Dítě ze školky je stále nemocné

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Květinka 3
Stálice 70 příspěvků 17.11.18 14:45
Dítě ze školky je stále nemocné

Zdravím všechny. Dcera bude mít na konci roku 3 roky,, ještě nebyla nikdy nemocná až do doby kdy letos v září nastoupila do školky,, Trápí mě to že je už po třetí nemocná z toho jednou brala antibiotika a po dvou dnech školky opět nemocná,, takže více je doma než ve školce,, potřebuji poradit zda máte zkušenosti s nějakými vitamíny na imunitu aby nebyla tolik nemocná? Děkuji.

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:
Hobitka
Závislačka 3712 příspěvků 17.11.18 14:54

Musi se promorit. Jako muzes pustit penezence zilou a koupit kolostrum, glukanky, ciste prirodni vitaminy a ja nevim co jeste, ale fakt necekej zazraky. Jestli je nemocna potreti za 2,5 mesice, tak bych rekla, ze jste na tom jeste docela dobre. Zacina zima, no. My loni nevylezli od ledna do dubna jinam nez k lekari :mrgreen: … :hug:

chaela
Ukecaná baba ;) 1393 příspěvků 2 inzeráty 17.11.18 15:01

Potřetí nemocná od září? Gratuluju :) Syn je teď nemocnej už asi po šesté. Teď to má grády. Po už několikáté párdenní viróze byl týden ve školce. Pak týden doma se střevní chřipkou. Pak týden ve školce a teď má už podruhé nemoc ruce, nohy, pusa…Takže minimálně týden zase doma. Je to radost. A mladší syn to vždy od něj chytne přesně po týdnu, takže i v ten týden, kdy starší chodí do školky, musím být doma kvůli mladšímu. Už jsem se skoro měsíc nepodívala ven, mimo nákupy a občasné procházky ke konci rekonvalescence jednoho nebo druhého. Vyzkoušla jsem snad všechny možné i nemožné vitamíny a nic. Teď mám v plánu zkusit ještě Preventan. Jinak nejmín nemocní byli asi v září, kdy jedli Mollers, tak ho asi zkusím zase.

Bloticka
Nováček 8 příspěvků 17.11.18 15:14

Doporučuju vydržet, tohle je běh na delší trať. Může pomoc otužování plus sirupy z imunoglukanu.

Saffiraa
Závislačka 3813 příspěvků 11 inzerátů 17.11.18 15:31

Ahoj, já u syna vždy v září nasadím Imunoglukán sirum a většinou zimu přečkáme max. s rýmou. Musím to honem zaklepat. Teď teda měl neštovice, takže jsme doma byli, ale to je něco jiného. :mavam:

zuza92
Zasloužilá kecalka 559 příspěvků 17.11.18 15:58

Myslim, že je to celkem normální věc. Dcera nastupovala loni a letos se to zdá lepší, ale zima teprve začíná. Jinak dávám obyčejný vitamin C a D.

elinka90
Závislačka 2542 příspěvků 17.11.18 16:14

Dcera byla hodne nemocna a ted co bere vibovit je zdrava. Nekdo rika, ze vibovit je k nicemu, ale mne dcera od te doby nemarodila

Kassor
Zasloužilá kecalka 502 příspěvků 17.11.18 20:06

No, u nas to same :nevim: Je ji 4, 5 a do zari nebyla nemocna… Od nastupu do skolky byla asi 2× s rymou a lehkou virozou, no a ted naposledy pred tremi tydny viroza a bac po 8. dnech leceni zhorseni stavu a zanet dutin ATB a uz to jsou 3 tydny, co ji drzim doma.. Ted ve ctvrtek je dobrala, tak jeste pristi tyden bude doma a pak sup, zpatky do jamy lvove (skolky) ready k dalsimu promorovani (dle naseho pediatra) :P Ale vtipny byl muj posledni telefonat do skolky s pani ucitelkou, kdy jsem ji rikala, ze jeste mala neprijde, ze ma ATB a ona na to, at rozhodne nazpatek nepospichame, ze se tam zacala objevovat spalova angina :palec: no, mame se asi na co tesit :think:

sepru
Kecalka 236 příspěvků 17.11.18 20:26

Ahoj
Koukám, že nejsme sami…
U nás 3 letý od září ve školce a furt marod
5 dni školka 2 týdny doma
4 dny školka 2 týdny doma,
3 dny školka 3 týdny doma
A teď?
3 dny skolka a zase horečky, bolesti v krku, rýma, kašel :zed: :zed:
A mohu říct, že bral vibovit, Rakytnicek, imunoglukan a vše zatím na xxxxx..

Už jsem z toho fakt hotová, protože to chytáme s manželem taky a je to teda očistec.. :pocitac:
Nástup do školky=Doba temna

jana2381
Kecalka 312 příspěvků 17.11.18 20:40

Tak vidim, ze je to vsude stejne. Syn byl od zari ve skolce vseho vsudy 20 dni. Naposled jsem ho nechala doma 3 tydny, take dutiny a ATB. Ted v pondeli sel naprosto zdravy a dnes opet ryma a teplota. Imonoglukan bere od cervna a stejne chytne kde co. Doma si to pak predavame. Muz to kvuli praci prechazel a skoncil nakonec se zapalem plic. Asi nezbyde nic jineho nez to preckat…

shadowbabe
Zasloužilá kecalka 573 příspěvků 17.11.18 23:00

Za mne je top Echinacina, skvele ucinna ;) :palec:

Květinka 3
Stálice 70 příspěvků 18.11.18 00:39

Tak vidím že je to všude stejné ale položme si otázku:: proč ze školky vždy odchází děti nemocní,je to vina školky?nebo jiných rodičů kteří posílají děti do školky nemocné,,,jinak jsem dnes udělala cibulový sirup, místo medu dala cukr,za tři hodiny už začala pouštět šťáva tak jsem hned dceři dala lžičku a za málo minut ji bylo lépe,,asi u toho sirupu zůstanu,, lepší než ji zase dávat ty chemie z lékárny.

vejilka
Závislačka 4721 příspěvků 18.11.18 01:35

@Květinka 3 Já když dělám cibulový sirup, tak tam ještě nastrouhám česnek a zázvor. Taková vitamínová bomba. Nenapadlo mě to dávat preventivně. Akorát některým dětem tam česnek vadí, mému naštěstí ne :lol:

elinka90
Závislačka 2542 příspěvků 18.11.18 12:05

@Květinka 3 rozhodne rodicu, protoze tady neustale ctu jak rodice posilaji nemocne deti do skolky a prijde jim to normalni

sepru
Kecalka 236 příspěvků 18.11.18 12:26
@elinka90 píše:
@Květinka 3 rozhodne rodicu, protoze tady neustale ctu jak rodice posilaji nemocne deti do skolky a prijde jim to normalni
:palec: jsem stejného názoru, už několikrát jsem ve školce viděla děti s rudým nosem nudle tekly proudem a kašel div to dítě neroztrhal a nebyla to žádná lehká rýma. To bych pak vraždila :pocitac:
Jako chápu, že s prací je to teď očistec, ale já taky pracuju i manžel a musíme se taky přizpůsobit. Já nemocný a nedoleceny dítě do školky nedávám a štve mě jak některým to je šumák… Kvůli jedněm to pak odskace dalších xx dětí včetně rodičů. :zed:
Stránka:  1 2 3 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Velké odhalení Clinta Eastwooda: Má dceru, o které 30 let nevěděl!

Příběh jako z vystřižený ze stříbrného plátna nedávno zveřejnila zahraniční... číst dále >

Štrasburk, Bamberk nebo Kypr: Hrozí adventní běsnění radikálů i v Česku?

Vkusně vyzdobená města, tradiční trhy, vůně svařeného vína a pečených... číst dále >

Články z Ona Dnes

Proměna Gábiny, která je opět single. Změnila účes i šatník

Před nedávnem se rozešla s přítelem, přesto Gábina nechce truchlit. Do nového... číst dále >

Se třemi dětmi rezignujete na spoustu věcí, říká pediatrička Karolová

Jako dětská lékařka odešla Kateřina Karolová sbírat zkušenosti na kliniku do... číst dále >