Když ma zakladatelka možnost takovou, tak proč to nevyuzit.

Jirka_765
Ukecaná baba ;) 1881 příspěvků 30.03.18 09:50
@Anonymní píše:
Otěhotněla jsem takhle dvakrát. Vůbec to není problém, ale musí mít kvalitní materiál. A radeji ještě použij gel na podporu početí. Ty to chceš nabrat z kondomu?

Není to problém??? Odebrat něčí sperma, otěhotnět a pak chtít alimenty v rozsahu min. milión Kč? :zed:

Anonymní  30.03.18 09:56

@Jirka765 S dotyčným mužem jsem byla domluvená. A kdybych to náhodou zkoušela s někým, kdo o tom nema ani tušení, ze s nim chci splodit dítě, tak bych určitě po něm žádné alimenty nechtěla.

Kobliha51
Neúnavná pisatelka 15864 příspěvků 30.03.18 10:01
@Jirka765 píše:
Není to problém??? Odebrat něčí sperma, otěhotnět a pak chtít alimenty v rozsahu min. milión Kč? :zed:

Musíš si to hochu pohlídat. A o alimentech tu nic napsáno nebylo. Ty se bojinkáš, co? A to je dobře. :dance: :dance: :dance: :potlesk:

Anonymní  30.03.18 11:03

Ne on mi to haze na břicho tak jsem myslel rychle do koupelny natáhnout to do stříkačky a dat si to do pochvy. :) alimenty nechci nic po nem. ;) jak jste praktikovali.

Anonymní  30.03.18 11:05
@Anonymní píše:

A jak jsi praktikovala dik

lachtanice86
Kelišová 5235 příspěvků 30.03.18 11:10
@Anonymní píše:
Ne on mi to haze na břicho tak jsem myslel rychle do koupelny natáhnout to do stříkačky a dat si to do pochvy. :) alimenty nechci nic po nem. ;) jak jste praktikovali.

I tak je to podpasovka!

Anonymní  30.03.18 11:21

@lachtanice86 na to se nikdo neptal ;)

Fofrník
Závislačka 3235 příspěvků 30.03.18 11:38

Kam ten svět spěje? :nevim: :nevim: :nevim:

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 16 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Výlety, které zabaví děti a neunaví rodiče

Zavřené školky a letní prázdniny si žádají jediné – vyrazit na... číst dále >

Nákup na AliExpressu: Jak ho zvládnout krok po kroku?

Dámské, pánské i dětské oblečení, hračky, dekorace, nábytek, šperky… zkrátka... číst dále >

Články z Expres.cz

Prokleté manželství Lály s choromyslnou fanynkou: Vydírání sebevraždou ho zlomilo!

Nezapomenutelný herec Ladislav Pešek se stal již v mládí hvězdou stříbrného... číst dále >

Narazil do autobusu! Bohumil Klepl měl vážnou nehodu na motorce

Hvězda filmů Účastníci zájezdu nebo Doktor od jezera hrochů, Bohumil Klepl... číst dále >

Články z Ona Dnes

Sára Saudková: Dědeček Jan je pro mé děti něco jako paní Columbová

Žila s fotografem Janem Saudkem, dnes vychovává čtyři děti s jeho synem... číst dále >

Pět věcí, které chcete vědět o spodním prádle, ale bojíte se zeptat

Existují otázky, na které se stydíte zeptat i důvěrné kamarádky. Přitom o... číst dále >

Reklama