Dítě v cizím prostředí jde milionkrát na WC

1.1.20 23:26

Dítě v cizím prostředí jde milionkrát na WC

Ahoj
Synovi jsou 4 roky. Už od 3 let má problém v cizím prostředí. Jde několikrát na koupališti na WC ikdyž nic neudělá, ale i doma to dělá, ale doma je důvod že nechce spát odpoledne a večer. V cizím prostředí má časté nutkání na WC čůrat a kakat. Přemejšlela jsem zda to není chronova choroba, tu má manžel, ale lékaři nevědí, zda je dědičná.
Ovšem manželka máminého bratrance u ní to zjistili při porodu a řekli, že i to její miminko má tu nemoc. Ona se projeví v jakém koliv věku, manžel jí má třeba od 30 let, ale známá už v 18 a i to miminko v porodnici.
No a když to nebude chron, tak to může být i psichyka, ale nevím v jakém slova smyslu. Nevlastní 13 letý syn nemá tu nemoc a roční dcera taky né. Já taky né. No tak se snažím hledat z čeho to dítě má pocit být pořád na záchodě. Ten chron je zánět střev a seš neustále na záchodě, manžel není schopen vykonávat jakoukoliv práci a tak je v plném důchodu. No doufám, že to není něco podobného a, že to časem přejde. Ikdyž by mě zajímalo kdy a z čeho to je. :,( :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

1.1.20 23:35

Ještě jeden vážný problém, venku si neumí dojít na WC ani když už opravdu se musí pokakakt, nebo prasknout močový měchýř. On si u stromu nedojde ani na velkou natož na malou. Má nějaký blok nebo co. Musí striktně na WC jako holka si sednout nemůžu venku. Nechce venku musí pouze na normální záchod. To je další komplikace v případě, že v blízkosti není možnost jít na WC ( hřiště, park, lékárna, Albert)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
690
2.1.20 00:18

Nervozita a uzkost. Radeji jde vicekat, tam kde je moznost jit na normalni WC, protoze se boji ze pak uz ta moznost nebude a jak pisete, ke stromu si nedojde. Na tom koupalisti to muze byt i mokryma plavkama, ktery mu davaji pocit, jako ze se mu chce curat. A nejde otestovat, jestli ma tu nemoc, abyste se tim zbytecne netrapila?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2.1.20 01:07
@MattoniUzNeni píše: …On si u stromu nedojde ani na velkou natož na malou…

Doufam, ze slo o nejake nesikovne vyjadreni, nebo vazne nekdo chce po triletem klukovi, aby kadil v parku u stromu?

Muj ctyrletak chce v bazenu curat porad, myslim, ze za to muzou ty mokre plavky. A na navstevach taky chodival casto curat, ale mela jsem spis za to, ze se nudi a zabiji cas…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2.1.20 12:33

Asi to budou ty mokré plavky v bazénu a i ta psychiku v MHD na návštěvě, natáčení, procházky, hřiště a podobně. Snad z toho vyroste.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama