Dítě rok a tři čtvrtě spadlo hlavou dozadu

24.7.21 13:17

Dítě rok a trictvrte spadlo hlavou do zadu

Zdravím holky :mavam: malý mi dnes kolem 11hod dopoledne spadl z odrazedla v obýváku hlavou do zadu asi s půl metru výšky na chlupatý koberec a pod ním parkety.. Rána jak z děla.. Rozbrecel se a pak si ještě hodinku hrál, dostal oběd, který nedojel a usnul tak jak je zvyklý.. Já mám ale i tak nervy v kyblu a strach aby mu něco nebylo :,( mám plasit a jít na chiru?? Uvidím jak se vzbudí zatím ho pořád kontroluju :nevim:
Jinak teda žádnou bouli nic nemá jen to místo v zadu na hlavě měl trochu zarudlé ale jen chvíli

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
4213
24.7.21 13:20

Nikam bych nechodila, nespadl z výšky a ještě k tomu spadl na koberec. Pozoruj ho a když bude v pohodě, tak bych nikam nechodila ;) takových pádu ještě bude a zrovna tenhle případ mi nepřijde tak nebezpečný… Většinou ty děti brečí, jak když je na noze berou, ale je to spíš z toho, jak se leknou :)…ale samozřejmě kdyby zvracel nebo byl nějak malátný, tak s ním na pohotovost zajdi, ale myslím, že to nehrozí…

Příspěvek upraven 24.07.21 v 13:22

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
27117
24.7.21 13:21

Já myslím, že na koberec a parkety bude úplně v pohodě ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10882
24.7.21 13:24

Nejela bych ani kdyby spadl rovnou na ty parkety natož na koberec. Syn teď spadl ze své výšky rovnou na celo ns chodník. Má razítko na čele, chvilu řval a dobrý.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24.7.21 13:31

Díky holky za uklidnění teď se vzbudil a probírá se tak uvidím snad bude ok :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2131
24.7.21 13:32

Pokud se chová normálně a nezvrací, byla bych v klidu, děti jsou gumový ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2425
24.7.21 13:45

Koukni na profil uzivatelky Pudloslava. Ma tam vyborne popsany, co sledovat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
427
24.7.21 14:40

Pokud jsi nervozni, tak jed…kamaradky dite po padu z postele nastipla lebka… :nevim: me teda dcera spadla už několikrát…z gauce na hlavu :roll: venku pres riditka odrazedla…nikam jsem teda nejela…ale člověk nikdy nevi…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1601
24.7.21 15:09

Náš tak padal pravidelně a ještě se u toho na pár vteřin vypínal (pár vteřin nedýchal). Pokud je v pohodě, neřeš.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat