Dítě při nemoci pořád spí

285
27.7.21 16:33

Dítě při nemoci pořád spí

Dobrý den. Už tu od neděle zakládám asi čtvrtou diskuzi, ale už jsem z toho na palici. Řádí nam tu nějaká střevní viróza, odpadáváme postupně všichni. Naše malá, 2,5 roku, naštěstí jen zvracela, teplotu ani průjem nemá. Začalo to v neděli, tu prakticky prozvracela a byli jsme i na pohotovosti. Včera už, ale byla dobrá, hrála si, smála, něco dietního i snědla. Ale ráno se probudila zase úplně hotová, snědla kousek jabka a pár piškotů a šlo to zas ven. Od té doby už nezvracela, ale prakticky pořád spí. Když nespí tak fňuká nebo brečí. Už jsem z toho fakt nervózní. Je to normální že skoro pořád spí? A že se za den tak zhoršila i když už včera byla dobrá? Doktorka nám jen doporučila dietu a homeoptika nux vomica. Je možné že spí tak po nich? Omlouvám se za slohovku, ale jsem z toho fakt na nervy :,(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
25639
27.7.21 16:41

@Tejami to jablíčko jsi jí neměla dávat, to není dietní,
a že spí, no je vyčerpaná, je horko - dáváš jí hodně napít? ať není dehydratovaná, to by bylo nebezpečné

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
285
27.7.21 16:54

@stinga Jo to mi říkala i doktorka, že jabko je spíš při průjmu než blinkani. Dnes už je jen na piškotech a suché rýži. Tak něco pije, když je vzhůru, ale po troškách. Ale zvracela jen jednou tak snad dehydratace nehrozí. Ani podle toho co ukazovali na pohotovosti, jako test s kůží na bříšku, kruhy pod očima, suchý rty… tak to nevypadá. Snad je z té nemoci jen unavená no. Jen mě zaráží, že už včera byla tak v pohodě.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
25639
27.7.21 16:58

@Tejami proti zvracení je dobrá vychlazená Coca cola, ale ta pravá s cukrem, podávaná po lžičkách - nám to doporučuje dětská doktorka, když se ti holčička nebude zdát dobrá, tak zítra běžte znovu k dětské

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3255
27.7.21 17:03

Nezkoušeli jste Hylak forte? Nám to u syna vždy zabralo :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7467
27.7.21 17:03

Tak dulezite je jestli pije!!! Klidne po lzickach, ale casto. pokud nepije a nebo vsechno zase vyzvraci, tak okamzite do nemocnice! Muze byt dehydratovana a to ze porad spi, by to mohlo naznacovat

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1661
27.7.21 17:05

Fenomén piškotů a suché rýže je přešlá záležitost, tělu to nic nedá a ještě musí zpracovat kvantum sacharidů.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4378
27.7.21 17:24
@JanaDaR píše:
Fenomén piškotů a suché rýže je přešlá záležitost, tělu to nic nedá a ještě musí zpracovat kvantum sacharidů.

No, teď jsi ale moc neporadila, čekala jsem radu co jiného, až nás to potka taky :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1661
27.7.21 17:37

@jita22 ono je zbytečné z této pozice cokoli radit, když tuhle nálož ještě pořád doporučí kupa doktorů. :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
285
27.7.21 17:38

@jita22 @JanaDaR přesně a co teda jiného? Ovoce prý nee, ještě doktorka říkala rýžové křupky, ale ty odmítá. Jsem ráda aspoň za ty piškoty. Nebo myslíte, že může večer už vývar? Čistý nebo jen s rýži.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
285
27.7.21 17:40

@Jana525 Ne ne pije, sice po troškách ale pije a dnes zvracela jen jednou ráno. Tak dehydratace snad nehrozí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
285
27.7.21 17:42

@kavenka I při zvracení? Na průjem vím, ale na zvracení mě to nenapadlo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7467
27.7.21 17:45

Ja osobne bych davala jen suchou ryzi s mrkvi, nebo stouchane brambory. ja bych se bala i tech iskot, je tam cukr a vajicka. ozdejc pridat treba lzicku olivoveho panenskeho olejem banan.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3255
27.7.21 17:54
@Tejami píše:
@kavenka I při zvracení? Na průjem vím, ale na zvracení mě to nenapadlo.

My jsme měli střevní virózu před týdnem. Já s manželem bez zvracení. Syn tedy zvracel a měl průjem :roll: dávala jsem hylak a po lžíčkách studenou Colu a třetí den byl ok.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
25639
27.7.21 17:58
@JanaDaR píše:

tak co tedy jíst po zvracení? já bych dala banán, suchou rýži, suché těstoviny a co ještě? nebo místo toho?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat