Dithiaden a noční probuzení na záchod

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
janica252
Kelišová 5502 příspěvků 14.10.14 20:53
Dithiaden a noční probuzení na záchod

Ahojte, možná teď budu vypadat divně, ale malá má prvně v život Dithiaden, dostala ho na kašel a já mám dotaz: bude po něm spát opravdu víc tvrdě? Vzbudí se normálně na záchod? Spí poprvé v nové posteli, tak bych ráda, aby to bylo bez nehody… od chvíle, co je bez plen, se nikdy nepočurala. A druhý dotaz zní: Měli jste s tím lékem nějaké problémy?

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Petra Z
Hvězda diskuse 52488 příspěvků 14.10.14 20:57

@janica252 mates se v noci na záchod nebudí
Měli jsme ho několikrát a problémy žádné. Vyspal se v klidu a bez kašle

janica252
Kelišová 5502 příspěvků 14.10.14 20:58

@Petra Z no, ona právě vždycky chodí, někdy i dvakrát, ale teď byla těsně před usnutím, už byla nějaká mimo, tak nevím, jestli si pro jistotu nemám nastavit budík a dát ji na záchod… zas ji nechci moc budit, ať neřádí :)

Petra Z
Hvězda diskuse 52488 příspěvků 14.10.14 21:00

@janica252 no a něco pod ní dát? Třeba deku? A zkontrolovat než půjdeš spát
Ale jestli v noci chodí tak bych dala raději na záchod v noci
U nás by to nešlo když spí tak spí

marcellia
Ukecaná baba ;) 1562 příspěvků 14.10.14 21:02

Dceri ho ted taky davam v noci, kdyz ji potrebuju kapnout do nosu nebo neco, normalne ji proberu a vnima, ale teda ona ma jeste v noci plinkh, tak s tim curanim nevim. Jinak lek u ni zabira tak po 20 minutach a pak hz nezakasle nebo jen malo, takze diky bohu za nej.

atominnka
Generální žvanilka 22009 příspěvků 14.10.14 21:06

@janica252 ahoj :kytka: na první dotaz odpověd nemám. :oops: asi bych ji v noci na záchod vzbudila :think:
Ale mám s dithiadenem čerstvoiu zkušenost. malý (10m) ho bral na noc minulý týden taky na kašel a spal jak dudek. A problémy jsme s lékem neměli :kytka:

janica252
Kelišová 5502 příspěvků 14.10.14 21:11

No, zknotroluju ji, než půjdu spát, napíšu i mýmu, až dojde dom, ať na ni mrkne a kdyžtak si natáhnu budík na dřív, než musím… dobře, že nemáte negativní zkušenost, já z toho moc radost nemám, ale spí krásně, oproti včerejšku, kdy dost kašlala…

Petra Z
Hvězda diskuse 52488 příspěvků 14.10.14 21:18

@janica252 jo jo jen at spinká :hug:
Hlavne at je brzy zdravá

janica252
Kelišová 5502 příspěvků 14.10.14 21:22

No, právě my potřebujeme, aby se do víkendu uzdravila, máme svatbu v nejužší rodině a dost by mrzelo, kdyby nemohla… Tak snad se uzdraví, zatím je to jen kašel a rýma, doktorka si ji poslechne znovu ve čtvrtek, aby viděla, jestli nedošlo ke zhoršení…

Jana206
Nadpozemská drbna 27070 příspěvků 14.10.14 21:31

S lékem zkušenosti nemám, ale použila bych chránič matrace. Koneckonců, dnes to používají i dospělí, nikdy nevíme, co se komu může přihodit(nahodilé noční pomočení se může stát úplně komukoliv) a zdravotní matrace nejsou levné.
Myslím, že Ti tady nikdo nevyvěští, jestli se dítko vzbudí/nevzbudí na záchod nebo jestli se náhodou nepočurá. Každý organismus reaguje na lék jinak.

Aries6
Generální žvanilka 22144 příspěvků 3 inzeráty 14.10.14 21:31

Já bych řekla, že se malá budila normálně, když už jsem jí ho dala. Ale dávala jsem 1/4.

Aries6
Generální žvanilka 22144 příspěvků 3 inzeráty 14.10.14 21:34
@janica252 píše:
No, právě my potřebujeme, aby se do víkendu uzdravila, máme svatbu v nejužší rodině a dost by mrzelo, kdyby nemohla… Tak snad se uzdraví, zatím je to jen kašel a rýma, doktorka si ji poslechne znovu ve čtvrtek, aby viděla, jestli nedošlo ke zhoršení…

Ale Dithiaden ji nevyléčí… ale to asi víš :oops: Bere i něco na vyléčení, že?
@Jana206 Máme taky v posteli, původně kvůli dětem, nakonec jsem byla ráda, ohledně nočního kojení - věžně kaluže :D Do dětské postýlky mám, ale malá je dobrá, tak nepoužívám, dám ho pak mladší.

janica252
Kelišová 5502 příspěvků 14.10.14 21:37

@Jana206 no, blbé je, že chránič právě ještě nemám v této velikosti, takže jsem jí dala menší, ale mám strach, že to stejně steče na bok (aspoň co jsem četla na netu, tak to tak často funguje, osobní zkušenost nemám, nikdy ho doma nevyužila, jen ve školce měla pár nehod)
No uvidím, nějak to dopadne, kdyžtak ji přenesu na záchod… ze spaní mluví jako obvykle, tak jsem ráda, že mi nepřijde už úplně „oblblá“, jako těsně po usnutí - z toho njsem neměla dobrý pocit…

janica252
Kelišová 5502 příspěvků 14.10.14 21:40

@avm3 Jo, má i léky na kašel, tohle dostala, aby se vyspala, protože kašlala hlavně ze spaní a za včerejšek se i dost budila a pak spala ráno o hodinu a půl déle než obvykle…
dala jsem jí půlku, podle toho, co určila doktorka…byla teda trochu menší, ale i tak…

Aries6
Generální žvanilka 22144 příspěvků 3 inzeráty 14.10.14 21:44

@janica252 Já jsem za Dithiaden vděčná, starší by se bez něj v době, kdy mívala silnou rýmu, ani nevyspala. Podobný účinek měla i cibule s cukrem - zkoušela jsem kde co, abych se vyhnula takovým driákům. Ale v nouzi jsem po něm sáhla… Taky hodně pomáhá na nachlazení a kašel nakrájem cibuli na talířek a dát k posteli ;)
Přeji brzké uzdravení.

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Blíží se zápisy do prvních tříd. Na co se připravit?

Po celý duben budou probíhat na státních i soukromých základních školách... číst dále >

5 netradičních jarních tipů co podniknout v Praze

Rozhodli jste se na počátku jara navštívit hlavní město? Stověžatá Praha... číst dále >

Články z Expres.cz

Jak moc záleží na detailu: Vilhelmová vytřela zrak růžové divě Českých lvů

Nikdo ji tady v Česku nezná, a přesto byla jednou z nejfotografovanějších žen... číst dále >

Konečně za dámu! Simona Babčáková uchvátila Lvy svou ženskostí

Herečka Simona Babčáková (46) vždycky bývala taková neslaná nemastná. Asi i... číst dále >