Dítě se starším partnerem

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Lucyber
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.08.19 11:50
Dítě se starším partnerem

Hezký den,
trápí mě má aktuální situace. Je mi 33 let a mám o 28 let staršího partnera. Já jsem si moc přála miminko, on už dvě děti má, dokonce i vnoučata.
Dvakrát se se mnou rozešel, že už by dítě nezvládl, ale po nějaké době se zase vrátil, že beze mě nemůže být a že si mě chce vzít a miminko chce.
Otěhotněla jsem a on teď chce, abych si to nechala vzít. Pro mě je to naprosto nepřípustné a nechápu, jak to po mě může vůbec chtít. Vždyť už bych také nemusela mít nikdy děti! :,(
A dnes mi řekl, že chce být se mnou a že doufal, že se to nepovede. Jako že neotěhotním.
Je možné, že by byl až takový sobec? Říkám si, že toho člověka snad vůbec neznám, když mi dokáže říct takové věci :nevim:
Jinak spolu nežijeme a vztah máme necelé dva roky. Od začátku věděl, že rodinu chci.
Děkuji za rady, je mi hrozně :,(

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 Další »
Reakce:
aknadar
Kecalka 486 příspěvků 07.08.19 11:53

Je to blbec, promiň. Co to je za kec “ myslel jsem, že se to nepovede”…

P4ja
Extra třída :D 10647 příspěvků 07.08.19 11:54

Tak s tím člověk holt musí počítat, když si začne s mužem, který už má ohledně dětí dávno splněno. Ale je to sobec, který za trochu su. u očividně slíbí cokoli.

Jogo-Bela
Kecalka 172 příspěvků 07.08.19 11:55

No to je síla, fakt idiot… promiň

Kfětoslava
Závislačka 3137 příspěvků 07.08.19 11:55

Na rodinu sis nemela hledat stareho člověka. Dítě bych si nechala.

Tichošlápek
Neúnavná pisatelka 15549 příspěvků 07.08.19 11:55

Tak ho holt budeš vychovávat sama. Hlavně si pohlidej alimenty a výživné na sebe

wildcherry
Neúnavná pisatelka 18348 příspěvků 07.08.19 11:55

Mne to neprijde v poradku ani od jednoho z vas. Nicmene on aspon nahlas rekl, ze po sedesatce dite nechce.Ty sis udelala dite s dedou se kterym ani nezijes, to ni prijde jeste vetsi neuvazenost.Ale k potratu te nema pravo nutit

Příspěvek upraven 07.08.19 v 11:56

vedma007
Kecalka 271 příspěvků 07.08.19 11:55

Takže jemu je 61 - no nedivím se, že už děti nechce :nevim: Na druhou stranu chlapem, co by mě posílal na potrat bych nebyla. A miminko bych si v tvém případě nechala. Předpokládám, že ve 33 už jsi nějakým způsobem zajištěná. Od něj ještě nějaký ten rok alimenty také budeš mít…

lafelay
Kecalka 192 příspěvků 07.08.19 11:58

Nechápu, proč se mladé kočky vždycky strašně diví, že důchodci už s něma mimino nechtějí a když se náhodou zadaří, tak je posílají na potrat.

karkarka
Závislačka 4166 příspěvků 07.08.19 11:59

Troll.

truelly
Závislačka 3458 příspěvků 07.08.19 12:00
@Kfětoslava píše:
Na rodinu sis nemela hledat stareho člověka. Dítě bych si nechala.

Asi tak nějak. Škoda, žes propásla vrstevníky. :,(

Lucyber
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.08.19 12:01

Miminko si určitě nechám. A zůstala, respektive vrátila jsem se k němu právě proto, že říkal, že dítě chce.
Nevypadá a ani se nechová na tolik let.
Jinak je nám spolu dobře. On se ale vždy všeho bojí už dopředu.
Btw. předtím jsem měla partnera ve stejném věku a také dítě nechtěl. Tak jsem si řekla proč ho nemít se starším, když ho chce a je mi s ním dobře. Jen se to nějak celé zamotalo :-(

Lucyber
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.08.19 12:03

A o dítě se sama postarám, s tím nemám problém. Jen toto prostě bolí. A on nechce, abych na dítě byla sama.

Janli
Echt Kelišová 9854 příspěvků 07.08.19 12:03

Normální nejste ani jeden. Ty chceš rodinu a najdeš si jako potenciálního otce dědu. On logicky dítě nechce, v jeho letech už to opravdu není normální, ale když už může píchat mladou kost, tak aspoň doufá v zásah z hůry a neplodnost… :roll: Co chceš za radu? Pokud spolu zůstanete, budeš se záhy starat o dítě a ještě pečovat o seniora. Když už bych se dostala do takové situace, tak bych se na neupřímnýho dědulu vyflákla a zařídila si život po svým. A hodně rychle bych si našla někoho mladšího s kým bych si pořídila ještě jedno dítě a rovnoměrně s ním zestárla.

markytka3
Závislačka 2603 příspěvků 07.08.19 12:04
@aknadar píše:
Je to blbec, promiň. Co to je za kec “ myslel jsem, že se to nepovede”…

myslim, ze blbec a zoufalec je spise autorka, deda ji jasne nekolikrat rekl, ze dite nechce a ona si prosadila svou. co jako ceka? chapu, penize jsou mocne, ale delat si dite s vidinou, ze si k sobe pripoutam bohateho dedu? odse. e to akorat dite :-( :-(

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 Další »
Váš příspěvek
Reklama