Dítě špatně spí po návštěvě u otce a jeho přítelkyně

Anonymní
11.4.17 08:38

dítě špatně spí po navsteve u otce a jeho pritelkyne

Ahoj, dobrý den, syn 1.5roku je u otce každou neděli, ale spí doma. Můj dotaz je takový. Máme mezi sebou dohodu o péči, a chci vědět co můžu dělat když syn s otcem vychází, ale on ho bere tajné ke své přítelkyni a syn poté několik noci spí velmi špatně, budí se s brekem ze spaní a evidentně mu to ubližuje. jak se mohu bránit? I já jsem z toho nevyspání vyřízena. dalsi dotaz. Nechci mu ho dát na noc do prostředí, které prakticky nezná, není tam zvykly. navic otec chrápe, takže se synem v místnosti spát nemůže a on je na to z ykly. Do tří let ho chci mít na noc u sebe.co když mu ho budu muset dat na noc a on to bude psychicky odnášet, je možné vyřešit s psycholožkou zákaz spani u otce, přímo zákaz styku u otce když má z toho pak trauma, které se projevuje hlavně v noci? dekuji

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

4854
11.4.17 08:42

Uklidnit se. Dítě je možná jen ve stresu, že jste vystresovaná vy. Je i otcovo a je pro něj jedině dobře si vztah s otcem udržet, i za cenu postupného zvykánó.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
40118
11.4.17 08:43

Dávala bych ho otci víc, ať si zvykne.

Až so najdeš partnera, tak se s ním budeš stýkat jen bez dítěte? Asi těžko. A jak, že ho otec bere k přítelkyni tajně? Ve svém čase může dělat, co chce.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8058
11.4.17 08:45

Nemůžeš otci diktovat aby ho bral jen tam kam ty uznáš za vhodné, taky si musí zvykat na jiné prostředí než je domov. Co synovi konkrétně ubližuje?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4854
11.4.17 08:47

@arinecka Hysterie jeho matky :roll:.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8058
11.4.17 08:54

@rozand Asi jo, vyšiluje zbytečně. Jak by si dítě mohlo zvyknout na jiné prostředí kdyby se tam nebralo? A ta věta, bere ho tajně k přítelkyni, to je jako co? Až si v bdoucnu ona najde přítele tak on taky bude to dítě vídat tak aby to nevědel ex? Dítě si zvykne dobře když nebudou rodiče vyšilovat z blbostí.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
11.4.17 08:55

Myslíte, že je hysterie když se nemůžu vyspat? Byli by mi to fuk, kde je, kdyz je v pořádku, kdyby se v noci nebudil s brekem a nešel utišit. dekuji za rady.to jste mi pomohli vyřešit jeho uzkosti

• Nahlásit
  • Citovat
1578
11.4.17 09:05

A nebudí se spíš z přetažení? Pokud ho otec vidí jednou týdně, tak mu to asi chce co nejvíc vynahradit a ten malej mozeček to nepobírá! Sory ale že chlap chrápe?!Ten můj taky a jedině to vadí mě..dětem je to buřt.
Ttošku klidu by to chtělo a více styku s tatínkem.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
11.4.17 09:05

A tajně proto, že mi lze o tom kde jsou a kde byli.jeho přítelkyně je mi ukradená, jen chci, aby byl syn v pohode.jdyz je jen s otcem, je to ok.kdyz ho vezme k ní, pak má záchvaty breku v noci.

• Nahlásit
  • Citovat
8058
11.4.17 09:06
@Anonymní píše:
Myslíte, že je hysterie když se nemůžu vyspat? Byli by mi to fuk, kde je, kdyz je v pořádku, kdyby se v noci nebudil s brekem a nešel utišit. dekuji za rady.to jste mi pomohli vyřešit jeho uzkosti

Syn je ještě malinký, malé děti brečí často a příčina často neznámá, ono ho to přejde neboj se.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16274
11.4.17 09:07
@Anonymní píše:

No tak vzdycky je moznost dat dite fo vychovy druheho rodice :nevim: pak se vyspis do sytosti.
Dite ma pravo na oba rodice a rodice maji pravo na svuj zivot tedy i nove partnery. Pozdeji spolu treba budou zit a mit spolu dalsi deti. Ty mozna taky a dite si bude muset zvyknout. Kdyz uz jste neudrzeli svoji rodinu

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20807
11.4.17 09:08
@Anonymní píše:
A tajně proto, že mi lze o tom kde jsou a kde byli.jeho přítelkyně je mi ukradená, jen chci, aby byl syn v pohode.jdyz je jen s otcem, je to ok.kdyz ho vezme k ní, pak má záchvaty breku v noci.

Jenže do toho ti nic není.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2611
11.4.17 09:10
@Anonymní píše:

Dítě takhle reaguje na změny, u nás to bylo i když byl u babičky. A je normální, že 1,5 starý dítě se v noci budí, zdají se mu sny, zpracovává vše ze dne. Takže je možný, že má s tatínkem zábavu a v noci to zpracovává. Jestli se chceš vyspat, tak mu dej dítě na celý víkend a můžeš spát do aleluja.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3923
11.4.17 09:14

NO já si spíš myslím, že je malej neklidnej a špatně spí, protože cítí jak jseš psychicky mimo ty. To že tvůj bejvalej tráví čas s dítkem a svou přítelkyní špatně není alespoň je vidět, že má malého hodně rád a počítá s ním dál. Teď si představ, že si někoho najdeš ty a tvůj ex bude dělat scény, že si nepřeje aby měl nový přítel přístup k vašemu dítěti…jak by ti asi bylo? :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8058
11.4.17 09:24
@Anonymní píše:

Nezlob se na mě ale tobě leží v žaludku ta přítelkyně :nevim: copak ty ex sděluješ každý den kam syna bereš? On ti opravdu nemusí říkat kde se synem bude. Nevěřím že takhle malé dítě má záchvaty pláče proto že ho bere otec k přítelkyni, to je přitažené za vlasy a hodně.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama