Dítě se v postýlce vysvléká - máme zkusit odplenkovat?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
nikitt1
Nováček 9 příspěvků 15 inzerátů 21.11.18 21:57
dítě se v postýlce vysvléká - máme zkusit odplenkovat?

Krásný den, prosím o názor a případné zkušenosti. Dcera měla právě 2 roky a začalo jí bavit se v postýlce vysvlékat úplně do naha. Což by mi až tak nevadilo, ale sundá si samozřejmě plínu a evidentně naschvál ucvrkává do postýlky. Je toho schopná za pět minut co dorazíme z nočníku. Jsem ochotná jí vzít na záchod po půl hodinách než usne. Přes den plínku nenosíme, to je jinak šikovná. Přes noc a poledne však mívala plenu mokrou. Zkoušeli jsme jí domluvit po dobrém, po zlém, nic nepomohlo, teď ji nechávám, ať dělá jak myslí a nevšímám si toho. Přes cvrkance hodím ručník a jak pořádně usne, nasadím jí plínku. Myslíte, že jí mám nechat a s trpělivostí ji zkusit odplenkovat? Mám ještě v záloze spací pytel, který zabezpečím tak, aby jej nerozepla a nemohla se z něj vyvléct :-D
Děkuji předem za rady Petra

Reakce:
Kriss Tina
Echt Kelišová 9452 příspěvků 21.11.18 22:04

Tak ji tu plenku nedávej, dej na matraci igelit a přes to prostěradlo, max pocura to prostěradlo :nevim: nebo vyzkoušet místo plenky ty kalhotky pants.

Janli
Echt Kelišová 8165 příspěvků 21.11.18 22:04

Plenku bych jí nechala dokud nebude aspoň 14 dní po sobě suchá. Pořid´ nepromokavý prostěradlo a holt jí dávej plínu až usne. Já jsem dávala od dvou let plenkový kalhotky na noc. Bez plíny na noc byla asi ve dvou a půl.

nikitt1
Nováček 9 příspěvků 15 inzerátů 21.11.18 22:07

jj, nepromokavou podložku mám přes matraci a na tom ještě uprostřed jednorázovou savou podložku, pak plachtu, jinak by mě to asi zabilo :-D Večer když jde spát, tak už jí plenu nedávám..

nikitt1
Nováček 9 příspěvků 15 inzerátů 21.11.18 22:09

Všechno svlékne :-) a je fakt, že ráno v plence už měla dva dny po sobě jen lehce cvrknuto…

Váš příspěvek
Reklama