Dítě ve 2 základních školách

27.11.19 08:32

Dítě ve 2 základních školách

Ahoj mám dotaz má někdo zkušenosti stím že dává dítě do 2 základních škol? Ex má v plánu se stěhovat do jiného města stím že děti. Budou chodít do 2 zařízení do jednoho u ní a do druhého u mě, mě osobně se to nelíbí pujde do první třídy a už si myslím že to bude mít špatný vliv

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

54100
27.11.19 08:36

Nemám…ale je to strašný…
Každá škola má jiný vzdělávací plán…takže už to je blbý
A děti, kolektiv…školní akce, jiný přístup učitelky…ne, to je zlo vůči dítěti

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15372
27.11.19 08:37

Myslím, že na takové stěhování potřebuje tvůj souhlas, obzvlášť jestli máte stridavku

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
27.11.19 08:38

Pokud dáte žádost na soud tak se na základě tohoto střídavá péče nejspíš zruší. U prvňáčka je to naprosto nemožné.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9374
27.11.19 08:41
@varenevejce píše:
Pokud dáte žádost na soud tak se na základě tohoto střídavá péče nejspíš zruší. U prvňáčka je to naprosto nemožné.

Naprosto nemožné to jistě není. Mám kamarádku, která má střídavou péči a dcera chodí od první třídy do dvou různých škol ve dvou různých městech.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
18622
27.11.19 08:42

Má ex všech pět pohromadě? Dítě, které bude týden tady a týden někde jinde nikde nezapadne do kolektivu a bude mít akorát bordel v učení. Na každé škole a dokonce i v paralelních třídách na jedné škole se jede podle různých metod, učebnic, různým tempem a dokonce i různá látka. Už dávno neplatí stejné osnovy pro všechny.
Dítě už toho bude mít takhle plné brýle kvůli vašemu rozchodu a vy mu to ještě takhle vyšperkujete? někteří rodiče by fakt pořebovali kopnout do zadele. :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
18622
27.11.19 08:43
@lenajs píše:
Naprosto nemožné to jistě není. Mám kamarádku, která má střídavou péči a dcera chodí od první třídy do dvou různých škol ve dvou různých městech.

A jak to nesou? Kolik jim je?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
865
27.11.19 08:46

Vy se těm dětem chcete pomstít? :zed:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1547
27.11.19 08:50

Ježiš, tohle bych nikdy svému dítěti neudělala…To je strašné. Úplně se mi chce brečet, jen si to představím. Na to bych nikdy nepřistoupila!!! Jsem pro, aby si rodiče vycházeli co nejvíce vstříc, ale tohle NIKDY :zed:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9374
27.11.19 08:52
@Svistice píše:
A jak to nesou? Kolik jim je?

Je to jedno dítě, dcera, dnes téměř desetiletá a dobře. U nich byl problém se domluvit vůbec. Taky jsem nad tím kroutila hlavou, ale evidentně to vyhovuje všem stranám a dcera je spokojená.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1218
27.11.19 08:53

No to je naprosto priserny. Ex ma asi v hlave nasr…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
82514
27.11.19 08:54
@Martindc93 píše:
Ahoj mám dotaz má někdo zkušenosti stím že dává dítě do 2 základních škol? Ex má v plánu se stěhovat do jiného města stím že děti. Budou chodít do 2 zařízení do jednoho u ní a do druhého u mě, mě osobně se to nelíbí pujde do první třídy a už si myslím že to bude mít špatný vliv

Váš rozchod, první třída, nový začátek, tím myslím nástup do školy…no chudák dítě. To bych proti tomu bojovala teda.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
27.11.19 08:58

Tohle bych v životě nedovolila, chudák dítě :-(
A pokud by byl ex taková zabedněnec, že by byl v tomhle neústupný, tak snad raději „obětuji“ sebe a přestěhuji se do toho nového města taky

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
27.11.19 09:01

@jahuhudka ano máme stridavku a od září má jít do první třídy, můj názor je že Jak na něho zapůsobí první dojem ve škole tak se to ponese celou dobu sním

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
56513
27.11.19 09:07
@lenajs píše:

Proti vůli rodičů? Nějaký nový rozsudek?
Podle mých informací už to několik lter neprojde, pouze na základě dohody rodičů.

Zkladateli, byla bych proti, jednoznačně. To už vymyslet nějaký aleternativní režim s IVP- u jednoho rodiče kmenová škola, u druhého domácí vyučování. S tím, že bude třeba u toho druhého 3 prodloužené víkendy v měsíci- střídat pondělky a pátky, aby to bylo jiné dny. A ty tři dny domácí vyučování.
3 dny v měsíci absence mi přijde únosnější než střídat 2 školy.
A za zachování péče obou rodičů to stojí.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama