Dítě v nemocnici - každodenní telefonáty, stížnosti

Anonymní
11.6.21 04:35

Dítě v nemocnici - každodenní telefonáty, stížnosti

Ahojky všem
Dcerka (6) je od pondělka v nemocnici, vezla jsem ji tam v pondělí navečer se silnými bolestmi podbříšku a vysokými horečkami ale to teď není důležité. Ve dne v noci mi volá primářka - dost nabroušená, že malá je nezvladatelná, nedá se vyšetřit, hysterčí, kope, kouše, štípe, nadává, brečí za mnou, vzteká se, plive, odmlouvá a je děsně umanutá… Prý se jim ji podařilo vyšetřit jen jednou a to byl jen ultrazvuk bříška kdy prý dcera byla úplně v klidu, ale jak jde o odběr krve atd, nehnou s ní… Odmítá jim i jíst… Prý jedla jen krupicovou kaši, přesnídávku a puding. Ostatní jídlo prý háže na zem, nebo se v něm přehrabuje jak bába v koksu (jak mi bylo řečeno od p. Primářky)… Ja tam s ní být nemůžu protože chodím do práce a navíc mám doma ještě mladší 4 letou, manžel jezdí kamionem takže je doma jednou za měsíc. Už nevím jak dál, jen čekám kdy zase zazvoní telefon s dalšími stížnostmi. Jak by jste to řešili vy? Máte některá podobnou zkušenost? :,(

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
50222
11.6.21 04:38

Chudák dítě. Aspoň kdybys mohla být u těch vyšetření. Nemůžeš mladší nechat na hlídání u někoho z rodiny, nebo alespoň na chvíli u kamarádky, sousedky a být dceři na blízku při těch vyšetřeních? :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
11.6.21 04:43

@lucenka moc ráda bych byla s ní a byla ji oporou ale rodinu mám až ve Frýdlantu což mám celkem z ruky a jinak hlídání nemám, upřímně je mi z toho všeho do breku. Ano moje dcera není svatoušek i doma se umí vzteknout, u doktorů dělá scény ale zase tohle co mi tvrdí primářka jsem u malý ještě nezažila

Mladší je zase hodnejší a stydlivá

• Citovat
  • Nahlásit
50222
11.6.21 04:48
@Anonymní píše:
@lucenka moc ráda bych byla s ní a byla ji oporou ale rodinu mám až ve Frýdlantu což mám celkem z ruky a jinak hlídání nemám, upřímně je mi z toho všeho do breku. Ano moje dcera není svatoušek i doma se umí vzteknout, u doktorů dělá scény ale zase tohle co mi tvrdí primářka jsem u malý ještě nezažilaMladší je zase hodnejší a stydlivá

No tak mladší odvez k rodině a buď oporou pro tu starší. Musí to být pro ni strašný, když je sama v nemocnici. Navíc mi z tvého popisu přijde, že za ní nechodíš ani na návštěvy. Jinak by ti primarka nevolala.

Příspěvek upraven 11.06.21 v 04:49

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2346
11.6.21 04:49

Nejlepsi by bylo vzit si dovolenou nebo OCR a byt tam s ni a to alespon pres den, kdy je mladsi ve skolce. Nejlepe si sehnat hlidani nebo povolat manzela a byt tam s ni cely den. Deti musi byt prednejsi nez prace.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
11.6.21 05:02

@Oriseka dovolenou si bohužel vzít v této chvíli nemohu, máme pod stav - málo zaměstnanců. Ale i mě mrzí jak se malá chová jako jo dělá scény normálně ( jediný lékař ke kterému se DOSLOVA těší je naše milá paní zubařka, vždy když k ní jdeme obě dcery mě uhánějí aby jsme koupily paní zubařce dáreček nebo alespoň nějakou dobrotu) :mrgreen: mrzi mě to všechno, nemůžu spát pořád musím na tu moji potvoru myslet

• Citovat
  • Nahlásit
280
11.6.21 05:29

Dite ma 6 roku, neni ji dobre a je v cizim prostredi. Navic podstupovat vysetreni ji nahani hruzu. Ja ji uplne chapu. Ja by jsem si vyridila paragraf nebo jak se to ted jmenuje a byla s ni v nemocnici aspon pres den, kdy je mladsi ve skolce. Je uplne jedno, ze je ted malo zamestnancu. Nemoc si nevybira cas, kdy je hodne zamestnancu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
53769
11.6.21 05:30

Vždyť je to malé dítě a je to pro ni stresující situace. Je tam sama, bez rodiny. Proč tam s ní nemohla třeba babička? Každé dítě je jinak citlivé. Tvoje je emočně nevyzrálá a je problém, že je tam sama. Co zvládne jedno dítě. Tak druhé automaticky nedá.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1285
11.6.21 05:31

Také mám kamioňáka, vím jaké to je být na vše sama a chodit do práce. A právě proto, že jsou děti hlavně se mnou, jsou na mě dost závislé, především, když se bojí, jsou nemocné. Takže bych pohla nebem i zemí, abych mohla být v nemocnici. Zavolala bych babičce, ať přijede a hlídá mladší.
A pokud jsou v práci alespoň trochu normální, musí to pochopit. Co bys dělala, kdyby měli třeba neštovice? Necháš je samotné doma a půjdeš do práce?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
193
11.6.21 05:32

Boze co je tohle za přístup k vlastnímu dítěti. Víš, proč je primarka nabrousena? Protože si oprávněně mysli ze jsi kráva, když necháš šestileté dítě samotné v nemocnici. Poznamená to váš vztah na celý život…očividně se bojí a trpí a je jí zle. Nedokážu si představit že by mě moje máma takto odložila v horečkách do nemocnice a nejezdila tam. Běž na ošetřovačku, mladší dítě odvez k babičce, není nemocné a nebude v cizím prostředí, tak to bez tebe zvládne mnohem lépe, a nech se se starší okamžitě hospitalizovat!!! Fakt nemám slov.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
193
11.6.21 05:34

A primařka ti hlavně volá abys našla řešení, abys tam přijela, abys tam přinejhorším poslala prarodiče aby s ní byli ve dne v noci. Já fakt nestačím zírat co mají někteří rodiče za přístup…nechám dítě trpět v horečkách beze mě, protoze moje vlastní pohodlí má přednost…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
76771
11.6.21 05:36
@Oriseka píše:
Nejlepsi by bylo vzit si dovolenou nebo OCR a byt tam s ni a to alespon pres den, kdy je mladsi ve skolce. Nejlepe si sehnat hlidani nebo povolat manzela a byt tam s ni cely den. Deti musi byt prednejsi nez prace.

No, OCR si tezko vezme, když ma hospitalizovane dite, tak o nej nepecuje a tudíž nema narok.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16701
11.6.21 05:38

Nedivím se. Zarid si to a jed za ní. Můžeš u ni být non stop. :cert:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
32145
11.6.21 05:38
@Anonymní píše:
Ahojky všem
Dcerka (6) je od pondělka v nemocnici, vezla jsem ji tam v pondělí navečer se silnými bolestmi podbříšku a vysokými horečkami ale to teď není důležité. Ve dne v noci mi volá primářka - dost nabroušená, že malá je nezvladatelná, nedá se vyšetřit, hysterčí, kope, kouše, štípe, nadává, brečí za mnou, vzteká se, plive, odmlouvá a je děsně umanutá… Prý se jim ji podařilo vyšetřit jen jednou a to byl jen ultrazvuk bříška kdy prý dcera byla úplně v klidu, ale jak jde o odběr krve atd, nehnou s ní… Odmítá jim i jíst… Prý jedla jen krupicovou kaši, přesnídávku a puding. Ostatní jídlo prý háže na zem, nebo se v něm přehrabuje jak bába v koksu (jak mi bylo řečeno od p. Primářky)… Ja tam s ní být nemůžu protože chodím do práce a navíc mám doma ještě mladší 4 letou, manžel jezdí kamionem takže je doma jednou za měsíc. Už nevím jak dál, jen čekám kdy zase zazvoní telefon s dalšími stížnostmi. Jak by jste to řešili vy? Máte některá podobnou zkušenost? :,(

Jak píšou ostatní, musíš to udělat tak, abys mohla být s ní!

Jí to poznamená i její vztah k doktorům a nemocnicím do budoucna, chudinka, je tam sama, strašně se bojí, není jí dobře… :,(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
193
11.6.21 05:43

@j.a.n.i1 a když by ji hospitalizovali i s dítětem? Nebo jak se toto řeší? Pokud ale nemá na OČR nárok tak ať si vezme dovolenou manžel, proste u toho dítěte musí někdo být a ne že všichni dají ruce pryč.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat