Dítě zakázalo příteli svatbu, co dál?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.07.19 12:12
Dítě zakázalo příteli svatbu, co dál?

Ahoj, nevím, co dělat dál, asi rozchod? Prosím o radu. Mám partnera, oba máme děti. Vztahy máme super, na patchworkovou rodinu nadstandardní. Byla jsem pozadana o ruku a když jsme to oznámili dětem, partnerovo dítě se urazilo a vyjádřilo velmi odmítavě. Přitom jeho matka byla ta, která opustila partnera, sama je už vdaná a má další děti. Takže žárlivost a nenávist vůči mé osobě tohoto typu není na místě. Prostě jen citové vydírání, to partnerovo dítě umí velmi dobře, ale vidím to jen já, jako nezaujatá osoba. Nicméně partner řekl, že tedy svatba nebude. A to se mě velic dotklo a zvažuju rozchod. Jak byste se zachovaly vy?

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 19 Další »
Reakce:
Tableta
Kelišová 5434 příspěvků 21.07.19 12:13

Sbalila bych si svoje saky paky a adios amigos!

Uživatel je onlinezoidberg
Extra třída :D 13371 příspěvků 21.07.19 12:17

No jo dítě se třepe na dědictví a takhle bude mít smůlu :mrgreen:

Denisa56
Kelišová 6853 příspěvků 21.07.19 12:18

Aby dítě rozhodovalo, zda se vezmete, je fakt ujetý. Jestli to partner nepřehodnotí, tak bych šla o dům dál. Přece nebudete své životy podřizovat rozmarům malýho děcka.

Gortyna
Zasloužilá kecalka 585 příspěvků 21.07.19 12:18
@Tableta píše:
Sbalila bych si svoje saky paky a adios amigos!

Asi tak, co s chlapem, který si nestojí za svým názorem. Jinak děti jsou rozčilené nebo naštvané pořád a to jim ustupuje že ve všem?

mamina2017
Ukecaná baba ;) 1628 příspěvků 21.07.19 12:18

Nevím, jak je staré dítě.. ale pokud o vašem vztahu rozhoduje dítě, tak je to špatně. Moc na výběr nemáš. Buď zůstat a vlastně držet papulu a krok a nebo odejít.

Uživatel je onlineTomkins
Zasloužilá kecalka 789 příspěvků 21.07.19 12:19

Musíš dát najevo autoritu. A to i partnerovi. Žádný přemlouvání. Jako když po dítěti požaduješ něco nekompromisně. Však to umíš říct politicky tak, aby to přítel pochopil, že tady šlápl vedle.

Kriss Tina
Extra třída :D 11691 příspěvků 21.07.19 12:21

Pokud tě dítě má jinak rádo, a je to jenom rozmar, tak bych si do toho kecat nenechala být tím chlapem a nechat si od dítěte diktovat budoucnost bych si teda nenechala. Sebrala bych se a šla o dům dál, někam, kde o mě bude nějaký chlap stát vic než o dětinské rozmary potomka (nemyslím aby tě stavěl nad potřeby dítěte, ale nějak rozumně tě respektoval).

ivculka
Zasloužilá kecalka 735 příspěvků 21.07.19 12:23

Tak to je síla…on tě požádá o ruku, dítě řekne ne a tak teda vycouvá? Promluvila bych s partnerem a jestli neuzná absurditu, je to fakt na rozchod. Kolik je dítěti?

aleaa
Kecalka 420 příspěvků 21.07.19 12:24

Nevím kolik je dítěti, ale nebojí se jen, že přijde i o tatínka, když maminka, jak píšeš se už vdala a má další děti… Asi se jen bojí, že nebude pořádně patřit do žádné rodiny :nevim:

Leviatan
Závislačka 3181 příspěvků 21.07.19 12:26

Asi bych si s partenert vážně promluvila. Asi bych se jen kvůli tomu nerozesla ale jestli dítě řídí partnerský vztah tak to ji, to je vážný problém kvůli kterému bych se rozešla. Co je to pak za vztah. Dítě řekne že už se mi nelibis a že chce bydlet bez tebe a partner se bude stěhovat? Je to ujetý

Tichošlápek
Neúnavná pisatelka 15549 příspěvků 21.07.19 12:27

Chlap bude vyloženě silná osobnost co? :lol: pokud by svatbu skutečně zrušil, odešla bych.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.07.19 12:32

Pokud je dítě mladší, asi bych tlačila na partnera, aby s dítětem jeho názor řešil. Pokud se jedná o dítě dospělé, tak je to jen o dědictví… I když, já jsem dospělá a taky bych nebyla nadšená, kdyby se můj otec rozhodl oženit s jeho přítelkyní. Jenže, on má dům, který už dvacet let splácí, zvelebuje a opravuje a ona je o dvacet let mladší, přijde z práce a leží nebo dělá domácí práce. Navíc jsou spolu chvíli. A představa, že ho za pár let strčí do domova důchodců…

Murka
Ukecaná baba ;) 1931 příspěvků 21.07.19 12:33

Kolik je dítěti a jaký máte vztah? Já se dcery neptala, jestli si můžu vzít svého nového partnera, ale společně jsme to dceři oznámili. Byla teda malá, ale stejně bych postupovala i u puberťáka.
Zakladatelko, v tvém případě bych se zamyslela. Je ten vztah opravdu zdravý? Nejsou náhodou věci, které ti vadí a jen je přehlížíš, abys je nemusela řešit? Prostě zvážit váš vztah.

smutny klaun2
Zasloužilá kecalka 763 příspěvků 21.07.19 12:34
@Anonymní píše:
Ahoj, nevím, co dělat dál, asi rozchod? Prosím o radu. Mám partnera, oba máme děti. Vztahy máme super, na patchworkovou rodinu nadstandardní. Byla jsem pozadana o ruku a když jsme to oznámili dětem, partnerovo dítě se urazilo a vyjádřilo velmi odmítavě. Přitom jeho matka byla ta, která opustila partnera, sama je už vdaná a má další děti. Takže žárlivost a nenávist vůči mé osobě tohoto typu není na místě. Prostě jen citové vydírání, to partnerovo dítě umí velmi dobře, ale vidím to jen já, jako nezaujatá osoba. Nicméně partner řekl, že tedy svatba nebude. A to se mě velic dotklo a zvažuju rozchod. Jak byste se zachovaly vy?

Velmi správné řešení. Ono by to dítko totiž v budoucnu rozhodovalo i o jiných věcech, než jen o svatbě. Určitě si zasloužíš lepšího a hlavně chlapa, který se jako chlap bude chovat a pokud se pro něco rozhodne, tak to tak bude. Takového muže si ženy váží a takovému se rády a oddaně schoulí do náruče.

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 19 Další »
Váš příspěvek
Reklama