Reklama

Dítě ze mě udělalo trosku

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.02.17 09:50
dite ze me udelalo trosku

Ahojte, nevím ani co napsat, jsem na pokraji sil…mé dvě děti prostě nepslouchají a dělají si co chtějí, jsou hrozné vztekliny…přitom ve výchově jsem vždy byla dusledná. asi nejsem typ na děti, nevím :nevim: mísí se ve mě láska k dětem a nenávist. Všude se mluví jak dítě naplnuje, ale já jsem akorát psychicky na dně a nebaví mě s něma cokoli dělat, protože to vždycky skončí fiaskem a vztekáním. Nejvíc je mi trapně když mi starší syn nadává před lidmi a když ěco řeknu je to ještě horší. připadám si že mám děti za trest že to jsou malý tyrani..

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Reakce:

Manuelan
Závislačka 2649 příspěvků 09.02.17 09:56

Mě dítě nadávat, tak mu jednu vrazím a je mi jedno kde jsem, ale chybu jsi někde udělala když si tohle dovolí :nevim: bohužel

LadyBrigit
Ukecaná baba ;) 1248 příspěvků 09.02.17 09:56
@Anonymní píše:
Ahojte, nevím ani co napsat, jsem na pokraji sil…mé dvě děti prostě nepslouchají a dělají si co chtějí, jsou hrozné vztekliny…přitom ve výchově jsem vždy byla dusledná. asi nejsem typ na děti, nevím :nevim: mísí se ve mě láska k dětem a nenávist. Všude se mluví jak dítě naplnuje, ale já jsem akorát psychicky na dně a nebaví mě s něma cokoli dělat, protože to vždycky skončí fiaskem a vztekáním. Nejvíc je mi trapně když mi starší syn nadává před lidmi a když ěco řeknu je to ještě horší. připadám si že mám děti za trest že to jsou malý tyrani..

Ale pořád to tak přece není, ne?

Kotatko03
Echt Kelišová 8059 příspěvků 09.02.17 09:59

Kolik dětem je? Nevěřím tomu, že jsou nezvladatelní, otázkou je, co na ně platí…ale to musíš vědět ty :nevim:

terien
Kelišová 7390 příspěvků 09.02.17 10:00

No - s tím naplněním bych to neviděla tak růžově, každá nepotřebuje utírat dětské zadky aby byla šťastná :lol: buď trochu sobec, to dost pomáhá.
K tomu chování, kolik je dětem let? Nadávat by ti neměl, na to funguje výborná metoda - proutková :palec:

Petra274
Zasloužilá kecalka 880 příspěvků 09.02.17 10:00

Ahoj, někdy je to s dětmi velmi náročné, ale zlepší se to. Vytrvej v důslednosti. Kolik je dětem?

Borůvka1990
Kelišová 5431 příspěvků 09.02.17 10:06

S tou důsledností. Když je matka skutečně důsledná, tak si přece všímá jak se dítě chová. A když se chová nezvladatelně, tak to řeší.
Prostě to nenechá zajít daleko :nevim:

axelina
Ukecaná baba ;) 1863 příspěvků 3 inzeráty 09.02.17 10:07
@Anonymní píše:

a kolik je jim let a jak se chovají ve školce/školce?? muj syn je taky vztekly a taky je schopen mi vynadat a mlátit do mě… ve školce se chová velmi slušně ale!! takže když hodně zlobí nechávám ho ve školce až do zavíračky - ja si odpočinu, on je tam spokojený a pak mám energii se mu věnovat… taky u nas pomaha sport -kde on si vybije agresivitu - musím rict že od te doby co chodí bruslit, lyžovat, cvičit - vždy po školce ho tam vezmu je s nim daleko vetsi pohoda… už jsme tak měsíc bez toho abych mu nařezala…když přijdem domu je unavený a už nemá energii na zlobení -muj nazor :-)

axelina
Ukecaná baba ;) 1863 příspěvků 3 inzeráty 09.02.17 10:14

Reaguji na rady mistních maminek „já bych ho seřezala“…take jsem se tady svěřila že muj syn neposlouchá, je vzteklý… dostalo se mi tady na emiminu rady abych ho seřezala… já jsem mu samozřejmě často jednu střihla ale asi před měsícem mě ráno tak naštval že jsem ho seřezala víc -aby si to pamatoval… za pár hodin mi volala učitelka ze školky co se s klukem děje že nemluví a počural se! druhý den se podobná scena navíc opakovala!!..takže ne na každeho fyzicke tresty fungují jak by měly… nyní jsem s nim začla každý den sportovat a myslím že tudy vede cesta u nás… vybije svou agresi ve sportu a je pak jak beránek

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.02.17 10:18

Syn má 5 a dcera 3.zkousela sem všechno uz kdyz mi syn nadával tak sem mu normálně střelila, ale ve školce v šatně si to fakt nelajznu že se bude pak vztekat hodinu a řvát po mě nadávky

barbuchablond
Zasloužilá kecalka 934 příspěvků 09.02.17 10:24

No, ale to nadávání se asi musel od někoho naučit, ne? Pravděpodobně doma…

Mína47
Zasloužilá kecalka 614 příspěvků 09.02.17 10:26

Ty nadávky to je síla, to přece musel někde odposlouchat, jestli ti třeba nadává manžel nebo kde k tomu přišel! To normální není. Jinak já třeba nedokážu pochopit, že někdo touží mít hodně dětí, protože mě by to asi zničilo. Takže v tomhle tě chápu.

Ice79
Závislačka 2567 příspěvků 09.02.17 10:26
@Anonymní píše:
Syn má 5 a dcera 3.zkousela sem všechno uz kdyz mi syn nadával tak sem mu normálně střelila, ale ve školce v šatně si to fakt nelajznu že se bude pak vztekat hodinu a řvát po mě nadávky

A co na to manžel? Nebo jsi na ně sama? Taky si, bohužel, myslím, že ty nadávky musel někde slyšet. Nadáváš jim?

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.02.17 10:27

Mě naplňuje nejvíc to, když starší(13) donese pěkné vízo, udělá mi snidani do postele(a vstane kvůli tomu ve 4 :mrgreen: ), když vyhraje něco :mrgreen: nebo když spolu hrajeme hry, jedem k holiččce a řešíme kraviny… To je fajn. Někdy ale je na přesdržku, puberta je prostě chemické působení v mozku a vůbec nechápu, KDE se to v ní bere ;)

Mladší(2) je divoch, vzekloun, urpuťák, neustále v opozici - nu což, snažíme se… a doufám, že jednou bude taky fajn. Někdy už taky nemůžu, pak nastoupí manžel, babi. Já naberu sílu a pak je hnedka líp :) Pak zase vydržím ty její výlevy. A když ji jdu zkontrolovat jestli spí :srdce: tak to je pro mě krása a cítím tu mateřskou lásku :lol:

Určitě jsou světlejší dny, zkuste dělat něco, co máte všichni rádi, vytvořte si pěkné zážitky. Chce to popřemýšlet, nebo se jich zeptej, co by rádi dělaly…

Fally123
Zasloužilá kecalka 509 příspěvků 09.02.17 10:27

Myslím, že si potřebuješ odpočinout. Nemůžeš si třeba jeden večer vyhradit pro sebe a jít třeba do kina, na masáž, cvičit,… prostě vyčistit hlavu od dětí? Já to tak udělala hned, jak jsem přestala kojit a dokonale nám to funguje.
To, jak se syn chová může být vývojové období - dělal to tak vždycky, nebo teď poslední dobou? Třeba moje tříletá dcera je teď vztekloun a když není po jejím, spustí hysterák, ale vím, že to je „jen“ poslední dobou a za čas to vymizí. Nadávky a tak bych tedy nesnesla a udělala tomu přítrž. Nebo to má kde okoukat - třeba hádky v rodině apod., kde to slyší a proto to opakuje? Jaké nadávky třeba používá, co ti říká?
Já jsem taky občas z dětí na prášky a nejsem úplně mateřský typ (děti miluju, ale ráda jsem ráda, když jdou do školky/školy :-) )

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Co zařídit po porodu: Přehled do konce šestinedělí

Už se miminko klube na svět? Příjemnou novinku je potřeba nahlásit nejen... číst dále >

Články z Expres.cz

Postrach škol Táta parťák chce, aby si děti dělaly, co chtěly. Budeme negramoti?

Bloger, který je známý pod přezdívkou Táta parťák a který svou pravou... číst dále >

Sirotky ze Sýrie bych přijala, potřebují pomoc, říká „miss z děcáku“ Kašáková

Kauza padesáti syrských sirotků hýbe Českem. Europoslankyně Michaela Šojdrová... číst dále >

Články z Ona Dnes

Přehlídka prádla podle Rihanny? Nálepky na bradavky i těhotné modelky

Pětinásobná držitelka Grammy, zpěvačka, herečka a módní návrhářka Rihanna se... číst dále >

Poznali se v psychiatrické léčebně, teď čekají osmého potomka

Monika a František, protagonisté dokureality Malé lásky, mají hodně... číst dále >

Reklama