Dítěti se točí hlava a je mu zle

Anonymní
8.7.15 20:25

diteti se toci hlava a je zle

6ti lety syn si stezuje, ze se mu toci hlava a je spatne na zvraceni, horecku nema, spis ma celo chladne, nejake tipy, co s nim?

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

8.7.15 20:27

.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2929
8.7.15 20:29

No ty bláho, zavolej si na pohotovost, vůbec nevím, co bych krom volání odborníkovi dělala jiného.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8.7.15 20:29

@UŽIVATELKA32 To je divné. Zkusila bych zavolat na pohotovost. At ti poradi tam.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
851
8.7.15 20:30

A jakým teploměrem měříš? Když měřím digitálním, tak se vždycky dostanu horko těžko přes 36 :nevim: Takže už používám jenom rtuťový.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
8.7.15 20:30

Stezuje si na velkou bolest hlavy a spatne od zaludku, dala jsem mu půlku paralenu a ted zmerila teplotu a ma 35,4?! 8o Tak ja nevim…

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
8.7.15 20:32

Ja merim vzdy digitalnim, moje teplota ukazuje 36,5 a jeho uz podruhe tak nizko, zkusim jeste rtutovym.

• Nahlásit
  • Citovat
4376
8.7.15 20:33

A nespadl na hlavu? Podobně to vypadá při otřesu mozku. Utíkejte na pohotovost.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Lizzi
8.7.15 20:35

Muze predklonit hlavu?

• Nahlásit
  • Citovat
8300
8.7.15 20:37
@Anonymní píše:
6ti lety syn si stezuje, ze se mu toci hlava a je spatne na zvraceni, horecku nema, spis ma celo chladne, nejake tipy, co s nim?

tak zle od žaludku mu může být z toho motání hlavy. šla bych s ním na pohotovost, příčin může být víc - napadá mě třeba uskřinutý nerv v oblasti krční páteře nebo zánět středního ucha. ale těch příčin může být i víc, prostě chtělo by to vyšetření neurologem a ORL a hledat příčinu. předpokládám, že třeba lékárničku ti nevyjedl?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1118
8.7.15 20:39

Tohle mívám nez omdlím (stáva se mi to od 6 let)… Pomáhá jen pít a lehnout si + podložit nohy aby byly výš nez hlava… Nevim jestli je to i tenhle případ, ale za zkoušku nic nedáš ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
8.7.15 20:40

Vzpomnela jsem si, ze se nam rtutovy pred casem rozbil. Co to můze znamenat ta nizka teplota? Jeste jsem to ani u jednoho ditete nemela, vzdy jen zvysenou. Ted jsem ho merila zas a ma 35,6. a uz usnul.

• Nahlásit
  • Citovat
8.7.15 20:41
@Anonymní píše:
Vzpomnela jsem si, ze se nam rtutovy pred casem rozbil. Co to můze znamenat ta nizka teplota? Jeste jsem to ani u jednoho ditete nemela, vzdy jen zvysenou. Ted jsem ho merila zas a ma 35,6. a uz usnul.

Volej na tu pohotovost. Poradi ti.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
23880
8.7.15 20:42
@Anonymní píše:
Vzpomnela jsem si, ze se nam rtutovy pred casem rozbil. Co to můze znamenat ta nizka teplota? Jeste jsem to ani u jednoho ditete nemela, vzdy jen zvysenou. Ted jsem ho merila zas a ma 35,6. a uz usnul.

A měříš digitálním dleší dobu nebo ukončíš měření co to zapípá? Musíš vydržet déle, jako u rtuťového…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
8.7.15 20:43

Ach jo. Byli dnes na vylete, ale vypadal v pohode, zacalo to tak pred 2 hodinami, ze se mu mota hlava. Jsem sama doma se 2 ma detmi bez auta :(

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama