Dítě v kočárku bedry nedoléhá a sjíždí dolů - co s tím?

17.4.17 17:41

Dítě v kočárku bedry nedoléhá a sjíždí dolů - co s tím?

Ahoj, dneska jsem pořídila (staro)nový kočárek (konkrétně Jané Slalom Pro) pro 13měsíčního syna a jsem pěkně naštvaná. Ta spodní část 5bodového pásu je tak daleko, že když syna do pásů zapnu a on není vyloženě v sedu sám od sebe, tak sjede dolů, bedra nedoléhají a pokud by takhle jezdil, bude mít za chvíli v háji záda. Řešila jsem to u golfáčů, ale ty jsem dostala zadarmo od kamarádky, tak jsem ten pásek prostě přišila blíž. Jenže u tohoto skoro nového kočáru se mi to fakt nechce, protože by se tím mohla ta látka potrhat. Určitě to neřeším jen já, ale nikde jsem nenašla co s tím. Nebo všichni nechávají děti jezdit takhle zkroucené? Podložka to nevyřeší, protože tam chybí asi deset centimetrů. Jedině snad nějaký polštář. Nemáte někdo nějaký tip? A ano, měla jsem tam zkusit syna dát, ale vzhledem k tomu, že jsem to měla i u golfáčů, asi to nebude problém tohoto jediného kočárku a tenhle jsem prostě chtěla…díky, budu ráda za každý tip

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

1387
17.4.17 17:52

A musis ho zapinat?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17.4.17 17:54
@Kamikadze píše:
A musis ho zapinat?

No to by mi sjel úplně…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17.4.17 17:57

Neporadim, dite nezapinam, nechavam na volno.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1387
17.4.17 17:59

Presne tak. Nikdy jsem nezapinala.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17.4.17 18:16
@magdickakocicka píše:
Neporadim, dite nezapinam, nechavam na volno.

No a co dělá, pokud se sám nepřitáhne do sedu (a třeba se drží madla), ale chce se opřít? Protože i když ho do kšír nezapnu, sjede okamžitě dolů

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
57459
17.4.17 18:18

A kolik mu je? sedi vubec sam? tak ho voz v leze a hotovo, ne?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17.4.17 18:20
@Lama Lama píše:
A kolik mu je? sedi vubec sam? tak ho voz v leze a hotovo, ne?

13 měsíců a jasně že sedí sám, to bych ho nevozila ve sporťáku. Vleže už nevydrží, to jedině když spí.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1087
17.4.17 18:26

Ja teda moc nechapu, jak sjizdi, ale co koupit pridavne ksiry, to se muze hybat a pritom je pripoutany. Pouzivam je uz na druhem diteti a spokojenost, klasicke ksiry ve sportaku obecne stoji za nic

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17.4.17 18:51
@anivbl píše:
Ja teda moc nechapu, jak sjizdi, ale co koupit pridavne ksiry, to se muze hybat a pritom je pripoutany. Pouzivam je uz na druhem diteti a spokojenost, klasicke ksiry ve sportaku obecne stoji za nic

No prostě se nemá jak zarazit. Kdyby ta spodní část pětibodového pásu byla blíž, tak se o ni v rozkroku zarazí. Takhle sjede a zarazí se tak, že do půli zad leží a zbytkem je opřený. Přídavné kšíry by mi vyřešily jen to, že mi z kočáru nevyleze…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17.4.17 18:56

@skyewillowe kdyby byla bliz, tak se ti tam za rok nevejde a budes zase zakladat diskuzi, ze se ti tam nevejde :zed: :zed: :zed: tak ho posad a kdyz se odsoupe zadkem dopredu, tak ho na to upozorni, ze se to nedela, a casem prestane. Jinak to neni vada kocaru ale neposednoat ditete…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17.4.17 19:00
@xjuklickova píše:
@skyewillowe kdyby byla bliz, tak se ti tam za rok nevejde a budes zase zakladat diskuzi, ze se ti tam nevejde :zed: :zed: :zed: tak ho posad a kdyz se odsoupe zadkem dopredu, tak ho na to upozorni, ze se to nedela, a casem prestane. Jinak to neni vada kocaru ale neposednoat ditete…

No to ne, stačilo by aby ta část pásu byla blíž a byla velikostně nastavitelná. Až by byl syn starší, prostě by se to natáhlo. Ale to je jedno, to nemusíme řešit, prostě to blíž není. Ovšem obávám se, že neposedností dítěte to není. Dala jsem ho tam a okamžitě sjel dolů, aniž by se sám nějak víc hýbal…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
17.4.17 19:20

Já šiji do slalomů vložku s dírkou blíž k dítku, takže dokud je malé, tak se vede pás dírkou blíž, až vyroste, tak se dá zas do dírky, kde je v originále :palec: Takže vložkou se to dá vyřešit snadno a rychle.

• Nahlásit
  • Citovat
17.4.17 20:22

Vozit minimalne a chodit pesky :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12223
17.4.17 20:30
@AliaAtreid píše:
Vozit minimalne a chodit pesky :)

to je teda rada :cert: