Dítě s kamarádem

Napsat příspěvek
Velikost písma:
5538
4.3.16 17:27
@Bezejmený píše:
Tak jsme to alespoň rámcově probrali. Ona musí na doporučení doktora skončit práci, takže se nastěhuje ke mně do bytu a její se pokusíme pronajmout, jako takové zadní vrátka.

Test otcovství ji nevadí, ale uděláme ho až se děti narodí. Hned po narození mě do rodných listů uvádět nebude, a až budeme mít v ruce výsledky těch testů tak to pořešíme na matrice. Ale trvá na tom, že jsem určitě otec a v rodných listech mě chce.

Další věci budeme řešit až za pochodu.

Super přístup :kytka: Držím vám palce. A přeju hodně trpělivosti. :hug:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
33132
4.3.16 18:46
@Bezejmený píše:
Tak jsme to alespoň rámcově probrali. Ona musí na doporučení doktora skončit práci, takže se nastěhuje ke mně do bytu a její se pokusíme pronajmout, jako takové zadní vrátka.

Test otcovství ji nevadí, ale uděláme ho až se děti narodí. Hned po narození mě do rodných listů uvádět nebude, a až budeme mít v ruce výsledky těch testů tak to pořešíme na matrice. Ale trvá na tom, že jsem určitě otec a v rodných listech mě chce.

:kytka: hodně štěstí a zdravá, krásná miminka :kytka: :kytka:
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
183
4.3.16 19:47
@Bezejmený píše:

Tak to je super, je videt, ze to je spravna zenska, kdyz k tomu pristupuje takto.

;)
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
15.10.19 10:05

Ahojky, před 6 lety jsem se seznámila s mužem jsme kamarádi…před cca rokem se nám narodilo dítě…žijeme každý svůj život…věděl ze čekám dítě ještě než se narodilo…chce nám finančně pomáhat, ale nechce ho vídat, fotky mu stačí s téma problém nemá…my před pulrokem přerušili kontakt ale opět jsme v kontaktu. jenže ten člověk je zvláštní už se viděli jednou s ditetem ale dále o to nestojí… Prý se předtím do me zamiloval ale já ho odmítla no vůbec nevim o něčem takovém. ted mi píše jak vzpomíná na naše sexuální chvilky a hezké momenty a takové zvasty.od setkání jsme si psali nonstop ale jak přišlo na city a já napsala ze z me strany bohužel ne tak se kontakt omezil…a to rapidně. nechapu co si o tom myslet přitom chce at někoho mám a oba jsme si napsali ze si společný tvot nedokážeme spolu představit. dále mu bude vadit když bude říkat táta někomu jinému🤷nevím co si o tom myslet, ma strach z něčeho nebo já nevím.

• Citovat
  • Nahlásit
3781
15.10.19 10:25
@Anonymní píše:
Ahojky, před 6 lety jsem se seznámila s mužem jsme kamarádi…před cca rokem se nám narodilo dítě…žijeme každý svůj život…věděl ze čekám dítě ještě než se narodilo…chce nám finančně pomáhat, ale nechce ho vídat, fotky mu stačí s téma problém nemá…my před pulrokem přerušili kontakt ale opět jsme v kontaktu. jenže ten člověk je zvláštní už se viděli jednou s ditetem ale dále o to nestojí… Prý se předtím do me zamiloval ale já ho odmítla no vůbec nevim o něčem takovém. ted mi píše jak vzpomíná na naše sexuální chvilky a hezké momenty a takové zvasty.od setkání jsme si psali nonstop ale jak přišlo na city a já napsala ze z me strany bohužel ne tak se kontakt omezil…a to rapidně. nechapu co si o tom myslet přitom chce at někoho mám a oba jsme si napsali ze si společný tvot nedokážeme spolu představit. dále mu bude vadit když bude říkat táta někomu jinému🤷nevím co si o tom myslet, ma strach z něčeho nebo já nevím.

Nejak vubec nerozumim tomu co po nem chces ty :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9640
15.10.19 10:36
@Anonymní píše:
Ahojky, před 6 lety jsem se seznámila s mužem jsme kamarádi…před cca rokem se nám narodilo dítě…žijeme každý svůj život…věděl ze čekám dítě ještě než se narodilo…chce nám finančně pomáhat, ale nechce ho vídat, fotky mu stačí s téma problém nemá…my před pulrokem přerušili kontakt ale opět jsme v kontaktu. jenže ten člověk je zvláštní už se viděli jednou s ditetem ale dále o to nestojí… Prý se předtím do me zamiloval ale já ho odmítla no vůbec nevim o něčem takovém. ted mi píše jak vzpomíná na naše sexuální chvilky a hezké momenty a takové zvasty.od setkání jsme si psali nonstop ale jak přišlo na city a já napsala ze z me strany bohužel ne tak se kontakt omezil…a to rapidně. nechapu co si o tom myslet přitom chce at někoho mám a oba jsme si napsali ze si společný tvot nedokážeme spolu představit. dále mu bude vadit když bude říkat táta někomu jinému🤷nevím co si o tom myslet, ma strach z něčeho nebo já nevím.

No co, on si někoho najde, ty taky a budete si žít každý svůj život. On ti bude platit na dítě a víc bych asi neřešila.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9.8.20 18:13

Barbora

Ahoj čekám díťe s mým kamarádem a posílá mě na potrat. :oops: nic novýho :,(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
22193
9.8.20 18:16
@Bara Cesnekova píše:
Ahoj čekám díťe s mým kamarádem a posílá mě na potrat. :oops: nic novýho :,(

Nestačila ti včerejší diskuze?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8065
9.8.20 18:17
@Bara Cesnekova píše:

Hm, tak na něj běž ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
60054
9.8.20 18:27
@Bara Cesnekova píše:

Co jsi čekala? Ovace? :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4586
9.8.20 18:38
@Anonymní píše:
Ne zajímá mě jestli se mu mam ozvat jen tak na pokec jak navrhoval a nebo vyčkat jestli se otzve on

Určitě ano. Podle mě je to dobrá reakce - je opatrný, protože spolu nejste a tajila si to. Tak asi ti dává prostor. Třeba z něho bude fajn táta, který pomůže, když bude třeba. :srdce:

Příspěvek upraven 09.08.20 v 18:38

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11438
9.8.20 18:38
@Bara Cesnekova píše:

S kamarady se nesoulozi :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1312
9.8.20 18:42
@Bara Cesnekova píše:

No tak tě posílá a co? Chytit za ručičku a donutit tě nemůže, tak o co jde?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
956
9.8.20 19:41
@Bara Cesnekova píše:
Ahoj čekámdíťe s mým kamarádem a posílá mě na potrat. :oops: nic novýho :,(

A já blbec myslel, že dítě.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9.8.20 19:51