Dítě s diagnózou Agranulocytózy

1150
27.2.16 11:47

Dítě s diagnózou Agranulocytózy (Neutropenie)

Ahoj maminky,

je tady některá maminka, která má/měla dítě s diagnózou Agranulocytózy (Neutropenie)?? Pokud ano jak probíhal vývoj od zjištění dále a jestli se to někdy zlepšilo (vůbec zlepší) nebo prostě jak to bylo u vás?? Náš Šimonek má 15 měsíců a víme to pár dní… Teď čekáme na kontrolu na Hematologii. :,( :?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

133
27.3.17 12:52

My máme 13 měsíců a diagnostikovanou neutropenii. Ceka nás kontrola v Brne na hematologii, tak jsem taky zvědava či se bude dit :(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
783
19.6.17 15:19

@Zuza94 Ahoj, muzu se zeptat, jak vam dopadla ta hematologie? My z odberu krve u 2mesicniho miminka zjistili nizky pocet neutrofilu a dnes po opakovanem odberu opet stejny nalez. Jdeme jeste jednou za 3 tydny na odber a mam velky strach, ze ma neutropenii.Za 4 dny si jeste mame volat na vysledky, zda prodelal nejakou infekci..ja si toho nejsem vedoma a pokud se to potvrdi a i opakovane testy vyjdou stejne, je mozne, ze se bude jednat o vrozenou neutropenii..Mam samozrejme hroznej strach:(((Taky jsme z Brna.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
133
9.8.17 12:58

@Dasada Ahoj, na první návštěvě byla diagnostikována neutropenie, ale ziskaná, nejspise prý kvůli seste nemoci.na další kontrole už bylo vse v pořádku, jen ted malého více hlídají. Třeba před kazdym očkováním berou krev. Neboj se, urcite to bude v pořádku :) omlouvám se ze pisu az ted, ale. nějak jsem tu dlouho nebyla. Jo a ještě me tak napadlo, když takhle berou krev tak to chce aby to dělal někdo, kdo tomu opravdu rozumí. Nam když dělal odběry dětský, tak me děsil jak je to strašné moc špatný a když jsme jeli do Brna tak mi bylo řečeno, že už v te době co me doktor strašil tak Honzík už žádnou neutropenii nemel, takže asi tak :) drzte se ????

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama