Dite skolou povinne....bolest v krku...ryma...resite?

Anonymní
6.10.20 16:02

Dite skolou povinne....bolest v krku...ryma...resite?

Vubec me nenapadlo resit…az mi to nekdo rekl…dcera…druhy stupen zs…bez teplot…jen prvni den mirna bolest v krku a ted ma trochu rymu…jako kazdy podzim…nechala jsem ji doma…jit na testy me nenapadlo…je uz 8 ve tride kdo je s tim doma

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
11846
6.10.20 16:03

Nechala jsem syna doma (i pri ryme ti je blbe, proc se tam trapit).
Ryma a skranani v krku asi nebude covid :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4825
6.10.20 16:07
@cecetka píše:
Ryma a skranani v krku asi nebude covid :nevim:

Teď už je covid všechno, beze srandy. Četla jsem ze paní mela 37 5, nic jinyho jí nebylo, a test pozitivní :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
23069
6.10.20 16:11

Nechala bych pár dnů doma, bez testu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19024
6.10.20 16:33

Mam teda dite ve skolce, ale taky by me nenapadlo jit na testy. Ted ma kasel, je tyden doma a pak pujde zas do skolky, když mu bude dobre. Bezet s kazdou nudli na test je dle meho hysterie :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
64111
6.10.20 16:33
@cecetka píše:
Ryma a skranani v krku asi nebude covid :nevim:

Co by ne.

@Anonymní píše:
Vubec me nenapadlo resit…az mi to nekdo rekl…dcera…druhy stupen zs…bez teplot…jen prvni den mirna bolest v krku a ted ma trochu rymu…jako kazdy podzim…nechala jsem ji doma…jit na testy me nenapadlo…je uz 8 ve tride kdo je s tim doma

S rýmou šla. ádná trága. Škrábání v krku kluk hlásil někdy před 3ma týdnama, nic z toho nebylo. Taky šel
Jak je jí jinak?
Takové to klasické nachlazení, kdybolí v krku, rýma, celkově nic moc, to už bych doma nechala určo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
6.10.20 16:36

Prave…ze je to dnes treti den a uz ji nic neni…naposledy smrkala v poledne

• Citovat
  • Nahlásit
378
6.10.20 16:45

Mám to samé. Byla jsem u doktorky, že mě poslechne, abych věděla, jestli to je jen nachlazení nebo bronchitida a pěkně jsem si naběhla, musím jít povinně na testy na covid.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
6.10.20 16:47

Ale to mas asi kasel…ne? kdyz jsi sla na poslech…

• Citovat
  • Nahlásit
1017
6.10.20 16:50

Od včera mě škrábe v krku, neskutečná rýma. Prochladla jsem na noční a jdu na další za chvilku. Vím, že na to trpím každý rok takže covid v tom nehledám.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11846
6.10.20 16:55
@mackA159 píše:
Teď už je covid všechno, beze srandy. Četla jsem ze paní mela 37 5, nic jinyho jí nebylo, a test pozitivní :)

Lezim od 28.9. Mela jsem jen 4 dny teplotu max. 37,2 a ucpane dutiny (ty mam doted). CRP 5, takze viroza. Teploty uz nemam, dutiny mam ucpane porad, mirne pokaslavam (nedusim se, v noci meto nebudi). Na test me Dr. neposlal, protoze maji hygienou urcene, s jakymi proznaky tam pacienty posilat, a ja se do tech tabulek nevejdu :mrgreen: Osobne neznam nikoho, kdo je pozitivni, takze pravdepodobnost nakazy je u me nula nula prd. Proste blbe obdobi a blbe pocasi. Nic vic :nevim:
Ne kazda viroza musi byt covid :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
6.10.20 16:59

Prave…ze manzel je rizikovy..
tudiz se chovame fakt zodpovedne…nosime nano rousky..
I dcera do skoly…kolem nas nikdo nemocny

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
6.10.20 17:06
@Anonymní píše:
Ale to mas asi kasel…ne? kdyz jsi sla na poslech…

Trpím na obyčejné bronchitidy, jenže teď musím na covid, aby se prokázalo, že mám po stopadesáté opět bronchitidu.

• Citovat
  • Nahlásit
12670
6.10.20 17:48
Mela jsem dite s rymou, sice mladsi, ale normalne bylo doma, nic jsme neresili. Na kare mel starsi vysoke teploty a hnusny kasel a covid to taky nebyl (nejspis, tehdy ho neotestovali, ale doktor si to nemyslel).
@mackA159 píše:
Teď už je covid všechno, beze srandy. Četla jsem ze paní mela 37 5, nic jinyho jí nebylo, a test pozitivní :)

To je samozrejme mozne, hodne lidi ma jen mirne priznaky.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4825
6.10.20 17:53
@cecetka píše:
Lezim od 28.9. Mela jsem jen 4 dny teplotu max. 37,2 a ucpane dutiny (ty mam doted). CRP 5, takze viroza. Teploty uz nemam, dutiny mam ucpane porad, mirne pokaslavam (nedusim se, v noci meto nebudi). Na test me Dr. neposlal, protoze maji hygienou urcene, s jakymi proznaky tam pacienty posilat, a ja se do tech tabulek nevejdu :mrgreen: Osobne neznam nikoho, kdo je pozitivni, takze pravdepodobnost nakazy je u me nula nula prd. Proste blbe obdobi a blbe pocasi. Nic vic :nevim:
Ne kazda viroza musi byt covid :roll:

U nás ve vsi ho sice pár lidí chytlo, ale vždy jen jeden člen, manzel/ka a děti nikdy. Taky si myslím že se to nesiri jak mor :P :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama