Dítě si zablokovalo chytrý mobil

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
anickadomnik
Echt Kelišová 8151 příspěvků 10.11.14 15:41
dítě si zablokovalo chytrý mobil

Prosím o radu synátor si stáhnul z obchod play nějakou aplikaci prý rootmaster a pak se mu zablokoval mobil, nemůžu se vůbec nikam dostat jen na obrazovce mám zadat heslo, netuším heslo k čemu a syn samozřejmě neví jaké heslo. Nemáte někdo radu? Třeba jak obnovit tovární nastavení?

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
vokishka
Extra třída :D 13743 příspěvků 10.11.14 15:43

@anickadomnik Co vyndat baterku? dceři pokud se „sekne“ mobil, tak to pomáhá.

anickadomnik
Echt Kelišová 8151 příspěvků 10.11.14 15:46
@vokishka píše:
@anickadomnik Co vyndat baterku? dceři pokud se „sekne“ mobil, tak to pomáhá.

to jsem zkoušela, vyndat baterku i SIMku ale jen zadám PIN a hned mi tam zase skočí zadat heslo :nevim: :nevim: :nevim: navíc já sama to s tím jeho mobilem neumím mám obyč nedotykový a teď jsem z toho jelen :zed: :zed: :zed:

vokishka
Extra třída :D 13743 příspěvků 10.11.14 15:49

@anickadomnik Tak nevím. Já se v tom taky nevyznám, mám ještě starou klasiku.

anickadomnik
Echt Kelišová 8151 příspěvků 10.11.14 15:50

Tak jsem mu zkusila zavolat a to se mu normálně dovolám, mám takový pocit že má zablokovaný jen displey???

lucík 1
Extra třída :D 10415 příspěvků 10.11.14 15:52

@anickadomnik a co vyzkoušet to univerzalní heslo 12345 :think:

anickadomnik
Echt Kelišová 8151 příspěvků 10.11.14 15:54

@lucík 1 vyzkoušeno

Marbella
Kecalka 337 příspěvků 10.11.14 15:54

Jaký chytrý telefon má? Mě se zasekl jednou iPhone 4, baterie vyndavat nejdou, ale nasla jsem na netu kombinaci tlačítek, které po stisknutí v určitém pořadí dají mobil do továrního nastavení, prostě reset. Nebo některý maji i samostatně nekde schované tlačítko reset. Připadne zkusit připojit k PC, jestli tam to nepůjde.

anickadomnik
Echt Kelišová 8151 příspěvků 10.11.14 15:59

@Marbella má huawei y330 no tu kombinaci tlačítek bych právě potřebovala vědět :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Bebuu
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.11.14 15:59

Ahoj a nezablokoval si jen zamek displeje? Pokud ano tak kdyz zkusite nekolikrat zadat spatne objevi se tam napoveda jestli jste zapomeli heslo a pokud na to kliknete tak pak by vas to melo navest na to jak z toho. Predpokladam ze ma android takze to bude chtit prihlaseni na gmail a pak by to melo nabidnout nastaveni noveho hesla…

lucík 1
Extra třída :D 10415 příspěvků 10.11.14 16:01

@anickadomnik držím palce at se to povede ;)

anickadomnik
Echt Kelišová 8151 příspěvků 10.11.14 16:02

@Bebuu no když to zadám špatně tak mi to napíše zadali Již 5× jste zadali nesprávné heslo, zkuste to za 30 sek. znovu. žádná nápověda nic jiného :nevim: :nevim: :nevim:

Bebuu
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.11.14 16:06

Tak to bude asi ten zamek displeje. Tak vydrzet 30 sekund a pak mozna by tam mela byt nabidka. Me se to jednou stalo taky kdyz jsem zapomela znak pro odemceni. Ale musela bych to videt tezko takhle rict. Ale taky to muze byt tim rootmasterem. To je program pro „neopravnene“ nabourani telefonu a pro jeho ovladani ktere bez rootu neni mozne.

stankaSR
Kecalka 469 příspěvků 10.11.14 16:11

Keby vám nič nepomáhalo, tak dať do servisu a nahrať znova softvér, ale mladý stratí všetky údaje čo nemá na sim-ke, obrázky a podobne.

anickadomnik
Echt Kelišová 8151 příspěvků 10.11.14 16:11

@Bebuu našla jsem na youtube video jak resetovat zpět k továrnímu nastavení tak to zkouším, snad to bude fungovat

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Blíží se zápisy do prvních tříd. Na co se připravit?

Po celý duben budou probíhat na státních i soukromých základních školách... číst dále >

5 netradičních jarních tipů co podniknout v Praze

Rozhodli jste se na počátku jara navštívit hlavní město? Stověžatá Praha... číst dále >

Články z Expres.cz

5 důvodů, proč Tereze H. pákistánský kriminál může ve finále jen prospět

Pašeračka Tereza Hlůšková (22) od soudu v Pákistánu odešla s trestem odnětí... číst dále >

Nový život v Hurghadě: Češi se na důchod stěhují do Egypta, je tam třikrát levněji!

Bohatší západní sousedé se na stáří stěhují za sluncem a mořem do Španělska,... číst dále >