Dítě, příznaky, nevolnost

Anonymní
10.4.21 11:57

Dítě, příznaky, nevolnost

Dobrý den zítra to bude 4 týdny od styku s přítelem jsem nezkušena takže předem prosím nesmějte se nebyl to ani úplně styk spíš tření penisu po pochvě je docela možné že pronikl dovnitř 1 cm, ještě v ten den jsen začala zvracet a tak dále nedokážu si představit mít s přítelem :,( dítě, necítila jsem bolest přítelem si je jistý že se neudělal hned v ten den jsen měla v sobě pocit mokra na druhý den jsen začala mít silný hustý bílý výtok, a dnes jsem si dělala 3 těhotenské testy a všechny negativní menstruací jsem dostala přesně na den a krvacela jsem skoro 5 dnů normálně do konce ze mě šli i kusy krve.. Prosím vás slušně myslíte si že je nějaká šance být těhotna předem děkuji na odpověď :,( jsem ve velkém stresu skoro 4 týdny v kuse brecim :(

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
20559
10.4.21 12:00

Pokud nejsi Panna Marie těhotná nejsi. A sní zralá na sexuální život pokud dovolila sexuální hrátky bez ochrany a pak 4 týdny brecis

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
10.4.21 12:02

@jahuhudka ano vím bohužel přítel nezná slovo ne 😪 myslíte ze je na těhotenský test brzo po 4 týdnech menstruace vážně došla jak měla

• Citovat
  • Nahlásit
10.4.21 12:02

Skoro žádná. Klid. Buď se příště chraňte kondomem, nebo si dojdi na gynekologii pro antikoncepci, tam můžeš požádat i o krevní test na těhotenství, ale podle mne je zbytečný. Případně si test z krve můžeš zaplatit v kterékoliv laboratoři sama pro tvůj klid.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
10.4.21 12:05

@Modrásek modrý doufám, vážně nejsem jeden s těch typu co si chce nechat dítě, mam před sebou ještě studium a kariéru, přítel říká že by se musel dostat do pochvy celý ale ze stresu mu nevěřím

• Citovat
  • Nahlásit
12761
10.4.21 12:10
@Anonymní píše:
@jahuhudka ano vím bohužel přítel nezná slovo ne 😪 myslíte ze je na těhotenský test brzo po 4 týdnech menstruace vážně došla jak měla

Pokud jsi rekla ne, tak se jedna o znasilneni…jen tak mimochodem.

Jinak to bude spis stres, tehotenstke priznaky nezacinaji den po styku, styk byl pfiderni a menstruaci jsi mela, tehotna nebudes.

„Pritele“ posli do haj*lu a dej si pauzu, zjevne nejses na sex pripravena.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9698
10.4.21 12:11

Boha jeho, nejsi těhotná.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
10.4.21 12:12

@beruska9 ano máte pravdu s přítelem jsme se hned rozešli nedokážu mu to odpustit, myslíte že by se mi už na testu ukázala druhá čárka když to bude zítra 4 týdny a za 4 dnů měsíc? Děkuji všem za odpověď

• Citovat
  • Nahlásit
20559
10.4.21 12:14
@Anonymní píše:
@jahuhudka ano vím bohužel přítel nezná slovo ne 😪 myslíte ze je na těhotenský test brzo po 4 týdnech menstruace vážně došla jak měla

Nebo ty říct ne neumíš. Pokud by to bylo jak píšeš, rika se tomu znásilnění, ne přítel

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12761
10.4.21 12:17
@Anonymní píše:
@beruska9 ano máte pravdu s přítelem jsme se hned rozešli nedokážu mu to odpustit, myslíte že by se mi už na testu ukázala druhá čárka když to bude zítra 4 týdny a za 4 dnů měsíc? Děkuji všem za odpověď

Rozhodne. Test byva pozitivni v den ocekavane menstruace.
A dobra prace, zes ho poslala nekam.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8181
10.4.21 12:20

Těhotná nejsi, test už by ti to ukázal a menstruaci jsi měla. Nechápu jak můžeš někoho takovyh nazývat přítelem.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
10.4.21 12:23
@JancaS84 píše:
Těhotná nejsi, test už by ti to ukázal a menstruaci jsi měla. Nechápu jak můžeš někoho takovyh nazývat přítelem.

Bohužel chodily jsme spolu něco přes 3 roky a na lásku se jen tak nezapomíná ale rozešli jsme se na dobro nedokážu mu to odpustit, mám všechny příznaky a četla jsem docela dost diskuzí, takže jsem se raději chtěla poradit někdo říká ze stačí když sperma stece do pochvy někdo zase že jeho přirození by muselo být hluboko uvnitř tak nevím 😔

• Citovat
  • Nahlásit
317
10.4.21 12:30

Pokud máš po čtyřech týdnech od styku negativní testy, tak těhotná nejsi.

Nevím, kolik ti je, ale tipuju, že málo. Do sexu se nikdy nenech nutit, zvlášť když na něj ještě nejsi psychicky připravená. Až bude nějaké příště, trvej na použití ochrany. Ale fakt se do ničeho nežeň, až přijde ten správný partner, tak to poznáš. :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16442
10.4.21 12:31

Tak nekukej kdyz na to nejsi zralá. Jinak nechápu jak můžeš napsat je možné že se dostal tak na 1cm dovnitř. To jako nepoznáš?
Přečti si jak funguje tělo, těhotenství a testy a schválně k jakému zákroku dojdeš

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
317
10.4.21 12:33

Mimochodem, „těhotenské“ příznaky budou v tvém případě jen vsugerované. Vyvolává je ten strach z nechtěného těhotenství. Psychika dokáže ledacos.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat