Reklama

Dítě ve vlastní péči - Vánoce

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

longed-for-dream
Kecalka 356 příspěvků 24.04.18 07:43
dítě ve vlastní péči - vánoce

Hezký den všem přeji,
s manželem jsme ve vztahu, kdy se domlouváme na péči o potomky. Chtěla bych se zeptat těch maminek, které mají děti ve vlastní péči a střídají se o Vánoce. Jak to mají nastavené.
Děkuji moc za tipy a jak to děti zvládají. :kytka:

Reklama

Reakce:

hapolda
Zasloužilá kecalka 930 příspěvků 24.04.18 07:48

Kamaradka ma dceru ve stridavy peci a vanoce slavili vzdy spolecne vsichni. Maji ale mezi sebou celkem nadstandartni vztahy :)

Stánina
Neúnavná pisatelka 19315 příspěvků 24.04.18 07:57
@longed-for-dream píše:
Hezký den všem přeji,
s manželem jsme ve vztahu, kdy se domlouváme na péči o potomky. Chtěla bych se zeptat těch maminek, které mají děti ve vlastní péči a střídají se o Vánoce. Jak to mají nastavené.
Děkuji moc za tipy a jak to děti zvládají. :kytka:

Vánoce na střídačku.

cecetka
Kelišová 7172 příspěvků 24.04.18 08:06

@longed-for-dream Zalezi na vas, jak se mezi sebou domluvite. Kdyz se nedomluvite, zrejme soud vam to urci na stridacku.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.04.18 08:10

Střídáme se, děti jedou cca 23. k otci, vracejí se 26. odpoledne či 27. ráno a já je mám přes Silvestr. A nebo naopak, 27. jedou k otci a vrací se 1.-2.
Záleží jak to vyjde všední dny vs. víkend, jaké máme plány, jak máme práci.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.04.18 08:11

Jo a styk nemáme určený, je to fakt na naší společné domluvě.

Z.jev
Závislačka 3164 příspěvků 24.04.18 08:18

@longed-for-dream Co vím, tak většinou si Vánoce střídají.

Pavlička
Kelišová 5258 příspěvků 24.04.18 08:35

Na vanoce je vzdy se mnou, po vanocich az do konce vanocnich prazdnin je u tatinka. Nastesti mame nadstandartni vztahy pro dobro ditete. Jinak bych se nehroutila z toho, kdyby se mnou nebyl, udelala bych stedry den treba o den driv…ale to nemusim…je to vsechno o normalnim pristupu.

Aries6
Generální žvanilka 21913 příspěvků 2 inzeráty 24.04.18 09:18

Většina lidí, co mám okolo, mají Vánoce na střídačku. Mám známou, co má dítě z prvního vztahu a nyní je v jiném vztahu a mají spolu také dítě. Poslední Vánoce bylo starší u táty, takže byly samy s tím mladším. Mě by to, coby matce, asi urvalo srdce. Že mám dítě pryč a ještě navíc rozdělím svoje dvě děti od sebe. Ale je to logický a chápu to.

Stánina
Neúnavná pisatelka 19315 příspěvků 24.04.18 09:20
@Aries6 píše:
Většina lidí, co mám okolo, mají Vánoce na střídačku. Mám známou, co má dítě z prvního vztahu a nyní je v jiném vztahu a mají spolu také dítě. Poslední Vánoce bylo starší u táty, takže byly samy s tím mladším. Mě by to, coby matce, asi urvalo srdce. Že mám dítě pryč a ještě navíc rozdělím svoje dvě děti od sebe. Ale je to logický a chápu to.

Bylo by fajn, kdyby se aspoň domluvili tak, aby děti byly spolu… :nevim:
Jinak čím je dcera starší, líp a líp se to snáší…

Černá vdova
Echt Kelišová 8476 příspěvků 24.04.18 13:12

My máme od začátku vánoce na střídačku. Dala jsem to do návrhu pro soud a ten to schválil. Musíme to mít přesně dané, aby tomu otec správně rozuměl. ;)

Murka
Ukecaná baba ;) 1482 příspěvků 24.04.18 14:51

Na Štědrý večer je dcera (10) s námi doma, druhý den si ji bere její otec na několik dní. Přímo na Štědrý večer ji nechce, chce mít klid na přítelkyni (takhle mi to řekl). Vždycky říká, že u něho může být až do Nového roku, ale tak dlouho to spolu nevydrželi ještě nikdy. Většinou tři čtyři dny a mám ji zpět doma.

alli_li
Závislačka 3299 příspěvků 19 inzerátů 24.04.18 19:08

Mame stridavou peci ale Vanoce mame takto
U matky 23-24.12 do 18hod pote preda otci a u otce od 24.12 od 18hod do 25.12 do 18hod a pak preda matce.
Na Silvestra stridame po roce

martina.se
Hvězda diskuse 56894 příspěvků 24.04.18 19:56
@longed-for-dream píše:
Hezký den všem přeji,
Děkuji moc za tipy a jak to děti zvládají. :kytka:

střídáme se - rok my, rok ex partneři. Jde to v pohodě, děti jsou zvyklé :think:

longed-for-dream
Kecalka 356 příspěvků 25.04.18 19:41

Díky moc za příspěvky! :kytka:

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Co zařídit po porodu: Přehled do konce šestinedělí

Už se miminko klube na svět? Příjemnou novinku je potřeba nahlásit nejen... číst dále >

Články z Expres.cz

Kde se vzala kráska od Mareše a Boučka? Začala kariéru u Westa!

Karle Svobodové alias Angeé se povedlo něco, co by nejspíš neprošlo ani Leoši... číst dále >

Rozvodová bitva: Soud rozhoduje o výživném pro Paroubkovou, kolik chce?

U městského soudu v Praze dnes pokračuje rozvodová sága manželů Paroubkových.... číst dále >

Články z Ona Dnes

Poznali se v psychiatrické léčebně, teď čekají osmého potomka

Monika a František, protagonisté dokureality Malé lásky, mají hodně... číst dále >

Co s vámi udělala? řvala po Výměně Kristýna na své děti a opustila je

O své minulosti Kristýna (23) z Výměny manželek mluvila málo. A když už, tak... číst dále >

Reklama